Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Rally Napoli

Předposlední letošní závod v Benátkách se opět vydařil. Nutno dodat že k tomu přispělo také počasí, když se na nás celý den usmívalo slunce a vítr foukal tím správným směrem, tedy k prasečáku.

Do startu opět vedl Mára Střihavka, který má letos kompletní sbírku vítězství. Za ním se to dost mlelo, trať je všem již notoricky známá a tak byly rozdíly minimální. Nakonec skončil druhý Petr Pavlát a třetí Ráďa Toman, kterého před sebe pustil Frantin Doležal poté co trefil v posledním dojezdu cílovou časomíru. V týmech vyhrálo DVB, mají to letos dobře spočítané. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Dan Krčmář, Junior – Patrik Novotný, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Ráďa Toman, Superveterán – Petr Pavlát. Další výsledky budou až se vrátí admin z Asie a doplní sem ten správný odkaz.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2684 přečtení | 16. 08. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 746235
Červenec 1685
Dnes 27
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace