Trotina RC rally

V sobotu 2.června proběhl třetí ročník závodu Trotina RC rally v Holohlavech u Hradce Králové. Za nádherného slunečného počasí se na startu sešlo 45 závodníků, kteří absolvovali v běhu za svými modely téměř šest kilometrů a bojovali o každou vteřinku. Pořadí na čele se často měnilo a tak byl celý průběh závodu velmi napínavý. Trať byla vysekána na louce a tak byla velmi náročná na nastavení podvozků. Po absolvování 10 RZ zvítězil o pouhých 7 vteřin Tom Procházka před Petrem Musalem a třetím Frantinem Doležalem. Závod také okořenila účast závodníků z 800 km vzdáleného Slovinska, reprezentující RC Rally Vipavska dolina a jezdců "továrního týmu" ŠKODA Samohýl Motor. Vítězům pogratuloval a předal trofeje pětinásobný vítěz Rallye Dakar "Josef Macháček", za což mu pořádající tým RC iautodíly motorsport děkuje, stejně jako partnerům kteří závod podpořili a umožnili.