Rally Venezia

Tentokrát Rally VENEZIA uskutečněna dne 31.8.2024 na domácí dráze RC týmu Benátky. Voda, jenž si razila cestu skrze dráhu zanechala na trati veliké škody, které se tým Benátky snažil eliminovat a vzniká poškozená místa opravit. I přes veškerou snahu tymu o nápravu byla drahá podle zúčastněných jezdců velice náročná a v prvních RZtách dosti zákeřná. Náročnost tohoto rally doprovázelo letní horko, dopadající na každého jezdce. Směs potu a prachu však dohromady tvořilo úžasnou podívanou a skvělou zábavu i opravdový prášný závod. Do Rally Venezia se přihlásilo 32 závodníků, kteří bojovali o stupně vítězů a místo na bedně. Po vyčerpávajícím bojí obsadil celkově první místo Aleš Čejchan za RC Rally Racing Team, druhé místo Martin Čejchan ze stejnojmenného tymu a bronzový stupeň vyjezdila Karolína Havlíčková z RC Team DTS Žacléř. Celkové pořadí týmu bylo po sečtení bodů takto první RC team DTS Žacléř, druhý RC Rally Racing Team a třetí RC Kobra B. Záchranou v tomto horku byl jako vždy vynikající catering v podání Johny servisu, kde všichni diváci i jezdci nalezli široký výběr nápojů i skvělého jídla. Které jim dodáválo dostatek sil před další rychlostní zkouškou. Všem moc děkujeme za závod, pomoc a účast.

Kompletní výsledky naleznete zde

Případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi nebo na klubových stránkách (linky v odkazech) a Facebooku šampionátu.

191 přečtení | 08. 09. 2024

LIVE Výsledky

Novinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.