Dvůr Králové
Mistr Pneu rally
DVB team

Safari rally

Po dvouleté pauze byl na trati DVB teamu ve Dvoře Králové nad Labem odjet další z letošních závodů šampionátu. Byla jím oblíbená Safari rally. Tratě prošly během nucené přestávky celkovou rekonstrukcí, bylo zmodernizováno zázemí a na trati přibyly dekorativní prvky. A jak už bývá při Safari rally zvykem, na všech jednatřicet přihlášených jezdců čekalo pořádné vedro a notná dávka zvířeného prachu. Ale také chlazené točené pivo a k dispozici byla studená sprcha. Závod byl po celou dobu velmi napínavý, o vítězi rozhodla až poslední RZ. Z vítězství se o pouhou sekundu radoval Filda Musal, druhý skončil Ondra Šimůnek a třetí Adam Brentner. Hodnocení týmů ovládl domácí DVB team, druzí skončili kluci z RC teamu DTS teamu Žacléř a třetí kluci z RC - Kobry. Po skončení závodu následovalo tradiční posezení u piva a grilu, a po setmění si mohli zájemci poměřit síly v nočních RZ.


Kompletní výsledky naleznete zde

případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi.

1251 přečtení | 22. 06. 2021

LIVE VýsledkyNovinky

Změna v kalendáři závodu! - 30-03-2022

Závod, který se měl uskutečnit 16.4.2022, byl zrušen bez náhrady. Zárověň došlo ke změně v lokalitách.

Registrace 2022 - 17-12-2021

Dnešním dnem byly spuštěny registrace ročníku 2022. Technické kategorie byly rozšířeny o staronovou kategorii VR tyres. Pokud se chcete kategorie zúčastnit, zaškrtněte v registraci příslušné políčko. Zároveň byl zveřejněn kalendář závodů.

Rally Perugia - nabídka jídla na sobotní závod - 08-10-2021

Jídlo: Frankfurtská polévka Zvěřinový guláš Šunkové klobásy Kuřecí špíz Tousty Pití: Kozel 11 Pivo nealko Kofola Káva Čaj A snad i nějaké sladké pití.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 865452
Září 4498
Dnes 171
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace