Rally Torino

Rally Torino se v posledních letech jezdívala v teplém počasí. Vždyť pod slovem Benátky si každý představí léto, slunce a horko. Letos ale nastala změna a závod se jel v době kdy byl ještě na horách sníh, teploty stěží přelezly přes nulu a na trati vál ostrý severák. Více než modely byla letos prověřena odolnost jezdců a jejich momentální zdravotní stav. Povrch tratí je čistě šotolinový, tedy konkrétně osychající bahýnko. Ti kdož jeli shakedown byli skuteční hrdinové.

Start do závodu se z důvodu ranní spršky o něco odložil a když vyjížděl první závodník na start byla již trať bez kaluží a místy lehce oschlá. Hned od počátku se vedení ujal navrátivší se Dejw Mishalko, který jel s půjčeným autem. Za ním dojížděl Mára Střihavka, který nakonec Dejwa udolal a ujal se vedení. Na třetím místě skončil Pavel Krčmář. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Filip Šimůnek, Junior – Štěpán Mlejnek, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Pavel Krčmář, Superveterán – Petr Musal, kategorie 2WD - Jirka Půlpán. Ženy a dívky vyhrála Marťa Korhelová a technickou kategorii VR tyres Mára Střihavka.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
dvorního fotografa Martina

1863 přečtení | 24. 04. 2017

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 750684
Srpen 2168
Dnes 133
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace