Benátky
rally PERUGIA
RC Benátky Team

Výsledky 2018

Celkové pořadí týmů

PořadíNázevPražská rallyRally KrkonošeDaros rallyRC Rally BohemiaTrotina RC rallySafari rallyrally TORINOLSK Summer rallyrally PERUGIABody celkem
1.Bobik team RCČ3236323636362732-267
2.RC team DTS Žacléř3632273232323636-263
3.DVB team2727292629292929-225
4.RC Benátky Team2429362324273227-222
5.RC-KOBRA2626262727262626-210
6.RC iAutodíly motorsport2925252926252425-208
7.CIRUS2524242525242323-193
8.AMK Cihelna232302423232524-165
9.RC FastForce Rally Team222223222222022-155
10.Lančia Martini-0000000-0

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace