Pražská rally

A je to tady, závodní sezóna 2017 začala. Díky Kobře netrvala zimní přestávka tak dlouho takže měli všichni natrénováno, nicméně řada jezdců změnila techniku a nebo si alespoň pořídili nové tlumiče. Trasa závodu vedla převážně po běhavém asfaltu a kluzké trávě. Ve volbě správných gum byla trocha alchymie, když na trávě drží piny od VR a na asfaltu ARP, nebo Pirelli.

Od první RZ-ty bylo jasné, že Mára letos opět nenajde konkurenci. Za ním se nakonec usadilo duo Musalů, z nichž rychlejší byl tentokrát ten starší. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Kája Havlíčková, Junior – Ondra Šimůnek, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Michal Bělka, Superveterán – Petr Musal, kategorie 2WD - Vladimír Fišera.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Martina Hapla
Petra Jandy

2606 přečtení | 26. 03. 2017

LIVE VýsledkyNovinky

Rally Perugia - nabídka jídla na sobotní závod - 08-10-2021

Jídlo: Frankfurtská polévka Zvěřinový guláš Šunkové klobásy Kuřecí špíz Tousty Pití: Kozel 11 Pivo nealko Kofola Káva Čaj A snad i nějaké sladké pití.

Vyhlášení ročníku 2021 - 23-09-2021

Pokud to počasí dovolí, tak po závodě v Benátkách, který se koná 9.10.2021, proběhne vyhlášení ročníku. Občerstvení zajistí kiosek v sousedství dráhy.

Memoriál Františka Doležala - 19-07-2021

11. září proběhne v Kosmonosích Memoriál Františka Doležala. Více o závodu se dozvíte na tomto odkaze. Přihlášky jsou již spuštěny, podrobné info o závodě bude zveřejněno později.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 818609
Prosinec 391
Dnes 11
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace