Benátky
rally PERUGIA
RC Benátky Team

Výsledky 2018

Celkové pořadí týmů

PořadíNázevPražská rallyRally KrkonošeDaros rallyRC Rally BohemiaTrotina RC rallySafari rallyrally TORINOLSK Summer rallyrally PERUGIABody celkem
1.RC team DTS Žacléř363227323232363636299
2.Bobik team RCČ323632363636273226293
3.DVB team272729262929292932257
4.RC Benátky Team242936232427322727249
5.RC-KOBRA262626272726262629239
6.RC iAutodíly motorsport292525292625242524232
7.CIRUS252424252524232325218
8.RC FastForce Rally Team22222322222202223178
9.AMK Cihelna2323024232325240165
10.Lančia Martini-000000000

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace