Pražská rally

Tak a je to, je za námi! První závod letošního ročníku Safari Cupu a Cirus Cupu se uskutečnil v Praze u základní školy v Petrovicích. Na závodníky čekala převážně asfaltová trať s trochou umělé travičky. Počasí nám přálo, covidová krize za námi, a tak se na startu závodu sešla početná parta téměř padesáti závodníků. Opět zafungoval oblíbený autobus a s ním spojená společná cesta z Východních Čech do Prahy.
Vítězem závodu se stal Ondra Šimůnek a to stylem start - cíl. Za ním se to celkem mlelo, nakonec se na druhém místě umístil Adam Brentner, který až v poslední RZ odsunul na třetí místo Pavla Krčmáře. V jednotlivých kategoriích zvítězili: Kája Havlíčková v kategorii G, Richard Nitsche v kategorii 2WD (rekordní účast 8. borců), Jakub Kessl v kategorii J (celkově 11-té místo ve 12-ti letech), Ondra Šimůnek v kategorii E, Pavel Krčmář v kategorii V a Pítrs Musal v kategorii D. V týmech vyhrál tým Kobra z Hostinného.
Závod se odjel v pohodové atmosféře a doufejme, že nám to takhle bude fungovat i po zbytek sezóny. Nezbývá než věřit, že v této podivné době se vše v dobré obrátí.


Kompletní výsledky naleznete zde

Případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi nebo na klubových stránkách a Facebooku šampionátu.

852 přečtení | 30. 03. 2022

LIVE VýsledkyNovinky

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Změna v kalendáři závodu! - 30-03-2022

Závod, který se měl uskutečnit 16.4.2022, byl zrušen bez náhrady. Zárověň došlo ke změně v lokalitách.

Registrace 2022 - 17-12-2021

Dnešním dnem byly spuštěny registrace ročníku 2022. Technické kategorie byly rozšířeny o staronovou kategorii VR tyres. Pokud se chcete kategorie zúčastnit, zaškrtněte v registraci příslušné políčko. Zároveň byl zveřejněn kalendář závodů.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 878910
Prosinec 911
Dnes 121
Online 3

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace