Safari rally

Dalším závodem šampionátu byla Safari rally. Letos nám závod vyšel ve stejném termínu, ve kterém velcí kluci poháněli své speciály v Keni na stejnojmenném klání. Pořádající DVB team připravil pro jezdce devět rychlostních zkoušek, na jejichž start se postavilo třicet devět posádek. Ranní déšť sice tratě rychlostních zkoušek trochu zkropil, ale ty rychle oschly a už se prášilo tak, jak se na správnou Safari rally sluší. Závod celkově ovládl Marek Střihavka, na druhé místo se po technických problémech Adama Brentnera v poslední rychlostní zkoušce posunul Filda Musal a třetí místo patřilo Pavlovi Krčmářovi. V týmech vyhráli Bob-ci, druhý skončil DVB team a třetí RC Kobra B. Po závodě se posedělo u ohně, flákot a piva. Po setmění se uspořádál noční závod. Byly odjety čtyři rychlostní zkoušky. Vítězem se stal Šťopka Martan, druhý skončil Ondřej Horský a třetí Martin Horský. Dalším závodem bude po prázdninách Rally Perugia v Benátkách.


Kompletní výsledky naleznete zde

Případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi nebo na klubových stránkách (linky v odkazech) a Facebooku šampionátu.

977 přečtení | 28. 06. 2023

LIVE VýsledkyNovinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 991581
Červenec 2729
Dnes 20
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace