Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

RC rally Bohemia

Závod se odehrál v areálu základní a mateřské školy ve Smržovce. V tomto areálu se jezdí tradičně šampionát CRC. Safari sem zavítalo poprvé a vlastně i naposled, protože příští rok se pojede jinde. Kluci, jejichž bydliště dělí pouhopouhých 85 km na nás připravili hezké a občas i záludné tratě, na kterých byly zastoupeny téměř všechny známé povrchy - klouzavý asfalt, jemná šotolina, hrubá šotolina, posekaná tráva a lesní hrabanka. Zpestřením závodu byla soutěž v jízdě pravidelnosti, kdy se porovnával čas dvou dopředu daných RZet a speciální pravidlo o nulovém kontaktu auta se závodníkem v poslední RZ-tě

Mára Střihavka opět nenechal nikoho před sebou, už to začíná být trochu monotónní - Máro polepši se! Na druhé místo se dotáhl David Čech, kterého následoval Frantin Doležal. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Luky Desenský (náplava), Junior – Martin Kraj (taky náplava), Elite – Mára Střihavka, Veterán – Richard Nitsche, Superveterán – Frantin Doležal. Další výsledky jsou k dohledání v odkazech níže.

Druhý den se ve stejném areálu odjel závod pod hlavičkou CRC. Více informací o tomto závodu, nočním vloženém závodu a dalších soutěžích se dočtete na stránkách tohoto šampionátu - viz odkazy.


Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2901 přečtení | 12. 07. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 746247
Červenec 1697
Dnes 39
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace