Trotina RC rally

Trotina RC rally 2019 je za námi, a dle ohlasů od závodníků úspěšně. Závodní atmosféru dotvářela vystavená závodní Škoda 130LR od TROTINA Rallye TEAMu a nová Škoda Scala od AUTOCENTRUM-Jičín. Po nočním dešti byly tratě mokré ale bez bahna, a tak jsme mohli vyrazit do první RZ. Na start se i přes nepříznivou předpověď počasí postavilo 31 závodníků včetně dvou z Rakouska. První RZ byla tzv. superspeciálka, kde startovali vždy dva závodníci současně. To bylo napínavé nejen pro jezdce ale i diváky, kteří tuto RZ chválili. Odjeto bylo devět RZ o průměrné délce 650m a počasí nám přálo, až do konce dne nespadla ani kapka vody. Hned od první RZ se ujal vedení v absolutním pořadí Mára Střihavka. Marek si své první místo pohlídal, ale o další tři pozice to byl zajímavý boj i v záverečné RZ. Konečné pořadí bylo tedy Marek Střihavka, Ondra Šimůnek na druhém místě před Petrem Musalem o pouhou 1 sekundu a na Filipa Musala zůstalo čtvrté místo s odstupem jen 2,3s. Soutěž týmů ovládl Bobik team RCČ, 2.místo RC team DTS Žacléř a 3.místo RC Benátky Team. Pořadatelé děkují všem zúčastněným ale i partnerům kteří je podpořili: Iautodíly – prodej nových a použitých autodílů TROTINA Auto, s.r.o. CZ-Eko Ekologická likvidace vozidel TROTINA Rallye TEAM – závodní tým AUTOCENTRUM-Jičín – prodej nových vozů Škoda Vrba převodovky/motory - úpravy motorů a převodovek BosS BurgerS - catering Rady na cestu – cestovní kancelář Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice a Vinařský penzion André vinařství Jan Konečný – rodinné vinařství Pivovar Moravský Žižkov – rodinný pivovar

3439 přečtení | 09. 09. 2019

LIVE Výsledky

Novinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.