Praha
Pražská rally
Cirus

Safari rally

Po dvouleté pauze byl na trati DVB teamu ve Dvoře Králové nad Labem odjet další z letošních závodů šampionátu. Byla jím oblíbená Safari rally. Tratě prošly během nucené přestávky celkovou rekonstrukcí, bylo zmodernizováno zázemí a na trati přibyly dekorativní prvky. A jak už bývá při Safari rally zvykem, na všech jednatřicet přihlášených jezdců čekalo pořádné vedro a notná dávka zvířeného prachu. Ale také chlazené točené pivo a k dispozici byla studená sprcha. Závod byl po celou dobu velmi napínavý, o vítězi rozhodla až poslední RZ. Z vítězství se o pouhou sekundu radoval Filda Musal, druhý skončil Ondra Šimůnek a třetí Adam Brentner. Hodnocení týmů ovládl domácí DVB team, druzí skončili kluci z RC teamu DTS teamu Žacléř a třetí kluci z RC - Kobry. Po skončení závodu následovalo tradiční posezení u piva a grilu, a po setmění si mohli zájemci poměřit síly v nočních RZ.


Kompletní výsledky naleznete zde

případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi.

1502 přečtení | 22. 06. 2021

LIVE VýsledkyNovinky

Registrace 2023 - 04-01-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2023 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Změna v kalendáři závodu! - 30-03-2022

Závod, který se měl uskutečnit 16.4.2022, byl zrušen bez náhrady. Zárověň došlo ke změně v lokalitách.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 891585
Únor 783
Dnes 76
Online 3

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace