Rally Perugia

V sobotu 9.10. proběhl poslední letošní závod Rally Perugia na trati v Benátkách u Hradce Králové. Počasí bylo z rána dosti chladné (Marek Střihavka by mohl vyprávět, protože na trati přespával v autě pod dekou), ale jak vylezlo sluníčko, bylo moc příjemně po celý závodní den. Na startu se sešlo celkem 39 závodníků, kteří absolvovali v běhu za svými modely téměř 4 kilometry a bojovali o každou vteřinku. Závod okořenila účast čtyř mistrů republiky v RC rally - Martina a Aleše Čejchana, Petra Pavláta a Marka Střihavky. Po absolvování 8 RZ zvítězil o 18 vteřin Martin Čejchan před v pořadí druhým, domácím jezdcem Markem Střihavkou a třetí místo obsadil Aleš Čejchan. V bodování týmů patří první příčka RC team DTS Žacléř, druhý skončil DVB team a třetí RC - Kobra. Po vyhlášení závodu proběhlo ještě celkové vyhlášení výsledků za rok 2021. Na viděnou v roce 2022.


Kompletní výsledky naleznete zde

Odkazy na fotky a videa naleznete v diskuzi a Facebooku šampionátu nebo na klubových stránkách:
DVB teamu
Martina
RC teamu Benátky
Pavla
Honzy
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř

107 přečtení | 29. 10. 2021

LIVE VýsledkyNovinky

Rally Perugia - nabídka jídla na sobotní závod - 08-10-2021

Jídlo: Frankfurtská polévka Zvěřinový guláš Šunkové klobásy Kuřecí špíz Tousty Pití: Kozel 11 Pivo nealko Kofola Káva Čaj A snad i nějaké sladké pití.

Vyhlášení ročníku 2021 - 23-09-2021

Pokud to počasí dovolí, tak po závodě v Benátkách, který se koná 9.10.2021, proběhne vyhlášení ročníku. Občerstvení zajistí kiosek v sousedství dráhy.

Memoriál Františka Doležala - 19-07-2021

11. září proběhne v Kosmonosích Memoriál Františka Doležala. Více o závodu se dozvíte na tomto odkaze. Přihlášky jsou již spuštěny, podrobné info o závodě bude zveřejněno později.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 818609
Prosinec 391
Dnes 11
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace