Dvůr Králové
Mistr Pneu rally
DVB team

Safari rally

Na prašné tratě letošní RC Safari rally jsme vyrazili o týden dříve než Kalle Rovanperä a spol v Keni. Někteří jezdci dorazili se svými obytňáky už v pátek a byli nápomocni při přípravě tratě a zázemí.
Nejrychleji mezi divou zvěří prokličkoval Mára Střihavka, druhý dojel Filda Musal a třetí Adam Brentner. V týmech zvítězil RC team DTS Žacléř, druzí skončili kluci z Cirusu a třetí příčka patřila DVB teamu.
Jak už je u Safari rally tradicí, po hlavním závodě se posedělo u piva a opečené flákoty, s příchodem tmy si někteří jezdci poměřili síly na nočních rychlostních zkouškách. Ty vyhrál Pavel Mrázek, druhý skončil Ondra Pavlíček a třetí Martin Homolka.


Kompletní výsledky naleznete zde

Případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi nebo na klubových stránkách a Facebooku šampionátu.

347 přečtení | 23. 06. 2022

LIVE VýsledkyNovinky

Změna v kalendáři závodu! - 30-03-2022

Závod, který se měl uskutečnit 16.4.2022, byl zrušen bez náhrady. Zárověň došlo ke změně v lokalitách.

Registrace 2022 - 17-12-2021

Dnešním dnem byly spuštěny registrace ročníku 2022. Technické kategorie byly rozšířeny o staronovou kategorii VR tyres. Pokud se chcete kategorie zúčastnit, zaškrtněte v registraci příslušné políčko. Zároveň byl zveřejněn kalendář závodů.

Rally Perugia - nabídka jídla na sobotní závod - 08-10-2021

Jídlo: Frankfurtská polévka Zvěřinový guláš Šunkové klobásy Kuřecí špíz Tousty Pití: Kozel 11 Pivo nealko Kofola Káva Čaj A snad i nějaké sladké pití.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 865449
Září 4495
Dnes 168
Online 3

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace