Dvůr Králové n.L.
Mistr Pneu rally
DVB team

Výsledky 2019

Celkové pořadí týmů

PořadíNázevPražská rallyRally Krkonošerally VENEZIADaros rallyrally NAPOLIPohár starosty obce BenátekSafari rallyTrotina RC rallyMistr Pneu rallyrally PERUGIABody celkem
1.Bobik team RCČ3636323636363636--284
2.RC team DTS Žacléř2729293232273232--240
3.RC Benátky Team3232362425262629--230
4.RC-KOBRA2927272726322726--221
5.DVB team2525262929292925--217
6.CIRUS2626252627252527--207
7.AMK Cihelna242224222224230--161
8.RC iAutodíly motorsport23240252302424--143
9.RC FastForce Rally Team22230212102223--132
10.V-team200023240210--88
11.Konda team210000000--21

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace