Rally Krkonoše

V sobotu 30.dubna 2022 se konal druhý závod letošního ročníku Safaricupu, s názvem Rally Krkonoše. Soutěž se konala již po deváté v areálu Stavební společnosti Hostinné v Chotěvicích. Organizoval ho domácí tým RC Kobra.
Tratě byly namotány z velké části na zámkové dlažbě a zbytek na asfaltu. Také díky přízni počasí byla celý den pohoda a dobrá nálada. Nepršelo a občas vysvitlo i slunce. Zafungoval také tradiční bufet obsluhovaný Barčou Půlpánovou.
Od první po pátou erzetu vedl domácí Pavel Krčmář z RC Kobry. Po šesté erzetě se ale propadl na třetí místo, na kterém zůstal až do konce. Druhý dojel celkově stabilně jedoucí Filda Musal startující za Cirus . Závod opanoval postupně zrychlující Adam Brentner z týmu DVB. Na dalších místech skončili s odstupem cca 1sec. Michal Bělka a Marek Havlíček. Potvrdili tak letošní celkem vyrovnanou špičku. V jednotlivých kategoriích zvítězili - Denis Krčmář kat.J, Adam Brentner kat.E, Pavel Krčmář kat.V, Vlastik Brentner kat.D, Kája Havlíčková kat.G, Richard Nitsche ve dvoukolkách. Týmy vyhrál DVB tým.
Další závod nás čeká ve Dvoře Králové nad Labem na oblíbené šotolinové trati DVB týmu.


Kompletní výsledky naleznete zde

Odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi a Facebooku šampionátu nebo na klubových stránkách

722 přečtení | 04. 05. 2022

LIVE VýsledkyNovinky

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Změna v kalendáři závodu! - 30-03-2022

Závod, který se měl uskutečnit 16.4.2022, byl zrušen bez náhrady. Zárověň došlo ke změně v lokalitách.

Registrace 2022 - 17-12-2021

Dnešním dnem byly spuštěny registrace ročníku 2022. Technické kategorie byly rozšířeny o staronovou kategorii VR tyres. Pokud se chcete kategorie zúčastnit, zaškrtněte v registraci příslušné políčko. Zároveň byl zveřejněn kalendář závodů.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 878902
Prosinec 903
Dnes 113
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace