Daros rally

V sobotu 18. května se konal na tratích ve Dvoře Králové nad Labem vzrušující závod RC rally modelů Daros rally, který přilákal 43 odvážných jezdců, aby změřili své síly na náročných šotolinových tratích. Závod, který sliboval napínavou podívanou a souboje o každou sekundu, byl bohužel zkrácen kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám.
Závodníci se museli vypořádat nejen s technickými nástrahami tratě, ale i s proměnlivým počasím. Po třetí rychlostní zkoušce se nad trať přihnaly dešťové mraky a neúprosný déšť přinutil organizátory k předčasnému ukončení závodu po čtvrté zkoušce.
Přes tyto nástrahy se na stupně vítězů vyšplhali ti nejlepší. Martin Čejchan si odvezl zasloužené prvenství, následován Ondrou Šimunkem na druhém místě a Alešem Čejchanem na třetí pozici. V týmové soutěži dominoval RC Rally racing team, který předčil RC DTS Žacléř a RC Kobra B.
Tento závod opět ukázal, že i v malém měřítku může být motorsport stejně napínavý a nevyzpytatelný jako jeho velký bratr. Gratulujeme vítězům a těšíme se na další závod, kde doufejme, že počasí bude příznivější.


Kompletní výsledky naleznete zde

Případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi nebo na klubových stránkách a Facebooku šampionátu.

162 přečtení | 30. 05. 2024

LIVE VýsledkyNovinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 986961
Červen 4760
Dnes 182
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace