Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

LSK Summer rally

Na tímto závodem se vznášel velký otazník. Předpověď počasí nebyla vůbec příznivá. Očekávali jsme déšť a možné zrušení závodu. Ale tam nahoru patří naše velké díky, protože sobotní ráno bylo polojasné, a i když se posléze obloha zatáhla, až na pár kapiček proběhl závod bez výraznějších komplikací. Před stratem do první rychlostní zkoušky se objevila porucha snímacího zařízení časomíry, která se sice podařila rychle provizorně odstranit, ale právě provizorní odstranění závady mělo za následek, že v sedmé rychlostní zkoušce nedošlo k záznamu některých dojezdových časů. Tím pádem se tato rychlostní zkouška musela anulovat a odjet znovu. Závod také provázeli zdravotní komplikace. Petr Pavlátu špatně došlápl a poranil si kotník, Máru Havlíčka bodla včela a alergická reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Přejeme klukům, ať se brzy dají dokupy.

Do závodu nastoupilo čtyřicet dva jezdců. Navštívili nás kluci z polského šampionátu DLR a taky se u nás objevili i nové tváře. Závod vyhrál opět neporazitelný Mára Sřihavka, druhý skončil Frantin Doležal a třetí dojel Martin Knespl. V týmech vyhrál díky Márovi DVB team. Jednotlivé kategorie měly tyto vítěze: Superjunior – Dan Krčmář, Junior – Patrik Novotný, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Martin Knespl, Superveterán – Frantin Doležal. Kategorii 2WD vyhrál Patrik Brentner, kategorii VR tyres David Čech. Z dívek byla nejlepší Káťa Havlíčková a v kategorii nejrychlejšího zahraničního jezdce dominoval Marcin Wojcik


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2517 přečtení | 18. 09. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 746240
Červenec 1690
Dnes 32
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace