Daros rally

Vlastík Brentner na dráze přes zimu zapracoval a tak nás uvítala v lepším stavu, než jsme jí loni opouštěli. Krásná nová cílová brána pak byla takovou sladkou třešinkou na dortu.

Od první RZty nás opět všechny pojížděl Marek Střihavka, který prostě nemá konkurenci. Za ním se držel Frantin Doležal a dále se to dost mlelo, nicméně na třetí pozici se usadil Filip Musal. Špičku startovního pole už netvoří jen pár závodníků, ale půlka startovního pole. Malá chybička, nebo technická závada znamená pád o několik pozic.

V jednotlivých věkových kategoriích byli tito vítězové:
Super junior – Daník Krčmář
Junior – Pavel Bartoň
Elite – Mára Střihavka
Veterán – Ráďa Toman
Super Veterán – Frantin Doležal
Technické kategorie:
Dvoukolky – Patrik Zítko
V&R Tyres – Filip Musal
V kategorii ženy a dívky obhájila vítězství Marťa Korhelová.
V týmech opět vyhrálo DVB, jasný lídr letošní soutěže.


Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2612 přečtení | 08. 05. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713025
Listopad 1557
Dnes 58
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace