LSK Summer rally

Na tímto závodem se vznášel velký otazník. Předpověď počasí nebyla vůbec příznivá. Očekávali jsme déšť a možné zrušení závodu. Ale tam nahoru patří naše velké díky, protože sobotní ráno bylo polojasné, a i když se posléze obloha zatáhla, až na pár kapiček proběhl závod bez výraznějších komplikací. Před stratem do první rychlostní zkoušky se objevila porucha snímacího zařízení časomíry, která se sice podařila rychle provizorně odstranit, ale právě provizorní odstranění závady mělo za následek, že v sedmé rychlostní zkoušce nedošlo k záznamu některých dojezdových časů. Tím pádem se tato rychlostní zkouška musela anulovat a odjet znovu. Závod také provázeli zdravotní komplikace. Petr Pavlátu špatně došlápl a poranil si kotník, Máru Havlíčka bodla včela a alergická reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Přejeme klukům, ať se brzy dají dokupy.

Do závodu nastoupilo čtyřicet dva jezdců. Navštívili nás kluci z polského šampionátu DLR a taky se u nás objevili i nové tváře. Závod vyhrál opět neporazitelný Mára Sřihavka, druhý skončil Frantin Doležal a třetí dojel Martin Knespl. V týmech vyhrál díky Márovi DVB team. Jednotlivé kategorie měly tyto vítěze: Superjunior – Dan Krčmář, Junior – Patrik Novotný, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Martin Knespl, Superveterán – Frantin Doležal. Kategorii 2WD vyhrál Patrik Brentner, kategorii VR tyres David Čech. Z dívek byla nejlepší Káťa Havlíčková a v kategorii nejrychlejšího zahraničního jezdce dominoval Marcin Wojcik


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2443 přečtení | 18. 09. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713268
Listopad 1800
Dnes 50
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace