Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Safari rally

Průběh závodu byl poznamenán ukrutným vedrem a proto se účastníci na začátku dohodli, že se pojede jen osm RZet. Další úlevou pro startující bylo, že se na "mount Kili" jelo jen čtyřikrát. I přes to byl závod hodně náročný a to hlavně pro ty s mužnější postavou.

Závodu od počátku nekraloval Mára, jak jsme zvyklí, ale David Čech, kterému se konečně podařilo dostat jeho Xray do formy. Mára zpočátku přihlížel z druhé pozice, pak ale zaútočil a nakonec závod opět vyhrál. Z ním závod dokončil Frantin Doležal následován starším z dua Musalů. V jednotlivých kategoriích byli následující vítězové: Superjunior – Dan Krčmář, Junior – Patrik Novotný, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Ráďa Toman, Superveterán – Frantin Doležal. Další výsledky jsou k dohledání v odkazech níže.

Po skončení závodu se větší část startovního pole odebrala do svých příbytků a menší (skalní příznivci) zůstala na místě v očekávání nočního závodu. Závod se nakonec nekonal, protože po drobné večerní spršce byly tratě rozmáčené, nicméně i přes to se někteří po tmě a v bahně na trati svezli. Byl z to velice příjemný večer a kdožs odjel, lituj...


Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2718 přečtení | 26. 06. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 746247
Červenec 1697
Dnes 39
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace