RC rally Bohemia

Závod se odehrál v areálu základní a mateřské školy ve Smržovce. V tomto areálu se jezdí tradičně šampionát CRC. Safari sem zavítalo poprvé a vlastně i naposled, protože příští rok se pojede jinde. Kluci, jejichž bydliště dělí pouhopouhých 85 km na nás připravili hezké a občas i záludné tratě, na kterých byly zastoupeny téměř všechny známé povrchy - klouzavý asfalt, jemná šotolina, hrubá šotolina, posekaná tráva a lesní hrabanka. Zpestřením závodu byla soutěž v jízdě pravidelnosti, kdy se porovnával čas dvou dopředu daných RZet a speciální pravidlo o nulovém kontaktu auta se závodníkem v poslední RZ-tě

Mára Střihavka opět nenechal nikoho před sebou, už to začíná být trochu monotónní - Máro polepši se! Na druhé místo se dotáhl David Čech, kterého následoval Frantin Doležal. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Luky Desenský (náplava), Junior – Martin Kraj (taky náplava), Elite – Mára Střihavka, Veterán – Richard Nitsche, Superveterán – Frantin Doležal. Další výsledky jsou k dohledání v odkazech níže.

Druhý den se ve stejném areálu odjel závod pod hlavičkou CRC. Více informací o tomto závodu, nočním vloženém závodu a dalších soutěžích se dočtete na stránkách tohoto šampionátu - viz odkazy.


Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

3392 přečtení | 12. 07. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Změna v kalendáři závodu! - 30-03-2022

Závod, který se měl uskutečnit 16.4.2022, byl zrušen bez náhrady. Zárověň došlo ke změně v lokalitách.

Registrace 2022 - 17-12-2021

Dnešním dnem byly spuštěny registrace ročníku 2022. Technické kategorie byly rozšířeny o staronovou kategorii VR tyres. Pokud se chcete kategorie zúčastnit, zaškrtněte v registraci příslušné políčko. Zároveň byl zveřejněn kalendář závodů.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 878924
Prosinec 925
Dnes 135
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace