Benátky
rally TORINO
RC Benátky Team

Výsledky 2018

Celkové pořadí týmů

PořadíNázevPražská rallyRally KrkonošeDaros rallyRC Rally BohemiaTrotina RC rallySafari rallyrally TORINOLSK Summer rallyrally PERUGIABody celkem
1.Bobik team RCČ323632363636---208
2.RC team DTS Žacléř363227323232---191
3.DVB team272729262929---167
4.RC Benátky Team242936232427---163
5.RC iAutodíly motorsport292525292625---159
6.RC-KOBRA262626272726---158
7.CIRUS252424252524---147
8.RC FastForce Rally Team222223222222---133
9.AMK Cihelna23230242323---116
10.Lančia Martini-00000---0

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace