Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Rally Torino

Rally Torino se v posledních letech jezdívala v teplém počasí. Vždyť pod slovem Benátky si každý představí léto, slunce a horko. Letos ale nastala změna a závod se jel v době kdy byl ještě na horách sníh, teploty stěží přelezly přes nulu a na trati vál ostrý severák. Více než modely byla letos prověřena odolnost jezdců a jejich momentální zdravotní stav. Povrch tratí je čistě šotolinový, tedy konkrétně osychající bahýnko. Ti kdož jeli shakedown byli skuteční hrdinové.

Start do závodu se z důvodu ranní spršky o něco odložil a když vyjížděl první závodník na start byla již trať bez kaluží a místy lehce oschlá. Hned od počátku se vedení ujal navrátivší se Dejw Mishalko, který jel s půjčeným autem. Za ním dojížděl Mára Střihavka, který nakonec Dejwa udolal a ujal se vedení. Na třetím místě skončil Pavel Krčmář. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Filip Šimůnek, Junior – Štěpán Mlejnek, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Pavel Krčmář, Superveterán – Petr Musal, kategorie 2WD - Jirka Půlpán. Ženy a dívky vyhrála Marťa Korhelová a technickou kategorii VR tyres Mára Střihavka.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
dvorního fotografa Martina

2680 přečtení | 24. 04. 2017

LIVE VýsledkyNovinky

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrace 2023 - 04-01-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2023 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 939961
Září 7224
Dnes 217
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace