Rally Perugia

V sobotu 9.10. proběhl poslední letošní závod Rally Perugia na trati v Benátkách u Hradce Králové. Počasí bylo z rána dosti chladné (Marek Střihavka by mohl vyprávět, protože na trati přespával v autě pod dekou), ale jak vylezlo sluníčko, bylo moc příjemně po celý závodní den. Na startu se sešlo celkem 39 závodníků, kteří absolvovali v běhu za svými modely téměř 4 kilometry a bojovali o každou vteřinku. Závod okořenila účast čtyř mistrů republiky v RC rally - Martina a Aleše Čejchana, Petra Pavláta a Marka Střihavky. Po absolvování 8 RZ zvítězil o 18 vteřin Martin Čejchan před v pořadí druhým, domácím jezdcem Markem Střihavkou a třetí místo obsadil Aleš Čejchan. V bodování týmů patří první příčka RC team DTS Žacléř, druhý skončil DVB team a třetí RC - Kobra. Po vyhlášení závodu proběhlo ještě celkové vyhlášení výsledků za rok 2021. Na viděnou v roce 2022.

Kompletní výsledky naleznete zde

Odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi a Facebooku šampionátu nebo na klubových stránkách: