Mistr pneu rally

Předposledním závodem letošního ročníku byla Mistr pneu rally, která se jela na tratích ve Dvoře Králové n.L. Na start rally se postavilo 36 jezdců. Bylo odjeto devět rychlostních zkoušek. Nejvyšší stupínek patřil Marku Střihavkovi, druhý skončil Adam Brentner a třetí Filda Musal. V týmech zvítězil DVB team, druzí skončili kluci z týmu Bobci a třetí dojel RC Kobra B.

Kompletní výsledky naleznete zde

Případné odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi nebo na klubových stránkách (linky v odkazech) a Facebooku šampionátu.

681 přečtení | 02. 10. 2023

LIVE Výsledky

Novinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.