RC Rally Bohemia

Rally Bohemia se tak jako loni odjela pod taktovkou týmu DTS Žacléř. Oproti loňsku se ale změnila lokalita, ve které se závod odehrál. Nově se jím stal asfaltový ovál na inline bruslení v Albrechticích (v Jizerkách). Předpověď počasí nevypadala nic moc, noc před závodem sprchlo a tak organizační tým musel trať kreslit dvakrát. Samotná trať byla vedena po hladkém a hodně běhavém asfaltu a nízko posekané travičce.Kromě tradiční sestavy se na startu ukázalo pár závodníků z šampionátu CRC, který odjel na shodných tratích závod v neděli.

Za již tradičním lídrem (Márou) se po první RZtě na druhém místě usadil Štěpán Mlejnek. Štěpán ale musel odolávat tlaku dalších jezdců za ním, především Frantina Doležala a místního Richarda Nitsche. Pořadí na špici se nezměnilo, Mára závod vyhrál stylem start - cíl, za ním to ale bylo po každé RZ-tě jiné. Nakonec tím druhým šťastlivcem byl Štěpán a na třetím místě skončil Richard.

V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Kája Havlíčková, Junior – Štěpán Mlejnek, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Richard Nitsche, Superveterán – Frantin Doležal, kategorie 2WD - Radek Šulc. Ženy a dívky vyhrála Marťa Korhelová a technickou kategorii VR tyres Mára Střihavka.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
od Martina

2326 přečtení | 20. 05. 2017

LIVE VýsledkyNovinky

Rally Perugia - nabídka jídla na sobotní závod - 08-10-2021

Jídlo: Frankfurtská polévka Zvěřinový guláš Šunkové klobásy Kuřecí špíz Tousty Pití: Kozel 11 Pivo nealko Kofola Káva Čaj A snad i nějaké sladké pití.

Vyhlášení ročníku 2021 - 23-09-2021

Pokud to počasí dovolí, tak po závodě v Benátkách, který se koná 9.10.2021, proběhne vyhlášení ročníku. Občerstvení zajistí kiosek v sousedství dráhy.

Memoriál Františka Doležala - 19-07-2021

11. září proběhne v Kosmonosích Memoriál Františka Doležala. Více o závodu se dozvíte na tomto odkaze. Přihlášky jsou již spuštěny, podrobné info o závodě bude zveřejněno později.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 818607
Prosinec 389
Dnes 9
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace