RC Rally Bohemia

Rally Bohemia se tak jako loni odjela pod taktovkou týmu DTS Žacléř. Oproti loňsku se ale změnila lokalita, ve které se závod odehrál. Nově se jím stal asfaltový ovál na inline bruslení v Albrechticích (v Jizerkách). Předpověď počasí nevypadala nic moc, noc před závodem sprchlo a tak organizační tým musel trať kreslit dvakrát. Samotná trať byla vedena po hladkém a hodně běhavém asfaltu a nízko posekané travičce.Kromě tradiční sestavy se na startu ukázalo pár závodníků z šampionátu CRC, který odjel na shodných tratích závod v neděli.

Za již tradičním lídrem (Márou) se po první RZtě na druhém místě usadil Štěpán Mlejnek. Štěpán ale musel odolávat tlaku dalších jezdců za ním, především Frantina Doležala a místního Richarda Nitsche. Pořadí na špici se nezměnilo, Mára závod vyhrál stylem start - cíl, za ním to ale bylo po každé RZ-tě jiné. Nakonec tím druhým šťastlivcem byl Štěpán a na třetím místě skončil Richard.

V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Kája Havlíčková, Junior – Štěpán Mlejnek, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Richard Nitsche, Superveterán – Frantin Doležal, kategorie 2WD - Radek Šulc. Ženy a dívky vyhrála Marťa Korhelová a technickou kategorii VR tyres Mára Střihavka.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
od Martina

1814 přečtení | 20. 05. 2017

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713022
Listopad 1554
Dnes 55
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace