Safari rally

Po dvouleté pauze byl na trati DVB teamu ve Dvoře Králové nad Labem odjet další z letošních závodů šampionátu. Byla jím oblíbená Safari rally. Tratě prošly během nucené přestávky celkovou rekonstrukcí, bylo zmodernizováno zázemí a na trati přibyly dekorativní prvky. A jak už bývá při Safari rally zvykem, na všech jednatřicet přihlášených jezdců čekalo pořádné vedro a notná dávka zvířeného prachu. Ale také chlazené točené pivo a k dispozici byla studená sprcha. Závod byl po celou dobu velmi napínavý, o vítězi rozhodla až poslední RZ. Z vítězství se o pouhou sekundu radoval Filda Musal, druhý skončil Ondra Šimůnek a třetí Adam Brentner. Hodnocení týmů ovládl domácí DVB team, druzí skončili kluci z RC teamu DTS teamu Žacléř a třetí kluci z RC - Kobry. Po skončení závodu následovalo tradiční posezení u piva a grilu, a po setmění si mohli zájemci poměřit síly v nočních RZ.


Kompletní výsledky naleznete zde

případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi.

471 přečtení | 22. 06. 2021

LIVE VýsledkyNovinky

Rally Perugia - nabídka jídla na sobotní závod - 08-10-2021

Jídlo: Frankfurtská polévka Zvěřinový guláš Šunkové klobásy Kuřecí špíz Tousty Pití: Kozel 11 Pivo nealko Kofola Káva Čaj A snad i nějaké sladké pití.

Vyhlášení ročníku 2021 - 23-09-2021

Pokud to počasí dovolí, tak po závodě v Benátkách, který se koná 9.10.2021, proběhne vyhlášení ročníku. Občerstvení zajistí kiosek v sousedství dráhy.

Memoriál Františka Doležala - 19-07-2021

11. září proběhne v Kosmonosích Memoriál Františka Doležala. Více o závodu se dozvíte na tomto odkaze. Přihlášky jsou již spuštěny, podrobné info o závodě bude zveřejněno později.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 818606
Prosinec 388
Dnes 8
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace