Holohlavy
Trotina RC rally
RC iAutodíly motorsport

Pražská rally

A je to tady, závodní sezóna 2017 začala. Díky Kobře netrvala zimní přestávka tak dlouho takže měli všichni natrénováno, nicméně řada jezdců změnila techniku a nebo si alespoň pořídili nové tlumiče. Trasa závodu vedla převážně po běhavém asfaltu a kluzké trávě. Ve volbě správných gum byla trocha alchymie, když na trávě drží piny od VR a na asfaltu ARP, nebo Pirelli.

Od první RZ-ty bylo jasné, že Mára letos opět nenajde konkurenci. Za ním se nakonec usadilo duo Musalů, z nichž rychlejší byl tentokrát ten starší. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Kája Havlíčková, Junior – Ondra Šimůnek, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Michal Bělka, Superveterán – Petr Musal, kategorie 2WD - Vladimír Fišera.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Martina Hapla
Petra Jandy

2050 přečtení | 26. 03. 2017

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 700639
Červenec 2438
Dnes 51
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace