Rally Krkonoše

Chotěvice

18.9.2021

Průběžné výsledky

1 - Anče

340 metrů

Pořadí RZ1Celkové pořadí po RZ1
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
01:48.692
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
01:48.692
2Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
01:50.558
00:01.866
00:01.866
2Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
01:50.558
00:01.866
00:01.866
3Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
01:51.977
00:03.285
00:01.419
3Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
01:51.977
00:03.285
00:01.419
4Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
01:52.454
00:03.762
00:00.477
4Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
01:52.454
00:03.762
00:00.477
5Petr Musal Ⓣ3D(2.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
01:54.950
00:06.258
00:02.496
5Petr Musal Ⓣ3D(2.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
01:54.950
00:06.258
00:02.496
6Vlastimil Brentner Ⓣ10D(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
01:54.960
00:06.268
00:00.010
6Vlastimil Brentner Ⓣ10D(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
01:54.960
00:06.268
00:00.010
7Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
01:55.455
00:06.763
00:00.495
7Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
01:55.455
00:06.763
00:00.495
8Václav Toman Ⓣ8D(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
01:55.990
00:07.298
00:00.535
8Václav Toman Ⓣ8D(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
01:55.990
00:07.298
00:00.535
9Jakub Půlpán Ⓣ28E(3.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
01:58.849
00:10.157
00:02.859
9Jakub Půlpán Ⓣ28E(3.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
01:58.849
00:10.157
00:02.859
10Daniel Krčmář Ⓣ24E(4.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
01:59.795
00:11.103
00:00.946
10Daniel Krčmář Ⓣ24E(4.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
01:59.795
00:11.103
00:00.946
11Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
02:01.145
00:12.453
00:01.350
11Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
02:01.145
00:12.453
00:01.350
12Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
02:01.259
00:12.567
00:00.114
12Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
02:01.259
00:12.567
00:00.114
13Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:01.629
00:12.937
00:00.370
13Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:01.629
00:12.937
00:00.370
14Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
02:01.860
00:13.168
00:00.231
14Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
02:01.860
00:13.168
00:00.231
15Karolína Havlíčková Ⓣ16E(5.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:03.840
00:15.148
00:01.980
15Karolína Havlíčková Ⓣ16E(5.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:03.840
00:15.148
00:01.980
16Petr Konečný Ⓣ45E(6.)
Konda team
Š Fabia R5
02:06.565
00:17.873
00:02.725
16Petr Konečný Ⓣ45E(6.)
Konda team
Š Fabia R5
02:06.565
00:17.873
00:02.725
17Tomáš Pokorný57E(7.)
jednotlivec
Ford RS200
02:11.949
00:23.257
00:05.384
17Tomáš Pokorný57E(7.)
jednotlivec
Ford RS200
02:11.949
00:23.257
00:05.384
18Štěpán Martan Ⓣ34J(3.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
02:19.078
00:30.386
00:07.129
18Štěpán Martan Ⓣ34J(3.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
02:19.078
00:30.386
00:07.129
19Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
02:21.058
00:32.366
00:01.980
19Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
02:21.058
00:32.366
00:01.980
20Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
02:21.508
00:32.816
00:00.450
20Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
02:21.508
00:32.816
00:00.450
21Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
02:21.601
00:32.909
00:00.093
21Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
02:21.601
00:32.909
00:00.093
22Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
02:21.744
00:33.052
00:00.143
22Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
02:21.744
00:33.052
00:00.143
23Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
02:22.555
00:33.863
00:00.811
23Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
02:22.555
00:33.863
00:00.811
24Šimon Půlpán36J(4.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
02:23.440
00:34.748
00:00.885
00:0524Šimon Půlpán36J(4.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
02:23.440
00:34.748
00:00.885
25Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
02:26.375
00:37.683
00:02.935
25Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
02:26.375
00:37.683
00:02.935
26Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
02:28.235
00:39.543
00:01.860
26Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
02:28.235
00:39.543
00:01.860
27Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
02:36.843
00:48.151
00:08.608
27Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
02:36.843
00:48.151
00:08.608
28Jaroslav Pek Ⓣ39V(8.)
Dva z voken.
Subaru WRC
02:38.180
00:49.488
00:01.337
28Jaroslav Pek Ⓣ39V(8.)
Dva z voken.
Subaru WRC
02:38.180
00:49.488
00:01.337
29Martin Homolka Ⓣ40V(9.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
02:42.422
00:53.730
00:04.242
29Martin Homolka Ⓣ40V(9.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
02:42.422
00:53.730
00:04.242
30Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
02:42.664
00:53.972
00:00.242
30Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
02:42.664
00:53.972
00:00.242
31Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
02:43.292
00:54.600
00:00.628
00:1031Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
02:43.292
00:54.600
00:00.628
32Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
03:07.010
01:18.318
00:23.718
32Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
03:07.010
01:18.318
00:23.718
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
05:10.110
03:21.418
02:03.100
00:1033Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
05:10.110
03:21.418
02:03.100

2 - Kuba I.

581 metrů

Pořadí RZ2Celkové pořadí po RZ2
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
02:57.453
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
04:46.145
2Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:00.931
00:03.478
00:03.478
2Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:51.489
00:05.344
00:05.344
3Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:05.652
00:08.199
00:04.721
3Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
04:57.629
00:11.484
00:06.140
4Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:07.710
00:10.257
00:02.058
4Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
05:00.164
00:14.019
00:02.535
5Petr Musal Ⓣ3D(2.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
03:10.701
00:13.248
00:02.991
5Petr Musal Ⓣ3D(2.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
05:05.651
00:19.506
00:05.487
6Vlastimil Brentner Ⓣ10D(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:11.149
00:13.696
00:00.448
6Vlastimil Brentner Ⓣ10D(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
05:06.109
00:19.964
00:00.458
7Daniel Krčmář Ⓣ24E(2.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
03:15.196
00:17.743
00:04.047
7Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
05:11.640
00:25.495
00:05.531
8Václav Toman Ⓣ8D(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:15.736
00:18.283
00:00.540
8Václav Toman Ⓣ8D(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
05:11.726
00:25.581
00:00.086
9Pavel Mrázek Ⓣ17E(3.)
CIRUS
Hyundai PM
03:16.185
00:18.732
00:00.449
9 ⇧1 Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
05:14.991
00:28.846
00:03.265
10Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
03:19.592
00:22.139
00:03.407
10 ⇧2 Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
05:20.851
00:34.706
00:05.860
11Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:21.582
00:24.129
00:01.990
11 ⇧2 Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
05:23.211
00:37.066
00:02.360
12Petr Konečný Ⓣ45E(4.)
Konda team
Š Fabia R5
03:29.458
00:32.005
00:07.876
12 ⇩3 Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
05:30.270
00:44.125
00:07.059
13Jakub Půlpán Ⓣ28E(5.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
03:31.421
00:33.968
00:01.963
13 ⇩2 Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
05:32.900
00:46.755
00:02.630
14Denis Krčmář22J(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:31.548
00:34.095
00:00.127
14Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
05:33.408
00:47.263
00:00.508
15Ayrton Alex Ⓣ43J(2.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
03:31.755
00:34.302
00:00.207
00:0515 ⇧1 Petr Konečný Ⓣ45E(5.)
Konda team
Š Fabia R5
05:36.023
00:49.878
00:02.615
16Tomáš Pokorný57E(6.)
jednotlivec
Ford RS200
03:32.078
00:34.625
00:00.323
16 ⇩1 Karolína Havlíčková Ⓣ16E(6.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
05:38.755
00:52.610
00:02.732
17Karolína Havlíčková Ⓣ16E(7.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:34.915
00:37.462
00:02.837
00:0517Tomáš Pokorný57E(7.)
jednotlivec
Ford RS200
05:44.027
00:57.882
00:05.272
18Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
03:39.451
00:41.998
00:04.536
18 ⇧1 Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
06:00.509
01:14.364
00:16.482
19Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
03:44.184
00:46.731
00:04.733
19 ⇧1 Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
06:05.692
01:19.547
00:05.183
20Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
03:47.418
00:49.965
00:03.234
20 ⇧1 Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
06:09.328
01:23.183
00:03.636
21Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:47.727
00:50.274
00:00.309
21 ⇧3 Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
06:10.858
01:24.713
00:01.530
22Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:49.197
00:51.744
00:01.470
22Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
06:10.941
01:24.796
00:00.083
23Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:51.443
00:53.990
00:02.246
23 ⇩5 Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
06:12.249
01:26.104
00:01.308
24Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
03:53.171
00:55.718
00:01.728
24 ⇩1 Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
06:13.998
01:27.853
00:01.749
25Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
03:55.286
00:57.833
00:02.115
25 ⇧1 Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
06:23.521
01:37.376
00:09.523
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(8.)
Dva z voken.
Subaru WRC
04:02.196
01:04.743
00:06.910
26 ⇧2 Jaroslav Pek Ⓣ39V(8.)
Dva z voken.
Subaru WRC
06:40.376
01:54.231
00:16.855
27Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
04:03.567
01:06.114
00:01.371
27 ⇧3 Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
06:46.231
02:00.086
00:05.855
28Martin Homolka Ⓣ40V(9.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
04:05.233
01:07.780
00:01.666
28 ⇧1 Martin Homolka Ⓣ40V(9.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
06:47.655
02:01.510
00:01.424
29Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:14.139
01:16.686
00:08.906
29 ⇩2 Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
06:50.982
02:04.837
00:03.327
30Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:27.083
01:29.630
00:12.944
30 ⇩5 Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
06:53.458
02:07.313
00:02.476
31Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
04:36.274
01:38.821
00:09.191
31Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
07:19.566
02:33.421
00:26.108
32Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
05:03.417
02:05.964
00:27.143
32Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
08:10.427
03:24.282
00:50.861
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
07:57.580
05:00.127
02:54.163
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
13:07.690
08:21.545
04:57.263

3 - Kuba II.

581 metrů

Pořadí RZ3Celkové pořadí po RZ3
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
02:56.866
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
07:43.011
2Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:59.965
00:03.099
00:03.099
2Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
07:57.209
00:14.198
00:14.198
3Petr Musal Ⓣ3D(2.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
03:04.294
00:07.428
00:04.329
3 ⇧1 Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
08:00.129
00:17.118
00:02.920
4Michal Bělka Ⓣ9V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:05.455
00:08.589
00:01.161
4 ⇩1 Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
08:03.084
00:20.073
00:02.955
5Pavel Krčmář Ⓣ12V(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:05.720
00:08.854
00:00.265
5Petr Musal Ⓣ3D(2.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
08:09.945
00:26.934
00:06.861
6Vlastimil Brentner Ⓣ10D(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:07.585
00:10.719
00:01.865
6Vlastimil Brentner Ⓣ10D(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
08:13.694
00:30.683
00:03.749
7Václav Toman Ⓣ8D(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:08.742
00:11.876
00:01.157
7 ⇧1 Václav Toman Ⓣ8D(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
08:20.468
00:37.457
00:06.774
8Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
03:14.000
00:17.134
00:05.258
8 ⇩1 Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
08:25.640
00:42.629
00:05.172
9Marek Havlíček Ⓣ6V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:14.901
00:18.035
00:00.901
9Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
08:35.385
00:52.374
00:09.745
10Pavel Martan Ⓣ15V(4.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
03:15.630
00:18.764
00:00.729
10Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
08:36.481
00:53.470
00:01.096
11Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
03:20.394
00:23.528
00:04.764
11Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
08:38.112
00:55.101
00:01.631
12Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
03:20.816
00:23.950
00:00.422
12 ⇧1 Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
08:53.716
01:10.705
00:15.604
13Tomáš Pokorný57E(4.)
jednotlivec
Ford RS200
03:30.213
00:33.347
00:09.397
13 ⇩1 Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
09:00.937
01:17.926
00:07.221
14Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:30.442
00:33.576
00:00.229
14Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
09:03.850
01:20.839
00:02.913
15Jakub Půlpán Ⓣ28E(5.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
03:30.667
00:33.801
00:00.225
15Petr Konečný Ⓣ45E(5.)
Konda team
Š Fabia R5
09:06.854
01:23.843
00:03.004
16Petr Konečný Ⓣ45E(6.)
Konda team
Š Fabia R5
03:30.831
00:33.965
00:00.164
16 ⇧1 Tomáš Pokorný57E(6.)
jednotlivec
Ford RS200
09:14.240
01:31.229
00:07.386
17Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
03:32.282
00:35.416
00:01.451
17 ⇩1 Karolína Havlíčková Ⓣ16E(7.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
09:15.627
01:32.616
00:01.387
18Karolína Havlíčková Ⓣ16E(7.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:36.872
00:40.006
00:04.590
18 ⇧3 Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
09:43.140
02:00.129
00:27.513
19Tomáš Pecen Ⓣ49V(5.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:46.252
00:49.386
00:09.380
19 ⇩1 Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
09:48.512
02:05.501
00:05.372
20Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
03:47.998
00:51.132
00:01.746
20 ⇩1 Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
09:53.690
02:10.679
00:05.178
21Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
03:48.003
00:51.137
00:00.005
21 ⇧1 Tomáš Pecen Ⓣ49V(5.)
RC Benátky Team
Ford Focus
09:57.193
02:14.182
00:03.503
22Jiří Půlpán23V(6.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:54.397
00:57.531
00:06.394
22 ⇩2 Jiří Půlpán23V(6.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
10:03.725
02:20.714
00:06.532
23Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
03:54.980
00:58.114
00:00.583
23 ⇧1 Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
10:11.416
02:28.405
00:07.691
24Jaroslav Pek Ⓣ39V(8.)
Dva z voken.
Subaru WRC
03:56.016
00:59.150
00:01.036
24 ⇩1 Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
10:13.883
02:30.872
00:02.467
25Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:57.418
01:00.552
00:01.402
25Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
10:18.501
02:35.490
00:04.618
26Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
04:01.634
01:04.768
00:04.216
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(8.)
Dva z voken.
Subaru WRC
10:36.392
02:53.381
00:17.891
27Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:01.674
01:04.808
00:00.040
27Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
10:52.115
03:09.104
00:15.723
28Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
04:05.884
01:09.018
00:04.210
28 ⇧1 Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
10:52.656
03:09.645
00:00.541
29Martin Homolka Ⓣ40V(9.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
04:08.095
01:11.229
00:02.211
29 ⇩1 Martin Homolka Ⓣ40V(9.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
10:55.750
03:12.739
00:03.094
30Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
04:20.698
01:23.832
00:12.603
30 ⇧1 Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
11:40.264
03:57.253
00:44.514
31Adéla Horská Ⓣ41E(10.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
04:56.228
01:59.362
00:35.530
31 ⇧1 Adéla Horská Ⓣ41E(10.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
13:06.655
05:23.644
01:26.391
32Ondřej Hůlka47E(11.)
Konda team
Škoda Fabia R5
06:31.047
03:34.181
01:34.819
VP32 ⇩2 Ondřej Hůlka47E(11.)
Konda team
Škoda Fabia R5
13:24.505
05:41.494
00:17.850
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
06:59.346
04:02.480
00:28.299
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
20:07.036
12:24.025
06:42.531

4 - Hajnej I.

537 metrů

Pořadí RZ4Celkové pořadí po RZ4
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
02:38.270
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
10:21.281
2Michal Bělka Ⓣ9V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:43.569
00:05.299
00:05.299
2Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
10:41.540
00:20.259
00:20.259
3Pavel Krčmář Ⓣ12V(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
02:44.331
00:06.061
00:00.762
3Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
10:44.881
00:23.600
00:03.341
4Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:44.752
00:06.482
00:00.421
4Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
10:46.653
00:25.372
00:01.772
5Daniel Krčmář Ⓣ24E(2.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
02:51.374
00:13.104
00:06.622
5 ⇧1 Vlastimil Brentner Ⓣ10D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
11:05.395
00:44.114
00:18.742
6Pavel Mrázek Ⓣ17E(3.)
CIRUS
Hyundai PM
02:51.588
00:13.318
00:00.214
6 ⇧1 Václav Toman Ⓣ8D(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
11:16.188
00:54.907
00:10.793
7Vlastimil Brentner Ⓣ10D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:51.701
00:13.431
00:00.113
7 ⇧1 Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
11:17.228
00:55.947
00:01.040
8Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
02:51.824
00:13.554
00:00.123
8 ⇧1 Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
11:26.759
01:05.478
00:09.531
9Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:53.014
00:14.744
00:01.190
9 ⇧1 Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
11:28.305
01:07.024
00:01.546
10Václav Toman Ⓣ8D(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:55.720
00:17.450
00:02.706
10 ⇧1 Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
11:31.126
01:09.845
00:02.821
11Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
02:59.298
00:21.028
00:03.578
11 ⇧1 Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
11:53.014
01:31.733
00:21.888
12Karolína Havlíčková Ⓣ16E(4.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:01.916
00:23.646
00:02.618
12 ⇧1 Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
12:04.209
01:42.928
00:11.195
13Jakub Půlpán Ⓣ28E(5.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
03:03.272
00:25.002
00:01.356
13 ⇩8 Petr Musal Ⓣ3D(4.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
12:16.442
01:55.161
00:12.233
14Petr Konečný Ⓣ45E(6.)
Konda team
Š Fabia R5
03:10.283
00:32.013
00:07.011
14 ⇧1 Petr Konečný Ⓣ45E(5.)
Konda team
Š Fabia R5
12:17.137
01:55.856
00:00.695
15Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:13.539
00:35.269
00:03.256
15 ⇩1 Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
12:17.389
01:56.108
00:00.252
16Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
03:16.027
00:37.757
00:02.488
16 ⇧1 Karolína Havlíčková Ⓣ16E(6.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
12:17.543
01:56.262
00:00.154
17Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:17.280
00:39.010
00:01.253
17 ⇩1 Tomáš Pokorný57E(7.)
jednotlivec
Ford RS200
12:36.831
02:15.550
00:19.288
18Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:20.495
00:42.225
00:03.215
18Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
12:59.167
02:37.886
00:22.336
19Tomáš Pokorný57E(7.)
jednotlivec
Ford RS200
03:22.591
00:44.321
00:02.096
19 ⇧2 Tomáš Pecen Ⓣ49V(5.)
RC Benátky Team
Ford Focus
13:17.688
02:56.407
00:18.521
20Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
03:24.903
00:46.633
00:02.312
20 ⇩1 Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
13:20.954
02:59.673
00:03.266
21Jakub Konečný Ⓣ46E(8.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:29.154
00:50.884
00:04.251
21 ⇧1 Jiří Půlpán23V(6.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
13:21.005
02:59.724
00:00.051
22Petr Konečný st. Ⓣ48D(4.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:32.413
00:54.143
00:03.259
22 ⇧1 Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
13:40.570
03:19.289
00:19.565
23Lukáš Voděrek30E(9.)
DVB team
Škoda FABIA
03:32.442
00:54.172
00:00.029
23 ⇧2 Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
13:43.404
03:22.123
00:02.834
24Martin Homolka Ⓣ40V(8.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
03:34.169
00:55.899
00:01.727
24Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
13:55.744
03:34.463
00:12.340
25Ondřej Pavlíček38J(4.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
03:38.295
01:00.025
00:04.126
25 ⇩5 Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
14:12.513
03:51.232
00:16.769
26Štěpán Martan Ⓣ34J(5.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
03:41.861
01:03.591
00:03.566
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(8.)
Dva z voken.
Subaru WRC
14:20.019
03:58.738
00:07.506
27Jaroslav Pek Ⓣ39V(9.)
Dva z voken.
Subaru WRC
03:43.627
01:05.357
00:01.766
27 ⇧1 Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
14:25.069
04:03.788
00:05.050
28Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:48.710
01:10.440
00:05.083
28 ⇧1 Martin Homolka Ⓣ40V(9.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
14:29.919
04:08.638
00:04.850
29Petr Musal Ⓣ3D(5.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
04:06.497
01:28.227
00:17.787
VP29 ⇩2 Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
14:30.410
04:09.129
00:00.491
30Roman Horský Ⓣ31D(6.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
04:18.823
01:40.553
00:12.326
30Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
16:03.004
05:41.723
01:32.594
31Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
04:22.740
01:44.470
00:03.917
31 ⇧1 Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
17:13.215
06:51.934
01:10.211
32Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
04:27.347
01:49.077
00:04.607
32 ⇩1 Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
17:34.002
07:12.721
00:20.787
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
06:19.952
03:41.682
01:52.605
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
26:26.988
16:05.707
08:52.986

5 - Hajnej II.

537 metrů

Pořadí RZ5Celkové pořadí po RZ5
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
02:39.710
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
13:00.991
2Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:44.824
00:05.114
00:05.114
2Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
13:26.500
00:25.509
00:25.509
3Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
02:44.960
00:05.250
00:00.136
3Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
13:29.705
00:28.714
00:03.205
4Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:46.698
00:06.988
00:01.738
4Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
13:33.351
00:32.360
00:03.646
5Vlastimil Brentner Ⓣ10D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:49.685
00:09.975
00:02.987
5Vlastimil Brentner Ⓣ10D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
13:55.080
00:54.089
00:21.729
6Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
02:51.462
00:11.752
00:01.777
6Václav Toman Ⓣ8D(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
14:07.974
01:06.983
00:12.894
7Václav Toman Ⓣ8D(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:51.786
00:12.076
00:00.324
7Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
14:08.690
01:07.699
00:00.716
8Marek Havlíček Ⓣ6V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:54.465
00:14.755
00:02.679
8Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
14:22.612
01:21.621
00:13.922
9Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
02:55.853
00:16.143
00:01.388
9 ⇧1 Marek Havlíček Ⓣ6V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
14:25.591
01:24.600
00:02.979
10Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
02:57.424
00:17.714
00:01.571
10 ⇩1 Pavel Martan Ⓣ15V(4.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
14:30.467
01:29.476
00:04.876
11Karolína Havlíčková Ⓣ16E(5.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:59.251
00:19.541
00:01.827
11Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
14:54.426
01:53.435
00:23.959
12Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
03:01.412
00:21.702
00:02.161
12Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
15:01.633
02:00.642
00:07.207
13Pavel Martan Ⓣ15V(4.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
03:02.162
00:22.452
00:00.750
13 ⇧3 Karolína Havlíčková Ⓣ16E(5.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
15:16.794
02:15.803
00:15.161
14Tomáš Pokorný57E(6.)
jednotlivec
Ford RS200
03:09.345
00:29.635
00:07.183
14Petr Konečný Ⓣ45E(6.)
Konda team
Š Fabia R5
15:28.707
02:27.716
00:11.913
15Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:11.369
00:31.659
00:02.024
15Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
15:31.802
02:30.811
00:03.095
16Petr Konečný Ⓣ45E(7.)
Konda team
Š Fabia R5
03:11.570
00:31.860
00:00.201
16 ⇧1 Tomáš Pokorný57E(7.)
jednotlivec
Ford RS200
15:46.176
02:45.185
00:14.374
17Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:14.413
00:34.703
00:02.843
17 ⇧1 Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
16:16.483
03:15.492
00:30.307
18Roman Horský Ⓣ31D(4.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
03:15.419
00:35.709
00:01.006
18 ⇧3 Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
16:32.374
03:31.383
00:15.891
19Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:16.512
00:36.802
00:01.093
19Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
16:34.200
03:33.209
00:01.826
20Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
03:17.316
00:37.606
00:00.804
20Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
16:40.542
03:39.551
00:06.342
21Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
03:19.588
00:39.878
00:02.272
21 ⇧2 Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
17:12.197
04:11.206
00:31.655
22Martin Homolka Ⓣ40V(7.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
03:28.747
00:49.037
00:09.159
22 ⇧3 Roman Horský Ⓣ31D(4.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
17:27.932
04:26.941
00:15.735
23Zdeněk Pavlíček37V(8.)
RC-KOBRA
Polo
03:28.793
00:49.083
00:00.046
23 ⇧1 Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
17:44.428
04:43.437
00:16.496
24Petr Konečný st. Ⓣ48D(5.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:34.735
00:55.025
00:05.942
24 ⇧4 Martin Homolka Ⓣ40V(8.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
17:58.666
04:57.675
00:14.238
25Ondřej Pavlíček38J(4.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
03:35.544
00:55.834
00:00.809
25 ⇧2 Petr Konečný st. Ⓣ48D(5.)
Konda team
Škoda Fabia R5
17:59.804
04:58.813
00:01.138
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(9.)
Dva z voken.
Subaru WRC
03:44.778
01:05.068
00:09.234
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(9.)
Dva z voken.
Subaru WRC
18:04.797
05:03.806
00:04.993
27Ondřej Hůlka47E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:45.943
01:06.233
00:01.165
27 ⇧2 Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
18:05.954
05:04.963
00:01.157
28Štěpán Martan Ⓣ34J(5.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
03:48.684
01:08.974
00:02.741
28 ⇩15 Petr Musal Ⓣ3D(6.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
18:30.893
05:29.902
00:24.939
29Adéla Horská Ⓣ41E(10.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
04:09.634
01:29.924
00:20.950
29 ⇩7 Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
18:39.952
05:38.961
00:09.059
30Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
04:10.813
01:31.103
00:01.179
30Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
20:13.817
07:12.826
01:33.865
31Jakub Konečný Ⓣ46E(11.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:59.382
02:19.672
00:48.569
VP31Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
20:59.158
07:58.167
00:45.341
32Petr Musal Ⓣ3D(6.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
06:14.451
03:34.741
01:15.069
VP32Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
21:43.636
08:42.645
00:44.478
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
06:18.213
03:38.503
00:03.762
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
32:45.201
19:44.210
11:01.565

6 - Krakonošova I.

687 metrů

Pořadí RZ6Celkové pořadí po RZ6
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
03:30.841
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
16:31.832
2Michal Bělka Ⓣ9V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:33.071
00:02.230
00:02.230
2 ⇧1 Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
17:03.422
00:31.590
00:31.590
3Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:33.717
00:02.876
00:00.646
3 ⇩1 Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
17:05.372
00:33.540
00:01.950
4Václav Toman Ⓣ8D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:38.199
00:07.358
00:04.482
4Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
17:06.422
00:34.590
00:01.050
5Pavel Krčmář Ⓣ12V(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:38.872
00:08.031
00:00.673
5Vlastimil Brentner Ⓣ10D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
17:35.265
01:03.433
00:28.843
6Vlastimil Brentner Ⓣ10D(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:40.185
00:09.344
00:01.313
6Václav Toman Ⓣ8D(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
17:46.173
01:14.341
00:10.908
7Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
03:43.658
00:12.817
00:03.473
7Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
17:52.986
01:21.154
00:06.813
8Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
03:44.296
00:13.455
00:00.638
8 ⇧1 Marek Havlíček Ⓣ6V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
18:13.948
01:42.116
00:20.962
9Petr Musal Ⓣ3D(4.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
03:44.394
00:13.553
00:00.098
9 ⇧1 Pavel Martan Ⓣ15V(4.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
18:14.125
01:42.293
00:00.177
10Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:48.357
00:17.516
00:03.963
10 ⇩2 Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
18:19.765
01:47.933
00:05.640
11Karolína Havlíčková Ⓣ16E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:50.904
00:20.063
00:02.547
11Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
18:48.665
02:16.833
00:28.900
12Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
03:51.011
00:20.170
00:00.107
12Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
18:52.644
02:20.812
00:03.979
13Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
03:54.239
00:23.398
00:03.228
13Karolína Havlíčková Ⓣ16E(5.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
19:07.698
02:35.866
00:15.054
14Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:56.458
00:25.617
00:02.219
14 ⇧1 Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
19:28.260
02:56.428
00:20.562
15Daniel Krčmář Ⓣ24E(5.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
03:57.153
00:26.312
00:00.695
00:1015 ⇩1 Petr Konečný Ⓣ45E(6.)
Konda team
Š Fabia R5
19:32.146
03:00.314
00:03.886
16Petr Konečný Ⓣ45E(6.)
Konda team
Š Fabia R5
04:03.439
00:32.598
00:06.286
16Tomáš Pokorný57E(7.)
jednotlivec
Ford RS200
19:51.460
03:19.628
00:19.314
17Tomáš Pokorný57E(7.)
jednotlivec
Ford RS200
04:05.284
00:34.443
00:01.845
17Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
20:41.979
04:10.147
00:50.519
18Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
04:15.666
00:44.825
00:10.382
18Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
20:48.818
04:16.986
00:06.839
19Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
04:15.918
00:45.077
00:00.252
19 ⇧1 Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
20:56.208
04:24.376
00:07.390
20Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:16.444
00:45.603
00:00.526
20 ⇩1 Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
20:57.282
04:25.450
00:01.074
21Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
04:23.082
00:52.241
00:06.638
21Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
21:40.378
05:08.546
00:43.096
22Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
04:25.496
00:54.655
00:02.414
22Roman Horský Ⓣ31D(4.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
21:43.850
05:12.018
00:03.472
23Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:25.864
00:55.023
00:00.368
23 ⇧5 Petr Musal Ⓣ3D(5.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
22:15.287
05:43.455
00:31.437
24Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
04:28.181
00:57.340
00:02.317
24 ⇩1 Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
22:20.804
05:48.972
00:05.517
25Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
04:36.376
01:05.535
00:08.195
25 ⇩1 Martin Homolka Ⓣ40V(8.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
22:43.271
06:11.439
00:22.467
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(8.)
Dva z voken.
Subaru WRC
04:42.431
01:11.590
00:06.055
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(9.)
Dva z voken.
Subaru WRC
22:47.228
06:15.396
00:03.957
27Martin Homolka Ⓣ40V(9.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
04:44.605
01:13.764
00:02.174
27 ⇩2 Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
22:55.931
06:24.099
00:08.703
28Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:54.973
01:24.132
00:10.368
28 ⇧1 Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
23:05.816
06:33.984
00:09.885
29Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:56.127
01:25.286
00:01.154
29 ⇩2 Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
23:07.292
06:35.460
00:01.476
30Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
05:01.338
01:30.497
00:05.211
30Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
25:15.258
08:43.426
02:07.966
31Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
05:01.441
01:30.600
00:00.103
31Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
25:54.131
09:22.299
00:38.873
32Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
05:28.261
01:57.420
00:26.820
32Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
27:11.897
10:40.065
01:17.766
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
09:15.077
05:44.236
03:46.816
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
42:00.278
25:28.446
14:48.381

7 - Krkonošova II.

687 metrů

Pořadí RZ7Celkové pořadí po RZ7
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
03:28.041
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
19:59.873
2Petr Musal Ⓣ3D(2.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
03:35.062
00:07.021
00:07.021
2 ⇧2 Michal Bělka Ⓣ9V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
20:41.854
00:41.981
00:41.981
3Michal Bělka Ⓣ9V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:35.432
00:07.391
00:00.370
3 ⇩1 Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
20:41.917
00:42.044
00:00.063
4Pavel Krčmář Ⓣ12V(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:37.844
00:09.803
00:02.412
4 ⇩1 Pavel Krčmář Ⓣ12V(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
20:43.216
00:43.343
00:01.299
5Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:38.495
00:10.454
00:00.651
5Vlastimil Brentner Ⓣ10D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
21:16.427
01:16.554
00:33.211
6Vlastimil Brentner Ⓣ10D(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:41.162
00:13.121
00:02.667
6Václav Toman Ⓣ8D(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
21:29.467
01:29.594
00:13.040
7Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
03:43.082
00:15.041
00:01.920
7Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
21:36.068
01:36.195
00:06.601
8Václav Toman Ⓣ8D(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:43.294
00:15.253
00:00.212
8 ⇧1 Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
22:02.766
02:02.893
00:26.698
9Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
03:47.292
00:19.251
00:03.998
9 ⇩1 Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
22:03.834
02:03.961
00:01.068
10Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
03:48.641
00:20.600
00:01.349
10Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
22:07.057
02:07.184
00:03.223
11Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
03:49.261
00:21.220
00:00.620
11Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
22:38.266
02:38.393
00:31.209
12Karolína Havlíčková Ⓣ16E(5.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:49.559
00:21.518
00:00.298
12Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
22:41.905
02:42.032
00:03.639
13Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
03:49.601
00:21.560
00:00.042
13Karolína Havlíčková Ⓣ16E(5.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
22:57.257
02:57.384
00:15.352
14Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:49.886
00:21.845
00:00.285
14Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
23:34.767
03:34.894
00:37.510
15Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:06.507
00:38.466
00:16.621
15 ⇧1 Tomáš Pokorný57E(6.)
jednotlivec
Ford RS200
24:03.282
04:03.409
00:28.515
16Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:09.775
00:41.734
00:03.268
16 ⇧2 Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
24:58.593
04:58.720
00:55.311
17Tomáš Pokorný57E(6.)
jednotlivec
Ford RS200
04:11.822
00:43.781
00:02.047
17Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
25:13.763
05:13.890
00:15.170
18Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
04:17.305
00:49.264
00:05.483
18 ⇧2 Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
25:17.887
05:18.014
00:04.124
19Tomáš Pecen Ⓣ49V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
04:20.605
00:52.564
00:03.300
19Lukáš Voděrek30E(7.)
DVB team
Škoda FABIA
25:18.771
05:18.898
00:00.884
20Lukáš Voděrek30E(7.)
DVB team
Škoda FABIA
04:22.563
00:54.522
00:01.958
20 ⇩5 Petr Konečný Ⓣ45E(8.)
Konda team
Š Fabia R5
25:46.809
05:46.936
00:28.038
21Jakub Konečný Ⓣ46E(8.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:26.955
00:58.914
00:04.392
21 ⇧2 Petr Musal Ⓣ3D(4.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
25:50.349
05:50.476
00:03.540
22Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
04:29.381
01:01.340
00:02.426
22Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
26:01.155
06:01.282
00:10.806
23Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
04:31.784
01:03.743
00:02.403
00:0523 ⇩2 Zdeněk Pavlíček37V(7.)
RC-KOBRA
Polo
26:09.759
06:09.886
00:08.604
24Martin Homolka Ⓣ40V(8.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
04:36.688
01:08.647
00:04.904
24Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
27:02.534
07:02.661
00:52.775
25Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
04:41.730
01:13.689
00:05.042
25Martin Homolka Ⓣ40V(8.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
27:19.959
07:20.086
00:17.425
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(9.)
Dva z voken.
Subaru WRC
04:45.314
01:17.273
00:03.584
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(9.)
Dva z voken.
Subaru WRC
27:32.542
07:32.669
00:12.583
27Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
04:47.131
01:19.090
00:01.817
27 ⇧1 Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
27:32.771
07:32.898
00:00.229
28Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:52.388
01:24.347
00:05.257
28 ⇩1 Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
27:48.319
07:48.446
00:15.548
29Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
04:57.163
01:29.122
00:04.775
29Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
27:54.423
07:54.550
00:06.104
30Adéla Horská Ⓣ41E(9.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
05:33.303
02:05.262
00:36.140
30Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
30:12.421
10:12.548
02:17.998
31Petr Konečný Ⓣ45E(10.)
Konda team
Š Fabia R5
06:14.663
02:46.622
00:41.360
VP31 ⇧1 Adéla Horská Ⓣ41E(10.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
32:45.200
12:45.327
02:32.779
32Ondřej Hůlka47E(11.)
Konda team
Škoda Fabia R5
07:18.582
03:50.541
01:03.919
VP32 ⇩1 Ondřej Hůlka47E(11.)
Konda team
Škoda Fabia R5
33:12.713
13:12.840
00:27.513
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
08:15.564
04:47.523
00:56.982
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
50:15.842
30:15.969
17:03.129

8 - Trautenberkova I.

549 metrů

Pořadí RZ8Celkové pořadí po RZ8
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
02:43.161
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
22:43.034
2Michal Bělka Ⓣ9V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:47.590
00:04.429
00:04.429
2Michal Bělka Ⓣ9V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
23:29.444
00:46.410
00:46.410
3Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:48.739
00:05.578
00:01.149
3Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
23:30.656
00:47.622
00:01.212
4Marek Havlíček Ⓣ6V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:51.331
00:08.170
00:02.592
4 ⇧1 Vlastimil Brentner Ⓣ10D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
24:09.779
01:26.745
00:39.123
5Petr Musal Ⓣ3D(2.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
02:51.628
00:08.467
00:00.297
5 ⇧1 Václav Toman Ⓣ8D(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
24:23.167
01:40.133
00:13.388
6Vlastimil Brentner Ⓣ10D(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:53.352
00:10.191
00:01.724
6 ⇩2 Pavel Krčmář Ⓣ12V(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
24:33.854
01:50.820
00:10.687
7Václav Toman Ⓣ8D(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:53.700
00:10.539
00:00.348
7Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
24:50.224
02:07.190
00:16.370
8Daniel Krčmář Ⓣ24E(2.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
02:56.727
00:13.566
00:03.027
8 ⇧1 Marek Havlíček Ⓣ6V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
24:55.165
02:12.131
00:04.941
9Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
02:58.373
00:15.212
00:01.646
9 ⇩1 Pavel Martan Ⓣ15V(4.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
25:01.139
02:18.105
00:05.974
10Karolína Havlíčková Ⓣ16E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:00.535
00:17.374
00:02.162
10Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
25:03.784
02:20.750
00:02.645
11Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
03:01.525
00:18.364
00:00.990
11Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
25:42.545
02:59.511
00:38.761
12Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
03:04.279
00:21.118
00:02.754
12Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
25:43.430
03:00.396
00:00.885
13Petr Konečný Ⓣ45E(5.)
Konda team
Š Fabia R5
03:04.516
00:21.355
00:00.237
13Karolína Havlíčková Ⓣ16E(5.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
25:57.792
03:14.758
00:14.362
14Tomáš Pokorný57E(6.)
jednotlivec
Ford RS200
03:11.931
00:28.770
00:07.415
14Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
26:55.388
04:12.354
00:57.596
15Pavel Mrázek Ⓣ17E(7.)
CIRUS
Hyundai PM
03:14.156
00:30.995
00:02.225
15Tomáš Pokorný57E(6.)
jednotlivec
Ford RS200
27:15.213
04:32.179
00:19.825
16Šimon Půlpán36J(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
03:19.286
00:36.125
00:05.130
16 ⇧1 Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
28:33.049
05:50.015
01:17.836
17Denis Krčmář22J(3.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:20.621
00:37.460
00:01.335
17 ⇧4 Petr Musal Ⓣ3D(4.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
28:41.977
05:58.943
00:08.928
18Tomáš Pecen Ⓣ49V(4.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:27.025
00:43.864
00:06.404
18Tomáš Pecen Ⓣ49V(5.)
RC Benátky Team
Ford Focus
28:44.912
06:01.878
00:02.935
19Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
03:27.815
00:44.654
00:00.790
19Lukáš Voděrek30E(7.)
DVB team
Škoda FABIA
28:46.586
06:03.552
00:01.674
20Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
03:28.428
00:45.267
00:00.613
20Petr Konečný Ⓣ45E(8.)
Konda team
Š Fabia R5
28:51.325
06:08.291
00:04.739
21Zdeněk Pavlíček37V(5.)
RC-KOBRA
Polo
03:30.650
00:47.489
00:02.222
21 ⇧1 Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
29:29.583
06:46.549
00:38.258
22Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:34.327
00:51.166
00:03.677
22 ⇧1 Zdeněk Pavlíček37V(6.)
RC-KOBRA
Polo
29:40.409
06:57.375
00:10.826
23Martin Homolka Ⓣ40V(6.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
03:39.373
00:56.212
00:05.046
23 ⇩7 Jiří Půlpán23V(7.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
29:57.522
07:14.488
00:17.113
24Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
03:41.895
00:58.734
00:02.522
24Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
30:44.429
08:01.395
00:46.907
25Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
03:45.898
01:02.737
00:04.003
25Martin Homolka Ⓣ40V(8.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
30:59.332
08:16.298
00:14.903
26Jaroslav Pek Ⓣ39V(7.)
Dva z voken.
Subaru WRC
03:50.368
01:07.207
00:04.470
26 ⇧1 Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
31:07.098
08:24.064
00:07.766
27Pavel Krčmář Ⓣ12V(8.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:50.638
01:07.477
00:00.270
27 ⇩1 Jaroslav Pek Ⓣ39V(9.)
Dva z voken.
Subaru WRC
31:22.910
08:39.876
00:15.812
28Petr Pokorny58V(9.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
04:02.543
01:19.382
00:11.905
28 ⇧1 Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
31:40.321
08:57.287
00:17.411
29Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
04:09.093
01:25.932
00:06.550
29 ⇩1 Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
31:57.412
09:14.378
00:17.091
30Adéla Horská Ⓣ41E(10.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
04:37.427
01:54.266
00:28.334
30Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
34:14.964
11:31.930
02:17.552
31Jiří Půlpán23V(10.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:58.929
02:15.768
00:21.502
VP31Adéla Horská Ⓣ41E(10.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
37:22.627
14:39.593
03:07.663
32Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
06:40.115
03:56.954
01:41.186
32Ondřej Hůlka47E(11.)
Konda team
Škoda Fabia R5
43:12.886
20:29.852
05:50.259
33Ondřej Hůlka47E(11.)
Konda team
Škoda Fabia R5
10:00.173
07:17.012
03:20.058
VP33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
56:55.957
34:12.923
13:43.071

9 - Trautenberkova II.

549 metrů

Pořadí RZ9Celkové pořadí po RZ9
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
02:45.809
1Petr Pavlát Ⓣ13D(1.)
AyA racing
Audi quattro S1 E2
25:28.843
2Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:45.812
00:00.003
00:00.003
2 ⇧1 Adam Brentner Ⓣ18E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
26:16.468
00:47.625
00:47.625
3Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
02:50.721
00:04.912
00:04.909
3 ⇧1 Vlastimil Brentner Ⓣ10D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
27:07.320
01:38.477
00:50.852
4Václav Toman Ⓣ8D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:51.613
00:05.804
00:00.892
4 ⇧1 Václav Toman Ⓣ8D(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
27:14.780
01:45.937
00:07.460
5Karolína Havlíčková Ⓣ16E(2.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:52.851
00:07.042
00:01.238
5 ⇧1 Pavel Krčmář Ⓣ12V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
27:24.575
01:55.732
00:09.795
6Petr Musal Ⓣ3D(3.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
02:53.316
00:07.507
00:00.465
6 ⇩4 Michal Bělka Ⓣ9V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
27:38.162
02:09.319
00:13.587
7Pavel Martan Ⓣ15V(2.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
02:55.943
00:10.134
00:02.627
7Pavel Mrázek Ⓣ17E(2.)
CIRUS
Hyundai PM
27:47.388
02:18.545
00:09.226
8Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
02:56.392
00:10.583
00:00.449
8 ⇧1 Pavel Martan Ⓣ15V(3.)
CIRUS
Škoda 130 - Turbošpek
27:57.082
02:28.239
00:09.694
9Pavel Mrázek Ⓣ17E(4.)
CIRUS
Hyundai PM
02:57.164
00:11.355
00:00.772
9 ⇩1 Marek Havlíček Ⓣ6V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
27:58.649
02:29.806
00:01.567
10Vlastimil Brentner Ⓣ10D(4.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:57.541
00:11.732
00:00.377
10Daniel Krčmář Ⓣ24E(3.)
RC-KOBRA
Subaru Imreza WRC
28:00.176
02:31.333
00:01.527
11Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
02:59.097
00:13.288
00:01.556
11Ayrton Alex Ⓣ43J(1.)
AyA racing
Ford Fiesta WRC
28:41.642
03:12.799
00:41.466
12Jakub Půlpán Ⓣ28E(5.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
03:00.940
00:15.131
00:01.843
12Jakub Půlpán Ⓣ28E(4.)
RC-KOBRA
Lancia Delta
28:44.370
03:15.527
00:02.728
13Marek Havlíček Ⓣ6V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:03.484
00:17.675
00:02.544
13Karolína Havlíčková Ⓣ16E(5.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
28:50.643
03:21.800
00:06.273
14Šimon Půlpán36J(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
03:10.893
00:25.084
00:07.409
14Denis Krčmář22J(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
30:21.711
04:52.868
01:31.068
15Petr Konečný Ⓣ45E(6.)
Konda team
Š Fabia R5
03:11.247
00:25.438
00:00.354
15Tomáš Pokorný57E(6.)
jednotlivec
Ford RS200
30:43.427
05:14.584
00:21.716
16Denis Krčmář22J(3.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:26.323
00:40.514
00:15.076
16 ⇧1 Petr Musal Ⓣ3D(4.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
31:35.293
06:06.450
00:51.866
17Tomáš Pecen Ⓣ49V(4.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:27.960
00:42.151
00:01.637
17 ⇩1 Šimon Půlpán36J(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza
31:43.942
06:15.099
00:08.649
18Tomáš Pokorný57E(7.)
jednotlivec
Ford RS200
03:28.214
00:42.405
00:00.254
00:1018 ⇧2 Petr Konečný Ⓣ45E(7.)
Konda team
Š Fabia R5
32:02.572
06:33.729
00:18.630
19Jiří Půlpán23V(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:28.627
00:42.818
00:00.413
19 ⇩1 Tomáš Pecen Ⓣ49V(5.)
RC Benátky Team
Ford Focus
32:12.872
06:44.029
00:10.300
20Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
03:29.403
00:43.594
00:00.776
20 ⇩1 Lukáš Voděrek30E(8.)
DVB team
Škoda FABIA
32:22.331
06:53.488
00:09.459
21Zdeněk Pavlíček37V(6.)
RC-KOBRA
Polo
03:29.936
00:44.127
00:00.533
21Roman Horský Ⓣ31D(5.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC
32:58.986
07:30.143
00:36.655
22Jakub Konečný Ⓣ46E(8.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:31.258
00:45.449
00:01.322
22Zdeněk Pavlíček37V(6.)
RC-KOBRA
Polo
33:10.345
07:41.502
00:11.359
23Lukáš Voděrek30E(9.)
DVB team
Škoda FABIA
03:35.745
00:49.936
00:04.487
23Jiří Půlpán23V(7.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
33:26.149
07:57.306
00:15.804
24Ondřej Pavlíček38J(4.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
03:36.950
00:51.141
00:01.205
24Štěpán Martan Ⓣ34J(4.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
34:22.698
08:53.855
00:56.549
25Štěpán Martan Ⓣ34J(5.)
CIRUS
Škoda Fabia R5
03:38.269
00:52.460
00:01.319
25Martin Homolka Ⓣ40V(8.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
34:38.280
09:09.437
00:15.582
26Martin Homolka Ⓣ40V(7.)
Bobik team RCČ
Škoda Fabia R5
03:38.948
00:53.139
00:00.679
26Jakub Konečný Ⓣ46E(9.)
Konda team
Škoda Fabia R5
34:38.356
09:09.513
00:00.076
27Ondřej Hůlka47E(10.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:49.576
01:03.767
00:10.628
27 ⇧1 Ondřej Pavlíček38J(5.)
RC-KOBRA
Mitsubishi
35:17.271
09:48.428
00:38.915
28Petr Pokorny58V(8.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
03:56.401
01:10.592
00:06.825
28 ⇩1 Jaroslav Pek Ⓣ39V(9.)
Dva z voken.
Subaru WRC
35:33.829
10:04.986
00:16.558
29Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
03:57.796
01:11.987
00:01.395
29Petr Konečný st. Ⓣ48D(6.)
Konda team
Škoda Fabia R5
35:55.208
10:26.365
00:21.379
30Michal Bělka Ⓣ9V(9.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
04:08.718
01:22.909
00:10.922
VP30Petr Pokorny58V(10.)
jednotlivec
Audi Quatro S1
38:11.365
12:42.522
02:16.157
31Jaroslav Pek Ⓣ39V(10.)
Dva z voken.
Subaru WRC
04:10.919
01:25.110
00:02.201
31Adéla Horská Ⓣ41E(10.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
41:50.587
16:21.744
03:39.222
32Adéla Horská Ⓣ41E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza WRC 98
04:27.960
01:42.151
00:17.041
32Ondřej Hůlka47E(11.)
Konda team
Škoda Fabia R5
47:02.462
21:33.619
05:11.875
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
05:51.510
03:05.701
01:23.550
33Richard Voděrek50J(6.)
DVB team
Hyundai i20
62:47.467
37:18.624
15:45.005