Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Rally Krkonoše

Na startu se potkalo třicet osm natěšených jezdců. Bohužel předpověď počasí nenahrávala přílišnému optimismu, nakonec vše ale dobře dopadlo a přes den se ukázalo i sluníčko. Trať byla vyznačena na zámkové dlažbě, asfaltu a šotolině. Organizace závodu se ujmul RC klub Kobra, kterému tímto za všechny startující děkujeme!

V závodě se hned po startu ujal vedení Marek Střihavka. Den předtím vyhrál závod MČR a stále mu to nestačilo. Za ním se držel Frantin Doležal, kterého těsně následoval Petr Pavlát. Pořadí dvou výše jmenovaných se v páté RZ-tě prohodilo. V tomto pořadí se vedoucí trojice dostala i do cíle závodu. Výsledky jednotlivých kategorií a týmů najdete v odkazech níže.

Další závod "Daros rally" se pojede ve Dvoře Králové nad Labem.


Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2693 přečtení | 17. 04. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 746237
Červenec 1687
Dnes 29
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace