Rally Napoli

Předposlední letošní závod v Benátkách se opět vydařil. Nutno dodat že k tomu přispělo také počasí, když se na nás celý den usmívalo slunce a vítr foukal tím správným směrem, tedy k prasečáku.

Do startu opět vedl Mára Střihavka, který má letos kompletní sbírku vítězství. Za ním se to dost mlelo, trať je všem již notoricky známá a tak byly rozdíly minimální. Nakonec skončil druhý Petr Pavlát a třetí Ráďa Toman, kterého před sebe pustil Frantin Doležal poté co trefil v posledním dojezdu cílovou časomíru. V týmech vyhrálo DVB, mají to letos dobře spočítané. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Dan Krčmář, Junior – Patrik Novotný, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Ráďa Toman, Superveterán – Petr Pavlát. Další výsledky budou až se vrátí admin z Asie a doplní sem ten správný odkaz.


Kompletní výsledky naleznete zde

zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

3275 přečtení | 16. 08. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 986948
Červen 4747
Dnes 169
Online 4

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace