Rally Torino

Rally Torino se v posledních letech jezdívala v teplém počasí. Vždyť pod slovem Benátky si každý představí léto, slunce a horko. Letos ale nastala změna a závod se jel v době kdy byl ještě na horách sníh, teploty stěží přelezly přes nulu a na trati vál ostrý severák. Více než modely byla letos prověřena odolnost jezdců a jejich momentální zdravotní stav. Povrch tratí je čistě šotolinový, tedy konkrétně osychající bahýnko. Ti kdož jeli shakedown byli skuteční hrdinové.

Start do závodu se z důvodu ranní spršky o něco odložil a když vyjížděl první závodník na start byla již trať bez kaluží a místy lehce oschlá. Hned od počátku se vedení ujal navrátivší se Dejw Mishalko, který jel s půjčeným autem. Za ním dojížděl Mára Střihavka, který nakonec Dejwa udolal a ujal se vedení. Na třetím místě skončil Pavel Krčmář. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Filip Šimůnek, Junior – Štěpán Mlejnek, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Pavel Krčmář, Superveterán – Petr Musal, kategorie 2WD - Jirka Půlpán. Ženy a dívky vyhrála Marťa Korhelová a technickou kategorii VR tyres Mára Střihavka.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
dvorního fotografa Martina

2309 přečtení | 24. 04. 2017

LIVE VýsledkyNovinky

Rally Perugia - nabídka jídla na sobotní závod - 08-10-2021

Jídlo: Frankfurtská polévka Zvěřinový guláš Šunkové klobásy Kuřecí špíz Tousty Pití: Kozel 11 Pivo nealko Kofola Káva Čaj A snad i nějaké sladké pití.

Vyhlášení ročníku 2021 - 23-09-2021

Pokud to počasí dovolí, tak po závodě v Benátkách, který se koná 9.10.2021, proběhne vyhlášení ročníku. Občerstvení zajistí kiosek v sousedství dráhy.

Memoriál Františka Doležala - 19-07-2021

11. září proběhne v Kosmonosích Memoriál Františka Doležala. Více o závodu se dozvíte na tomto odkaze. Přihlášky jsou již spuštěny, podrobné info o závodě bude zveřejněno později.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 818610
Prosinec 392
Dnes 12
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace