Safari rally

Průběh závodu byl poznamenán ukrutným vedrem a proto se účastníci na začátku dohodli, že se pojede jen osm RZet. Další úlevou pro startující bylo, že se na "mount Kili" jelo jen čtyřikrát. I přes to byl závod hodně náročný a to hlavně pro ty s mužnější postavou.

Závodu od počátku nekraloval Mára, jak jsme zvyklí, ale David Čech, kterému se konečně podařilo dostat jeho Xray do formy. Mára zpočátku přihlížel z druhé pozice, pak ale zaútočil a nakonec závod opět vyhrál. Z ním závod dokončil Frantin Doležal následován starším z dua Musalů. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Dan Krčmář, Junior – Patrik Novotný, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Ráďa Toman, Superveterán – Frantin Doležal. Další výsledky jsou k dohledání v odkazech níže.

Po skončení závodu se větší část startovního pole odebrala do svých příbytků a menší (skalní příznivci) zůstala na místě v očekávání nočního závodu. Závod se nakonec nekonal, protože po drobné večerní spršce byly tratě rozmáčené, nicméně i přes to se někteří po tmě a v bahně na trati svezli. Byl z to velice příjemný večer a kdožs odjel, lituj...


Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

3213 přečtení | 26. 06. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Změna v kalendáři závodu! - 30-03-2022

Závod, který se měl uskutečnit 16.4.2022, byl zrušen bez náhrady. Zárověň došlo ke změně v lokalitách.

Registrace 2022 - 17-12-2021

Dnešním dnem byly spuštěny registrace ročníku 2022. Technické kategorie byly rozšířeny o staronovou kategorii VR tyres. Pokud se chcete kategorie zúčastnit, zaškrtněte v registraci příslušné políčko. Zároveň byl zveřejněn kalendář závodů.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 878921
Prosinec 922
Dnes 132
Online 4

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace