Holohlavy
Trotina RC rally
RC iAutodíly motorsport

Výsledky 2019

Celkové pořadí týmů

PořadíNázevPražská rallyRally Krkonošerally VENEZIADaros rallyrally NAPOLIPohár starosty obce BenátekSafari rallyTrotina RC rallyMistr Pneu rallyrally PERUGIABody celkem
1.Bobik team RCČ36363236363636---248
2.RC team DTS Žacléř27292932322732---208
3.RC Benátky Team32323624252626---201
4.RC-KOBRA29272727263227---195
5.DVB team25252629292929---192
6.CIRUS26262526272525---180
7.AMK Cihelna24222422222423---161
8.RC iAutodíly motorsport232402523024---119
9.RC FastForce Rally Team222302121022---109
10.V-team20002324021---88
11.Konda team21000000---21

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace