Benátky
rally PERUGIA
RC Benátky Team

Safari rally

Po dvouleté pauze byl na trati DVB teamu ve Dvoře Králové nad Labem odjet další z letošních závodů šampionátu. Byla jím oblíbená Safari rally. Tratě prošly během nucené přestávky celkovou rekonstrukcí, bylo zmodernizováno zázemí a na trati přibyly dekorativní prvky. A jak už bývá při Safari rally zvykem, na všech jednatřicet přihlášených jezdců čekalo pořádné vedro a notná dávka zvířeného prachu. Ale také chlazené točené pivo a k dispozici byla studená sprcha. Závod byl po celou dobu velmi napínavý, o vítězi rozhodla až poslední RZ. Z vítězství se o pouhou sekundu radoval Filda Musal, druhý skončil Ondra Šimůnek a třetí Adam Brentner. Hodnocení týmů ovládl domácí DVB team, druzí skončili kluci z RC teamu DTS teamu Žacléř a třetí kluci z RC - Kobry. Po skončení závodu následovalo tradiční posezení u piva a grilu, a po setmění si mohli zájemci poměřit síly v nočních RZ.


Kompletní výsledky naleznete zde

případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi.

293 přečtení | 22. 06. 2021

LIVE VýsledkyNovinky

Vyhlášení ročníku 2021 - 23-09-2021

Pokud to počasí dovolí, tak po závodě v Benátkách, který se koná 9.10.2021, proběhne vyhlášení ročníku. Občerstvení zajistí kiosek v sousedství dráhy.

Memoriál Františka Doležala - 19-07-2021

11. září proběhne v Kosmonosích Memoriál Františka Doležala. Více o závodu se dozvíte na tomto odkaze. Přihlášky jsou již spuštěny, podrobné info o závodě bude zveřejněno později.

Úprava v pravidlech - 27-05-2021

Byly upraveny věkové kategorie, některé se nám moc plnily a některé zase nebyly obsazené. Také byla zrušena povinnost použití předepsaných pneu u šotolinových závodů. Tím pádem jsou pro všechny povrchy libovolné pneu.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 809108
Září 4263
Dnes 31
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace