Mistr pneu rally

Posledním letošním závodem v lokalitě Důr Králové n. L. byla Mistr pneu rally. Na start závodu se postavilo 24 jezdců. Počasí nám přálo, po celý den bylo slunečno a příjemná teplota. Tratě rychlostních zkoušek v týdnu před závodem zmokly, takže se neprášilo, ale zase stihly do závodu oschnout natolik, aby povrch nelepil.
Odjeli jsme devět rychlostních zkoušek, které nejrychleji projel vítězný Ondra Šimůnek, druhý skončil Pavel Krčmář a třetí Marek Havlíček. V bodování týmu si pro vítezství dojel RC – Kobra, druzí skončili jezdci RC team DTS Žacléř a třetí místo patřilo Cirusu.
Zvláštní poděkování patří Rácovi Tauchmanovi za zdokumentování dění na trati. Fotky jsou k prohlédnutí na FB SC a klubových stránkách DVB teamu.


Kompletní výsledky naleznete zde

Případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi nebo na klubových stránkách (linky v odkazech) a Facebooku šampionátu.

914 přečtení | 26. 09. 2022

LIVE VýsledkyNovinky

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrace 2023 - 04-01-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2023 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 954500
Prosinec 1205
Dnes 43
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace