Seznam přihlášených k závodu Kobra čelénž CUP 2019 I.

Počet přihlášených jezdců: 56

Jméno Tým Karoserie Podvozek Pohon Frekvence Kategorie Registrace schválena
Adam Brentner DVB team Citroën DS3 WRC Xray T2 V18R 4WD wi-fi 16-35
Vlastimil Brentner DVB team Citroën DS3 WRC worlusho XBR418 4WD wi-fi 35+
Patrik Brentner DVB team Citroën DS3 WRC Xray T3 B431RR 4WD wi-fi 11-15
Marek Střihavka RC Benátky Toyota Yaris WRC Associated VDX Evo 4WD wi-fi 16-35
Martina Korhelová RC Benátky Toyota Yaris WRC Associated VDX Evo 4WD wi-fi 16-35
Petr Musal Bobik Team Škoda Fábia R5 x-ray 4WD wi-fi 35+
Filda Musal Bobik Team Škoda Fábia R5 x-ray 4WD wi-fi 16-35
Martin Šuška ALLROAD RC B Subaru Impreza WRC 07 Tamiya XV-01 4WD wi-fi 35+
Jan Kňákal RC iAutodíly motorsport Škoda Faria R5 Tamiya TRF RCiA 2018 4WD wi-fi 16-35
Richard Šofr RC iAutodíly motorsport Škoda Faria R5 Tamiya RCiA 2018 4WD wi-fi 0-10
Honza Bednář RC iAutodíly motorsport Škoda Fabia R5 XV-01 RCiA EVO3 4WD 4WD wi-fi 16-35
Viktorka Bednářová RC iAutodíly motorsport Subaru Impreza Tamiya RCIA 2018 4WD wi-fi 0-10
Michal Karban RC FastForce rally team Toyot Yaris WRC MST XXX FastForce edition 4WD wi-fi 16-35
Dominik Karban RC FastForce rally team Toyot Yaris WRC MST XXX FastForce edition 4WD wi-fi 16-35
Marek Elstner ALLROAD RC A Ford Fiesta RS WRC XV-01 4WD wi-fi 16-35
Petr Hauer Subaru Enduro Team Ford Fiesta WRC Xray 4WD wi-fi 35+
Tomáš Mráz Subaru Enduro Team Subaru Impreza Tamiya TA-02 4WD wi-fi 35+
Daniel Krištof Subaru Enduro Team Subaru Impreza Tamiya TA-02 4WD wi-fi 35+
Tomáš Bobek Subaru Enduro Team Ford Fiesta WRC Tamiya TA-02 4WD wi-fi 16-35
Michal Špryňar RC Benátky Ford Fiesta WRC xv-01 4WD wi-fi 16-35
Karel Zedníček Znojmia Ford Focus wrc XV01 4WD wi-fi 35+
Josef Vacek Lančia Martini Škoda Fabia R5 X-RAY 4WD wi-fi 35+
Marek Havlíček DTS Žacléř VW Golf 24 Xray 4WD wi-fi 35+
Karolina Havlíčková DTS Žacléř VW Polo Xray 4WD wi-fi 11-15
Petr Pavlát AyA racing Toyota Yaris WRC X-RAY XB4 MV 4WD wi-fi 35+
Ayrton Alex Pavlát AyA racing Toyota Yaris WRC X-RAY XB4 MV 4WD wi-fi 0-10
Radek Toman DTS Žacléř VW Polo Xray T2 008 4WD wi-fi 35+
Jan Orolín ALLROAD RC B Subaru Impreza WRC 07 Xray T3 4WD wi-fi 35+
Lukáš Orolín ALLROAD RC A Subaru Impreza WRC 07 Xray T3 4WD wi-fi 11-15
Jakub Orolín ALLROAD RC A Subaru Impreza WRC 07 Xray T3 4WD wi-fi 0-10
Tomáš Procházka RC Benátky Ford Fiesta RS WRC X-Ray T3 S19 4WD wi-fi 16-35
Vladimír Fišera AMK Cihelna Škoda Octavia WRC Tamiya TA-04SR 4WD syntéza 16-35
Jiří Půlpán RC KOBRA VW Scirocco XV 01 2WD wi-fi 35+
Jakub Půlpán RC KOBRA Mercedes SLS AMG XV 01 4WD wi-fi 11-15
Šimon Půlpán RC KOBRA Citroen DS3 R5 XV 01 4WD wi-fi 0-10
Roman Horský AMK cihelna Škoda 130 RS Tamiya XV 01 4WD wi-fi 35+
Karel Šimůnek RC KOBRA VW POLO WRC Tamiya XV-01 4WD wi-fi 35+
Ondra Šimůnek RC KOBRA Honda Civic Vti Tamiya XV-01 4WD wi-fi 11-15
Filip Šimůnek RC KOBRA Škoda Fabia R5 Tamiya XV-01 4WD wi-fi 0-10
Michal Bělka DVB team Citroen DS3 XV-01 MB17 4WD wi-fi 35+
Martin Knespl TRIANGEL Exrc team Škoda Fabia XbRay 4WD wi-fi 35+
Ivo Svoboda Rc Benátky team Škoda Fábia R5 xray T2-08 4WD wi-fi 35+
Patrik Zitko CiruS Hyundai i20 XB4 4WD wi-fi 16-35
Richard Nitsche DTS Žacléř Ford Fiesta FZTH alpha test 4WD wi-fi 35+
Petr Konečný Konda team Subaru Impreza X-Ray 4WD wi-fi 16-35
Jakub Konečný Konda team Subaru Impreza X-Ray 4WD wi-fi 11-15
Petr Konečný Konda team VW Scirocco X-Ray 4WD wi-fi 35+
Martin Homolka RC Club Čistá Škoda Fabia R5 Xray FDT2 008 S18 4WD wi-fi 0-10
Stanislav Kuník Autovrakoviště Hejtmánka Fabia WRC Tamiya XV 01 4WD wi-fi 35+
Pavel Krčmář RC KOBRA VW Scirocco xv01 4WD wi-fi 35+
Daniel Krčmář RC KOBRA Alfa Romeo xv01 4WD wi-fi 11-15
Denis Krčmář RC KOBRA Nisan 350Z xv01 4WD wi-fi 0-10
Ondřej Pavlíček Rc Kobra Škoda Fabia Tamiya xv-01 4WD wi-fi 0-10
Karolína Pavlíčková Rc Kobra VW scirocco Tamiya xv-01 4WD wi-fi 11-15
Pavlíček Zdeněk Rc Kobra Vw polo Tamiya xv-01 4WD wi-fi 35+
Michal Šturma RC KOBRA Peugeot 208 Tamiya XV-01 4WD wi-fi 16-35

login