Rally Napoli

Už potřetí v letošní sezóně odstartoval další závod Safari cupu 2024, tentokrát na dráze v Benátkách a zde je ohlédnutí za ním. Do slunečné soboty dne 27.4.2024, doprovázené téměř letní teplotou se na startu seřadilo celkem 44 vozů. Závod Safari cupu si přijela vyzkoušet i početná výprava ze západu Čech. Pořadatelem byl RC Benátky tým, jenž zajistil díky super nachystané dráze opravdu nádhernou prašnou atmosféru a podívanou pro všechny zúčastněné jezdce i diváky. Trať tvořena, jak rychlými, tak spoustou technických úseků byla po dlouhém zimním odpočinku znovu zaplněna RC modely.
Vedení závodu se ujal od samého začátku domácí jezdec za RC Benátky Marek Střihavka následovaný Ondřejem Šimůnkem z RC Kobra B a trojici nejlepších uzavřel Adam Brentner z DVB týmu. Ve stejném pořadí se v cíli umístily i týmy již zmíněné.
Parádní zážitek byl obohacen velice pestrým cateringem v místním kiosku, který zajistil Marek a Andrea. Zchladit se dalo vychlazeným pivem a břich naplnit výborným jídlem z jejich kuchyně.
Celý závod se nesl v příjemném duchu, o zábavu bylo postaráno od začátku do konce. Napínavé momenty nebyla nouze a bylo nač přihlížet.
V závěru proběhlo vyhlášení výsledků, probíhali gratulace a předávání cen s nimiž je spojené velké díky sponzorovi RCprofi.cz, který poskytl hodnotné ceny pro vítěze závodu v Benátkách.
Všem moc děkujeme za účast, pomoc i podporu a budeme se opět těšit na dalších závodech dne 18.5.2024 ve Dvoře Králové.


Kompletní výsledky naleznete zde

Případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi nebo na klubových stránkách a Facebooku šampionátu.

320 přečtení | 29. 04. 2024

LIVE VýsledkyNovinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 991595
Červenec 2743
Dnes 34
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace