Daros rally

Dvůr Králové

21.5.2022

Průběžné výsledky

1 - Monkey Way I

592 metrů

Pořadí RZ1Celkové pořadí po RZ1
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
03:04.602
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
03:04.602
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:07.423
00:02.821
00:02.821
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:07.423
00:02.821
00:02.821
3Michal Bělka Ⓣ22V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:09.338
00:04.736
00:01.915
3Michal Bělka Ⓣ22V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:09.338
00:04.736
00:01.915
4Vlastimil Brentner Ⓣ4D(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:13.032
00:08.430
00:03.694
4Vlastimil Brentner Ⓣ4D(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:13.032
00:08.430
00:03.694
5Radek Toman Ⓣ9V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:15.943
00:11.341
00:02.911
5Radek Toman Ⓣ9V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:15.943
00:11.341
00:02.911
6Pavel Krčmář Ⓣ5V(3.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:17.528
00:12.926
00:01.585
6Pavel Krčmář Ⓣ5V(3.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:17.528
00:12.926
00:01.585
7Václav Toman2D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:18.593
00:13.991
00:01.065
7Václav Toman2D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:18.593
00:13.991
00:01.065
8Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:18.710
00:14.108
00:00.117
8Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:18.710
00:14.108
00:00.117
9Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
03:18.837
00:14.235
00:00.127
9Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
03:18.837
00:14.235
00:00.127
10Jakub Půlpán Ⓣ14E(4.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
03:19.617
00:15.015
00:00.780
10Jakub Půlpán Ⓣ14E(4.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
03:19.617
00:15.015
00:00.780
11Marek Havlíček Ⓣ13V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:19.991
00:15.389
00:00.374
11Marek Havlíček Ⓣ13V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:19.991
00:15.389
00:00.374
12Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
03:20.960
00:16.358
00:00.969
12Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
03:20.960
00:16.358
00:00.969
13Daniel Krčmář Ⓣ11E(5.)
RC-LVY
Datsun 240Z
03:22.319
00:17.717
00:01.359
13Daniel Krčmář Ⓣ11E(5.)
RC-LVY
Datsun 240Z
03:22.319
00:17.717
00:01.359
14Patrik Brentner25E(6.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:27.983
00:23.381
00:05.664
14Patrik Brentner25E(6.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:27.983
00:23.381
00:05.664
15Pavel Mrázek Ⓣ16E(7.)
CIRUS
Mitsubishi evo
03:28.433
00:23.831
00:00.450
15Pavel Mrázek Ⓣ16E(7.)
CIRUS
Mitsubishi evo
03:28.433
00:23.831
00:00.450
16Filip Šimůnek19E(8.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
03:30.327
00:25.725
00:01.894
16Filip Šimůnek19E(8.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
03:30.327
00:25.725
00:01.894
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:37.628
00:33.026
00:07.301
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:37.628
00:33.026
00:07.301
18Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:41.101
00:36.499
00:03.473
18Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:41.101
00:36.499
00:03.473
19Vladimír Fišera Ⓣ31E(9.) | 2WD(2.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
03:41.894
00:37.292
00:00.793
19Vladimír Fišera Ⓣ31E(9.) | 2WD(2.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
03:41.894
00:37.292
00:00.793
20Lukáš Voděrek20E(10.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
03:46.190
00:41.588
00:04.296
20Lukáš Voděrek20E(10.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
03:46.190
00:41.588
00:04.296
21Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(4.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
03:47.917
00:43.315
00:01.727
21Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(4.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
03:47.917
00:43.315
00:01.727
22Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
03:48.100
00:43.498
00:00.183
22Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
03:48.100
00:43.498
00:00.183
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
05:05.317
02:00.715
01:17.217
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
05:05.317
02:00.715
01:17.217
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
06:19.621
03:15.019
01:14.304
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
06:19.621
03:15.019
01:14.304
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
07:08.179
04:03.577
00:48.558
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
07:08.179
04:03.577
00:48.558

2 - Monkey Way II

592 metrů

Pořadí RZ2Celkové pořadí po RZ2
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
03:05.439
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
06:10.041
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:08.165
00:02.726
00:02.726
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
06:15.588
00:05.547
00:05.547
3Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:13.109
00:07.670
00:04.944
3Michal Bělka Ⓣ22V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
06:23.192
00:13.151
00:07.604
4Michal Bělka Ⓣ22V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:13.854
00:08.415
00:00.745
4Vlastimil Brentner Ⓣ4D(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
06:28.696
00:18.655
00:05.504
5Marek Havlíček Ⓣ13V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:15.362
00:09.923
00:01.508
5 ⇧2 Václav Toman2D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
06:31.702
00:21.661
00:03.006
6Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:15.664
00:10.225
00:00.302
6 ⇩1 Radek Toman Ⓣ9V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
06:32.796
00:22.755
00:01.094
7Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:16.853
00:11.414
00:01.189
7 ⇧4 Marek Havlíček Ⓣ13V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
06:35.353
00:25.312
00:02.557
8Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
03:17.923
00:12.484
00:01.070
8 ⇧1 Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
06:36.760
00:26.719
00:01.407
9Patrik Brentner25E(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:20.155
00:14.716
00:02.232
9 ⇩3 Pavel Krčmář Ⓣ5V(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
06:39.062
00:29.021
00:02.302
10Pavel Krčmář Ⓣ5V(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:21.534
00:16.095
00:01.379
10 ⇩2 Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
06:40.578
00:30.537
00:01.516
11Karolína Havlíčková Ⓣ8E(4.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:21.868
00:16.429
00:00.334
11 ⇧2 Daniel Krčmář Ⓣ11E(4.)
RC-LVY
Datsun 240Z
06:44.428
00:34.387
00:03.850
12Daniel Krčmář Ⓣ11E(5.)
RC-LVY
Datsun 240Z
03:22.109
00:16.670
00:00.241
12 ⇧2 Patrik Brentner25E(5.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
06:48.138
00:38.097
00:03.710
13Filip Šimůnek19E(6.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
03:26.155
00:20.716
00:04.046
13 ⇩1 Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
06:51.910
00:41.869
00:03.772
14Pavel Mrázek Ⓣ16E(7.)
CIRUS
Mitsubishi evo
03:28.720
00:23.281
00:02.565
14 ⇩4 Jakub Půlpán Ⓣ14E(6.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
06:53.895
00:43.854
00:01.985
15Tomáš Pecen Ⓣ24V(5.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:30.307
00:24.868
00:01.587
15 ⇧1 Filip Šimůnek19E(7.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
06:56.482
00:46.441
00:02.587
16Karel Šimůnek Ⓣ18V(6.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
03:30.950
00:25.511
00:00.643
16 ⇩1 Pavel Mrázek Ⓣ16E(8.)
CIRUS
Mitsubishi evo
06:57.153
00:47.112
00:00.671
17Jakub Půlpán Ⓣ14E(8.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
03:34.278
00:28.839
00:03.328
00:1017Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
07:07.935
00:57.894
00:10.782
18Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
03:44.589
00:39.150
00:10.311
18Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
07:29.751
01:19.710
00:21.816
19Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:48.650
00:43.211
00:04.061
19 ⇧2 Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(2.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
07:32.506
01:22.465
00:02.755
20Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
03:55.313
00:49.874
00:06.663
20 ⇧2 Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
07:43.413
01:33.372
00:10.907
21Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
04:02.004
00:56.565
00:06.691
21 ⇩1 Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
07:48.194
01:38.153
00:04.781
22Adéla Horská Ⓣ33E(10.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
05:03.417
01:57.978
01:01.413
22 ⇩3 Vladimír Fišera Ⓣ31E(10.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
09:24.869
03:14.828
01:36.675
23Vladimír Fišera Ⓣ31E(11.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
05:42.975
02:37.536
00:39.558
VP23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
10:08.734
03:58.693
00:43.865
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
06:15.216
03:09.777
00:32.241
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
12:34.837
06:24.796
02:26.103
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
06:48.957
03:43.518
00:33.741
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
13:57.136
07:47.095
01:22.299

3 - Patova I

503 metrů

Pořadí RZ3Celkové pořadí po RZ3
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
02:47.300
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
08:57.341
2Marek Havlíček Ⓣ13V(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:52.791
00:05.491
00:05.491
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
09:08.654
00:11.313
00:11.313
3Pavel Krčmář Ⓣ5V(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
02:52.950
00:05.650
00:00.159
3Michal Bělka Ⓣ22V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
09:21.106
00:23.765
00:12.452
4Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:53.066
00:05.766
00:00.116
4Vlastimil Brentner Ⓣ4D(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
09:27.641
00:30.300
00:06.535
5Filip Šimůnek19E(3.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
02:55.191
00:07.891
00:02.125
5 ⇧2 Marek Havlíček Ⓣ13V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
09:28.144
00:30.803
00:00.503
6Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:56.705
00:09.405
00:01.514
6Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
09:29.501
00:32.160
00:01.357
7Jakub Půlpán Ⓣ14E(4.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
02:57.906
00:10.606
00:01.201
7 ⇩2 Václav Toman2D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
09:29.640
00:32.299
00:00.139
8Michal Bělka Ⓣ22V(4.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:57.914
00:10.614
00:00.008
8 ⇧1 Pavel Krčmář Ⓣ5V(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
09:32.012
00:34.671
00:02.372
9Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:57.938
00:10.638
00:00.024
9 ⇧1 Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
09:39.610
00:42.269
00:07.598
10Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:58.945
00:11.645
00:01.007
10 ⇩2 Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
09:40.559
00:43.218
00:00.949
11Daniel Krčmář Ⓣ11E(5.)
RC-LVY
Datsun 240Z
02:58.973
00:11.673
00:00.028
11Daniel Krčmář Ⓣ11E(4.)
RC-LVY
Datsun 240Z
09:43.401
00:46.060
00:02.842
12Karolína Havlíčková Ⓣ8E(6.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:59.032
00:11.732
00:00.059
12Patrik Brentner25E(5.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
09:47.286
00:49.945
00:03.885
13Patrik Brentner25E(7.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:59.148
00:11.848
00:00.116
13 ⇧2 Filip Šimůnek19E(6.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
09:51.673
00:54.332
00:04.387
14Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
03:03.799
00:16.499
00:04.651
14Jakub Půlpán Ⓣ14E(7.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
09:51.801
00:54.460
00:00.128
15Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
03:04.016
00:16.716
00:00.217
15 ⇩2 Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
09:55.926
00:58.585
00:04.125
16Pavel Mrázek Ⓣ16E(8.)
CIRUS
Mitsubishi evo
03:06.720
00:19.420
00:02.704
16Pavel Mrázek Ⓣ16E(8.)
CIRUS
Mitsubishi evo
10:03.873
01:06.532
00:07.947
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:07.643
00:20.343
00:00.923
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
10:15.578
01:18.237
00:11.705
18Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
03:18.641
00:31.341
00:10.998
18 ⇧1 Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
10:51.147
01:53.806
00:35.569
19Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:24.526
00:37.226
00:05.885
19 ⇩1 Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
10:54.277
01:56.936
00:03.130
20Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
03:24.537
00:37.237
00:00.011
20Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
11:11.410
02:14.069
00:17.133
21Vladimír Fišera Ⓣ31E(10.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
03:25.038
00:37.738
00:00.501
21Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
11:12.731
02:15.390
00:01.321
22Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
03:27.997
00:40.697
00:02.959
22Vladimír Fišera Ⓣ31E(10.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
12:49.907
03:52.566
01:37.176
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
04:30.309
01:43.009
01:02.312
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
14:39.043
05:41.702
01:49.136
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
05:40.070
02:52.770
01:09.761
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
18:14.907
09:17.566
03:35.864
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
05:46.173
02:58.873
00:06.103
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
19:43.309
10:45.968
01:28.402

4 - Patova II

503 metrů

Pořadí RZ4Celkové pořadí po RZ4
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
02:50.043
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
11:47.384
2Marek Havlíček Ⓣ13V(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:53.345
00:03.302
00:03.302
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
12:03.079
00:15.695
00:15.695
3Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:54.425
00:04.382
00:01.080
3Michal Bělka Ⓣ22V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
12:17.695
00:30.311
00:14.616
4Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
02:56.001
00:05.958
00:01.576
4 ⇧1 Marek Havlíček Ⓣ13V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
12:21.489
00:34.105
00:03.794
5Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:56.237
00:06.194
00:00.236
5 ⇧2 Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
12:26.596
00:39.212
00:05.107
6Michal Bělka Ⓣ22V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:56.589
00:06.546
00:00.352
6Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
12:27.063
00:39.679
00:00.467
7Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:56.956
00:06.913
00:00.367
7 ⇩3 Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
12:28.382
00:40.998
00:01.319
8Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
02:57.562
00:07.519
00:00.606
8Pavel Krčmář Ⓣ5V(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
12:31.903
00:44.519
00:03.521
9Filip Šimůnek19E(4.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
02:59.282
00:09.239
00:01.720
9Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
12:35.847
00:48.463
00:03.944
10Pavel Krčmář Ⓣ5V(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
02:59.891
00:09.848
00:00.609
10Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
12:36.560
00:49.176
00:00.713
11Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:00.741
00:10.698
00:00.850
11Daniel Krčmář Ⓣ11E(4.)
RC-LVY
Datsun 240Z
12:48.308
01:00.924
00:11.748
12Patrik Brentner25E(5.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:01.636
00:11.593
00:00.895
12Patrik Brentner25E(5.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
12:48.922
01:01.538
00:00.614
13Daniel Krčmář Ⓣ11E(6.)
RC-LVY
Datsun 240Z
03:04.907
00:14.864
00:03.271
13Filip Šimůnek19E(6.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
12:50.955
01:03.571
00:02.033
14Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
03:06.837
00:16.794
00:01.930
14 ⇧1 Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
13:02.763
01:15.379
00:11.808
15Jakub Půlpán Ⓣ14E(7.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
03:15.317
00:25.274
00:08.480
15 ⇩1 Jakub Půlpán Ⓣ14E(7.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
13:07.118
01:19.734
00:04.355
16Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
03:18.195
00:28.152
00:02.878
16Pavel Mrázek Ⓣ16E(8.)
CIRUS
Mitsubishi evo
13:27.130
01:39.746
00:20.012
17Vladimír Fišera Ⓣ31E(8.) | 2WD(2.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
03:19.458
00:29.415
00:01.263
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
13:39.227
01:51.843
00:12.097
18Jiří Půlpán26V(6.) | 2WD(3.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:23.073
00:33.030
00:03.615
18Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
14:09.342
02:21.958
00:30.115
19Pavel Mrázek Ⓣ16E(9.)
CIRUS
Mitsubishi evo
03:23.257
00:33.214
00:00.184
00:1019Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
14:17.350
02:29.966
00:08.008
20Tomáš Pecen Ⓣ24V(7.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:23.649
00:33.606
00:00.392
20 ⇧1 Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
14:49.084
03:01.700
00:31.734
21Lukáš Voděrek20E(10.) | 2WD(4.)
DVB team
Škoda FABIA
03:36.353
00:46.310
00:12.704
21 ⇩1 Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
15:05.375
03:17.991
00:16.291
22Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
03:53.965
01:03.922
00:17.612
22Vladimír Fišera Ⓣ31E(10.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
16:09.365
04:21.981
01:03.990
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
04:35.655
01:45.612
00:41.690
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
19:14.698
07:27.314
03:05.333
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
06:01.503
03:11.460
01:25.848
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
24:16.410
12:29.026
05:01.712
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
07:13.750
04:23.707
01:12.247
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
26:57.059
15:09.675
02:40.649

5 - Elephant trail I

621 metrů

Pořadí RZ5Celkové pořadí po RZ5
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
03:27.396
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
15:14.780
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:30.017
00:02.621
00:02.621
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
15:33.096
00:18.316
00:18.316
3Michal Bělka Ⓣ22V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:32.439
00:05.043
00:02.422
3Michal Bělka Ⓣ22V(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
15:50.134
00:35.354
00:17.038
4Jakub Půlpán Ⓣ14E(3.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
03:33.444
00:06.048
00:01.005
4Marek Havlíček Ⓣ13V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
15:55.362
00:40.582
00:05.228
5Marek Havlíček Ⓣ13V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:33.873
00:06.477
00:00.429
5 ⇧1 Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
16:02.224
00:47.444
00:06.862
6Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:35.161
00:07.765
00:01.288
6 ⇩1 Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
16:07.925
00:53.145
00:05.701
7Karolína Havlíčková Ⓣ8E(4.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:35.786
00:08.390
00:00.625
7 ⇧1 Pavel Krčmář Ⓣ5V(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
16:08.705
00:53.925
00:00.780
8Pavel Krčmář Ⓣ5V(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:36.802
00:09.406
00:01.016
8 ⇩1 Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
16:10.050
00:55.270
00:01.345
9Filip Šimůnek19E(5.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
03:39.019
00:11.623
00:02.217
9Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
16:11.633
00:56.853
00:01.583
10Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
03:40.889
00:13.493
00:01.870
10Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
16:17.449
01:02.669
00:05.816
11Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:41.329
00:13.933
00:00.440
11 ⇧2 Filip Šimůnek19E(4.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
16:29.974
01:15.194
00:12.525
12Pavel Mrázek Ⓣ16E(6.)
CIRUS
Mitsubishi evo
03:41.462
00:14.066
00:00.133
12Patrik Brentner25E(5.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
16:35.972
01:21.192
00:05.998
13Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:41.668
00:14.272
00:00.206
13 ⇩2 Daniel Krčmář Ⓣ11E(6.)
RC-LVY
Datsun 240Z
16:37.461
01:22.681
00:01.489
14Patrik Brentner25E(7.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:47.050
00:19.654
00:05.382
14 ⇧1 Jakub Půlpán Ⓣ14E(7.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
16:40.562
01:25.782
00:03.101
15Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
03:48.100
00:20.704
00:01.050
15 ⇩1 Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
16:50.863
01:36.083
00:10.301
16Daniel Krčmář Ⓣ11E(8.)
RC-LVY
Datsun 240Z
03:49.153
00:21.757
00:01.053
16Pavel Mrázek Ⓣ16E(8.)
CIRUS
Mitsubishi evo
17:08.592
01:53.812
00:17.729
17Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
04:09.817
00:42.421
00:20.664
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
17:51.660
02:36.880
00:43.068
18Jiří Půlpán26V(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:11.806
00:44.410
00:01.989
18Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
18:19.159
03:04.379
00:27.499
19Vladimír Fišera Ⓣ31E(9.) | 2WD(3.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
04:12.015
00:44.619
00:00.209
19Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
18:29.156
03:14.376
00:09.997
20Tomáš Pecen Ⓣ24V(7.)
RC Benátky Team
Ford Focus
04:12.433
00:45.037
00:00.418
20Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
19:05.537
03:50.757
00:36.381
21Lukáš Voděrek20E(10.) | 2WD(4.)
DVB team
Škoda FABIA
04:16.453
00:49.057
00:04.020
21Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
19:29.406
04:14.626
00:23.869
22Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
04:24.031
00:56.635
00:07.578
22Vladimír Fišera Ⓣ31E(10.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
20:21.380
05:06.600
00:51.974
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
05:22.956
01:55.560
00:58.925
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
24:37.654
09:22.874
04:16.274
24Ondřej Horský Ⓣ52J(3.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
06:35.933
03:08.537
01:12.977
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
31:08.513
15:53.733
06:30.859
25Richard Voděrek36J(4.)
DVB team
Hyundai i20
06:52.103
03:24.707
00:16.170
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
33:32.992
18:18.212
02:24.479

6 - Elephant trail II

621 metrů

Pořadí RZ6Celkové pořadí po RZ6
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Adam Brentner Ⓣ1E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:29.246
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
18:47.170
2Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(2.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
03:32.390
00:03.144
00:03.144
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
19:02.342
00:15.172
00:15.172
3Pavel Krčmář Ⓣ5V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:34.346
00:05.100
00:01.956
3 ⇧1 Marek Havlíček Ⓣ13V(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
19:30.758
00:43.588
00:28.416
4Marek Havlíček Ⓣ13V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:35.396
00:06.150
00:01.050
4 ⇩1 Michal Bělka Ⓣ22V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
19:32.781
00:45.611
00:02.023
5Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:39.846
00:10.600
00:04.450
5Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
19:42.070
00:54.900
00:09.289
6Vlastimil Brentner Ⓣ4D(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:40.511
00:11.265
00:00.665
6 ⇧1 Pavel Krčmář Ⓣ5V(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
19:43.051
00:55.881
00:00.981
7Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:42.326
00:13.080
00:01.815
7 ⇧1 Vlastimil Brentner Ⓣ4D(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
19:50.561
01:03.391
00:07.510
8Michal Bělka Ⓣ22V(4.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:42.647
00:13.401
00:00.321
8 ⇩2 Václav Toman2D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
19:53.012
01:05.842
00:02.451
9Filip Šimůnek19E(4.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
03:42.788
00:13.542
00:00.141
9Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
19:53.959
01:06.789
00:00.947
10Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
03:43.450
00:14.204
00:00.662
10Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
20:00.899
01:13.729
00:06.940
11Pavel Mrázek Ⓣ16E(5.)
CIRUS
Mitsubishi evo
03:44.557
00:15.311
00:01.107
11Filip Šimůnek19E(4.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
20:12.762
01:25.592
00:11.863
12Václav Toman2D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:45.087
00:15.841
00:00.530
12 ⇧1 Daniel Krčmář Ⓣ11E(5.)
RC-LVY
Datsun 240Z
20:27.395
01:40.225
00:14.633
13Jakub Půlpán Ⓣ14E(6.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
03:49.526
00:20.280
00:04.439
13 ⇩1 Patrik Brentner25E(6.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
20:28.465
01:41.295
00:01.070
14Daniel Krčmář Ⓣ11E(7.)
RC-LVY
Datsun 240Z
03:49.934
00:20.688
00:00.408
14Jakub Půlpán Ⓣ14E(7.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
20:30.088
01:42.918
00:01.623
15Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
03:51.077
00:21.831
00:01.143
15Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
20:41.940
01:54.770
00:11.852
16Patrik Brentner25E(8.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:52.493
00:23.247
00:01.416
16Pavel Mrázek Ⓣ16E(8.)
CIRUS
Mitsubishi evo
20:53.149
02:05.979
00:11.209
17Vladimír Fišera Ⓣ31E(9.) | 2WD(1.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
04:04.194
00:34.948
00:11.701
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
21:56.239
03:09.069
01:03.090
18Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
04:04.579
00:35.333
00:00.385
18Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
22:31.108
03:43.938
00:34.869
19Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(2.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
04:11.949
00:42.703
00:07.370
19Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
22:47.135
03:59.965
00:16.027
20Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
04:14.531
00:45.285
00:02.582
20Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
23:31.284
04:44.114
00:44.149
21Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(3.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:17.979
00:48.733
00:03.448
21Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
23:43.937
04:56.767
00:12.653
22Lukáš Voděrek20E(10.) | 2WD(4.)
DVB team
Škoda FABIA
04:25.747
00:56.501
00:07.768
22Vladimír Fišera Ⓣ31E(10.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
24:25.574
05:38.404
00:41.637
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
05:50.105
02:20.859
01:24.358
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
30:27.759
11:40.589
06:02.185
24Ondřej Horský Ⓣ52J(3.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
06:32.329
03:03.083
00:42.224
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
37:53.670
19:06.500
07:25.911
25Richard Voděrek36J(4.)
DVB team
Hyundai i20
06:45.157
03:15.911
00:12.828
00:1025Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
40:05.321
21:18.151
02:11.651

7 - Belkysova I

625 metrů

Pořadí RZ7Celkové pořadí po RZ7
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
02:51.266
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
21:38.436
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
02:55.597
00:04.331
00:04.331
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
21:57.939
00:19.503
00:19.503
3Filip Šimůnek19E(3.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
02:59.749
00:08.483
00:04.152
3Marek Havlíček Ⓣ13V(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
22:31.042
00:52.606
00:33.103
4Marek Havlíček Ⓣ13V(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:00.284
00:09.018
00:00.535
4Michal Bělka Ⓣ22V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
22:38.134
00:59.698
00:07.092
5Radek Toman Ⓣ9V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:00.957
00:09.691
00:00.673
5Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
22:43.027
01:04.591
00:04.893
6Karolína Havlíčková Ⓣ8E(4.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:03.115
00:11.849
00:02.158
6 ⇧3 Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
22:57.074
01:18.638
00:14.047
7Michal Bělka Ⓣ22V(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:05.353
00:14.087
00:02.238
7 ⇧1 Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
23:02.273
01:23.837
00:05.199
8Pavel Mrázek Ⓣ16E(5.)
CIRUS
Mitsubishi evo
03:05.706
00:14.440
00:00.353
8 ⇩1 Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
23:03.037
01:24.601
00:00.764
9Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
03:07.567
00:16.301
00:01.861
9 ⇧1 Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
23:08.466
01:30.030
00:05.429
10Jakub Půlpán Ⓣ14E(6.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
03:08.325
00:17.059
00:00.758
10 ⇧1 Filip Šimůnek19E(4.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
23:12.511
01:34.075
00:04.045
11Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:09.261
00:17.995
00:00.936
11 ⇧3 Jakub Půlpán Ⓣ14E(5.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
23:38.413
01:59.977
00:25.902
12Karel Šimůnek Ⓣ18V(4.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
03:10.387
00:19.121
00:01.126
12Daniel Krčmář Ⓣ11E(6.)
RC-LVY
Datsun 240Z
23:39.952
02:01.516
00:01.539
13Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:12.476
00:21.210
00:02.089
13Patrik Brentner25E(7.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
23:41.132
02:02.696
00:01.180
14Daniel Krčmář Ⓣ11E(7.)
RC-LVY
Datsun 240Z
03:12.557
00:21.291
00:00.081
14 ⇧1 Karel Šimůnek Ⓣ18V(4.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
23:52.327
02:13.891
00:11.195
15Patrik Brentner25E(8.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:12.667
00:21.401
00:00.110
15 ⇧1 Pavel Mrázek Ⓣ16E(8.)
CIRUS
Mitsubishi evo
23:58.855
02:20.419
00:06.528
16Tomáš Pecen Ⓣ24V(5.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:22.254
00:30.988
00:09.587
16 ⇩10 Pavel Krčmář Ⓣ5V(5.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
24:12.675
02:34.239
00:13.820
17Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
03:26.423
00:35.157
00:04.169
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
25:18.493
03:40.057
01:05.818
18Vladimír Fišera Ⓣ31E(9.) | 2WD(2.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
03:32.602
00:41.336
00:06.179
18Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
25:57.531
04:19.095
00:39.038
19Jiří Půlpán26V(6.) | 2WD(3.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:32.826
00:41.560
00:00.224
19Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
26:19.961
04:41.525
00:22.430
20Lukáš Voděrek20E(10.) | 2WD(4.)
DVB team
Škoda FABIA
03:37.299
00:46.033
00:04.473
20Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
27:08.583
05:30.147
00:48.622
21Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
03:48.616
00:57.350
00:11.317
21Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
27:32.553
05:54.117
00:23.970
22Pavel Krčmář Ⓣ5V(7.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:29.624
01:38.358
00:41.008
VP22Vladimír Fišera Ⓣ31E(10.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
27:58.176
06:19.740
00:25.623
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
04:50.720
01:59.454
00:21.096
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
35:18.479
13:40.043
07:20.303
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
05:27.184
02:35.918
00:36.464
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
43:20.854
21:42.418
08:02.375
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
05:53.239
03:01.973
00:26.055
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
45:58.560
24:20.124
02:37.706

8 - Belkysova II

625 metrů

Pořadí RZ8Celkové pořadí po RZ8
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
02:52.135
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
24:30.571
2Pavel Krčmář Ⓣ5V(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:02.824
00:10.689
00:10.689
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
25:02.003
00:31.432
00:31.432
3Marek Havlíček Ⓣ13V(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:04.031
00:11.896
00:01.207
3Marek Havlíček Ⓣ13V(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
25:35.073
01:04.502
00:33.070
4Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:04.064
00:11.929
00:00.033
4Michal Bělka Ⓣ22V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
25:45.406
01:14.835
00:10.333
5Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:07.103
00:14.968
00:03.039
5Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
25:50.746
01:20.175
00:05.340
6Michal Bělka Ⓣ22V(3.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:07.272
00:15.137
00:00.169
6Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
26:04.177
01:33.606
00:13.431
7Radek Toman Ⓣ9V(4.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:07.719
00:15.584
00:00.447
7Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
26:10.049
01:39.478
00:05.872
8Václav Toman2D(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:07.776
00:15.641
00:00.057
8Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
26:11.957
01:41.386
00:01.908
9Vlastimil Brentner Ⓣ4D(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:08.920
00:16.785
00:01.144
9Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
26:19.279
01:48.708
00:07.322
10Filip Šimůnek19E(4.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
03:08.950
00:16.815
00:00.030
10Filip Šimůnek19E(4.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
26:21.461
01:50.890
00:02.182
11Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
03:10.813
00:18.678
00:01.863
11Jakub Půlpán Ⓣ14E(5.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
26:50.469
02:19.898
00:29.008
12Jakub Půlpán Ⓣ14E(5.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
03:12.056
00:19.921
00:01.243
12Daniel Krčmář Ⓣ11E(6.)
RC-LVY
Datsun 240Z
26:53.911
02:23.340
00:03.442
13Pavel Mrázek Ⓣ16E(6.)
CIRUS
Mitsubishi evo
03:13.381
00:21.246
00:01.325
13Patrik Brentner25E(7.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
26:58.182
02:27.611
00:04.271
14Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
03:13.670
00:21.535
00:00.289
14Karel Šimůnek Ⓣ18V(4.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
27:05.997
02:35.426
00:07.815
15Daniel Krčmář Ⓣ11E(7.)
RC-LVY
Datsun 240Z
03:13.959
00:21.824
00:00.289
15Pavel Mrázek Ⓣ16E(8.)
CIRUS
Mitsubishi evo
27:12.236
02:41.665
00:06.239
16Patrik Brentner25E(8.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:17.050
00:24.915
00:03.091
16Pavel Krčmář Ⓣ5V(5.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
27:15.499
02:44.928
00:03.263
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
03:21.683
00:29.548
00:04.633
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
28:40.176
04:09.605
01:24.677
18Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
03:28.151
00:36.016
00:06.468
18Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
29:26.041
04:55.470
00:45.865
19Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(2.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
03:28.510
00:36.375
00:00.359
19Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
29:48.112
05:17.541
00:22.071
20Vladimír Fišera Ⓣ31E(9.) | 2WD(3.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
03:35.616
00:43.481
00:07.106
20Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
30:46.493
06:15.922
00:58.381
21Lukáš Voděrek20E(10.) | 2WD(4.)
DVB team
Škoda FABIA
03:37.910
00:45.775
00:02.294
21 ⇧1 Vladimír Fišera Ⓣ31E(10.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
31:33.792
07:03.221
00:47.299
22Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
04:09.197
01:17.062
00:31.287
22 ⇩1 Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
31:41.750
07:11.179
00:07.958
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
04:47.876
01:55.741
00:38.679
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
40:06.355
15:35.784
08:24.605
24Ondřej Horský Ⓣ52J(3.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
05:31.076
02:38.941
00:43.200
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
48:55.586
24:25.015
08:49.231
25Richard Voděrek36J(4.)
DVB team
Hyundai i20
05:34.732
02:42.597
00:03.656
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
51:29.636
26:59.065
02:34.050

9 - Kilimanjaro

700 metrů

Pořadí RZ9Celkové pořadí po RZ9
PořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
PenalizacePořadíJménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1Adam Brentner Ⓣ1E(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
03:54.552
1Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(1.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
28:29.746
2Marek Havlíček Ⓣ13V(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
03:58.647
00:04.095
00:04.095
2Adam Brentner Ⓣ1E(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
28:56.555
00:26.809
00:26.809
3Jakub Půlpán Ⓣ14E(2.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
03:59.048
00:04.496
00:00.401
3Marek Havlíček Ⓣ13V(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
29:33.720
01:03.974
00:37.165
4Ondřej Šimůnek Ⓣ3E(3.)
RC-KOBRA
Toyota Yaris WRC
03:59.175
00:04.623
00:00.127
4Michal Bělka Ⓣ22V(2.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
29:47.838
01:18.092
00:14.118
5Pavel Krčmář Ⓣ5V(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:00.061
00:05.509
00:00.886
5Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
29:51.210
01:21.464
00:03.372
6Radek Toman Ⓣ9V(3.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
04:00.464
00:05.912
00:00.403
6Karolína Havlíčková Ⓣ8E(3.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
30:11.009
01:41.263
00:19.799
7Vlastimil Brentner Ⓣ4D(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
04:01.425
00:06.873
00:00.961
7 ⇧1 Vlastimil Brentner Ⓣ4D(1.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
30:13.382
01:43.636
00:02.373
8Michal Bělka Ⓣ22V(4.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
04:02.432
00:07.880
00:01.007
8 ⇩1 Václav Toman2D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
30:15.308
01:45.562
00:01.926
9Václav Toman2D(2.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
04:05.259
00:10.707
00:02.827
9Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
30:29.952
02:00.206
00:14.644
10Karolína Havlíčková Ⓣ8E(4.) | G(1.)
RC team DTS Žacléř
FORD FIESTA S 2000
04:06.832
00:12.280
00:01.573
10Filip Šimůnek19E(4.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
30:35.164
02:05.418
00:05.212
11Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
04:09.686
00:15.134
00:02.854
11Jakub Půlpán Ⓣ14E(5.)
RC-LVY
Nissan Datsun 270Z
30:49.517
02:19.771
00:14.353
12Denis Krčmář Ⓣ15J(1.)
RC-LVY
BMW M3
04:10.673
00:16.121
00:00.987
12Daniel Krčmář Ⓣ11E(6.)
RC-LVY
Datsun 240Z
31:08.038
02:38.292
00:18.521
13Filip Šimůnek19E(5.)
RC-LVY
Toyota Yaris WRC
04:13.703
00:19.151
00:03.030
13 ⇧3 Pavel Krčmář Ⓣ5V(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
31:15.560
02:45.814
00:07.522
14Daniel Krčmář Ⓣ11E(6.)
RC-LVY
Datsun 240Z
04:14.127
00:19.575
00:00.424
14Karel Šimůnek Ⓣ18V(5.)
RC-KOBRA
Volkswagen Polo WRC
31:15.683
02:45.937
00:00.123
15Pavel Mrázek Ⓣ16E(7.)
CIRUS
Mitsubishi evo
04:15.398
00:20.846
00:01.271
15 ⇩2 Patrik Brentner25E(7.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
31:19.604
02:49.858
00:03.921
16Patrik Brentner25E(8.)
DVB team
Citroën DS3 WRC
04:21.422
00:26.870
00:06.024
16 ⇩1 Pavel Mrázek Ⓣ16E(8.)
CIRUS
Mitsubishi evo
31:27.634
02:57.888
00:08.030
17Vladimír Fišera Ⓣ31E(9.) | 2WD(1.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
04:39.348
00:44.796
00:17.926
17Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
33:28.120
04:58.374
02:00.486
18Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(2.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
04:39.605
00:45.053
00:00.257
18Roman Horský Ⓣ21D(3.) | 2WD(1.)
Green Mountains RC Team
Suzuki Swift
34:05.646
05:35.900
00:37.526
19Lukáš Voděrek20E(10.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
04:44.813
00:50.261
00:05.208
19Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
34:39.380
06:09.634
00:33.734
20Tomáš Pecen Ⓣ24V(6.)
RC Benátky Team
Ford Focus
04:47.944
00:53.392
00:03.131
20Lukáš Voděrek20E(9.) | 2WD(3.)
DVB team
Škoda FABIA
35:31.306
07:01.560
00:51.926
21Jiří Půlpán26V(7.) | 2WD(4.)
RC-KOBRA
VW Scirocco
04:51.268
00:56.716
00:03.324
21Vladimír Fišera Ⓣ31E(10.) | 2WD(4.)
AMK Cihelna
Fiat 131 Abarth
36:13.140
07:43.394
00:41.834
22Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
05:40.163
01:45.611
00:48.895
22Šimon Půlpán23J(2.)
RC-LVY
Subaru Impreza WRC
37:21.913
08:52.167
01:08.773
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
06:21.664
02:27.112
00:41.501
23Adéla Horská Ⓣ33E(11.) | G(2.)
Green Mountains RC Team
Subaru Impreza
46:28.019
17:58.273
09:06.106
24Ondřej Horský Ⓣ52J(3.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
06:57.465
03:02.913
00:35.801
24Richard Voděrek36J(3.)
DVB team
Hyundai i20
56:04.060
27:34.314
09:36.041
25Richard Voděrek36J(4.)
DVB team
Hyundai i20
07:08.474
03:13.922
00:11.009
25Ondřej Horský Ⓣ52J(4.)
jednotlivec
Subaru Impreza WRC 2009
58:27.101
29:57.355
02:23.041