Rally Torino

Rally Torino se v posledních letech jezdívala v teplém počasí. Vždyť pod slovem Benátky si každý představí léto, slunce a horko. Letos ale nastala změna a závod se jel v době kdy byl ještě na horách sníh, teploty stěží přelezly přes nulu a na trati vál ostrý severák. Více než modely byla letos prověřena odolnost jezdců a jejich momentální zdravotní stav. Povrch tratí je čistě šotolinový, tedy konkrétně osychající bahýnko. Ti kdož jeli shakedown byli skuteční hrdinové.

Start do závodu se z důvodu ranní spršky o něco odložil a když vyjížděl první závodník na start byla již trať bez kaluží a místy lehce oschlá. Hned od počátku se vedení ujal navrátivší se Dejw Mishalko, který jel s půjčeným autem. Za ním dojížděl Mára Střihavka, který nakonec Dejwa udolal a ujal se vedení. Na třetím místě skončil Pavel Krčmář. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Filip Šimůnek, Junior – Štěpán Mlejnek, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Pavel Krčmář, Superveterán – Petr Musal, kategorie 2WD - Jirka Půlpán. Ženy a dívky vyhrála Marťa Korhelová a technickou kategorii VR tyres Mára Střihavka.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
dvorního fotografa Martina

1772 přečtení | 24. 04. 2017

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713949
Listopad 2481
Dnes 3
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace