Pražská rally 2024

První závod Safari cupu a Praha-Petrovice už patří k sobě. Závod se odjel v areálu místní základní školy. Tratě byly jako vždy namotané na asfaltových plochách a hřišti s umělou trávou. Na jaře je vždy vrtkavé počasí a i letos nám dalo dost zabrat. Zatímco v pátek bylo nádherně, v sobotu přes areál třikrát přehnala prudká přeháňka. Ale to je rally, všichni s tím počítají a závodníky to rozhodně neodradilo. Nakonec se odjelo devět poctivých RZ. Co se týče pořadí, tak ve startovním poli se nám objevila nová dvojice Aleše a Martina Čejchanových, kteří zcela ovládli závod a to jak v celkovém pořadí, tak i ve svých kategoriích. Za tou tu dvojicí skončil loňský šampion Ondra Šimůnek. Kategorii nejmladších dětí vyhrál Ondra Horský. Elite opanoval Martin Čejchan. Veterány vyhrál jeho táta Aleš. V nejstarší kategorii pak vyhrál debitant v této kategorii Marek Havlíček. Závod v Praze je vždy zážitek, teď je za námi a těšíme se do Chotěvic.


Kompletní výsledky naleznete zde

Případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi nebo na klubových stránkách (linky v odkazech) a Facebooku šampionátu.

185 přečtení | 29. 03. 2024

LIVE VýsledkyNovinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 986970
Červen 4769
Dnes 191
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace