Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Rally Krkonoše

Na startu se potkalo třicet osm natěšených jezdců. Bohužel předpověď počasí nenahrávala přílišnému optimismu, nakonec vše ale dobře dopadlo a přes den se ukázalo i sluníčko. Trať byla vyznačena na zámkové dlažbě, asfaltu a šotolině. Organizace závodu se ujmul RC klub Kobra, kterému tímto za všechny startující děkujeme!

V závodě se hned po startu ujal vedení Marek Střihavka. Den předtím vyhrál závod MČR a stále mu to nestačilo. Za ním se držel Frantin Doležal, kterého těsně následoval Petr Pavlát. Pořadí dvou výše jmenovaných se v páté RZ-tě prohodilo. V tomto pořadí se vedoucí trojice dostala i do cíle závodu. Výsledky jednotlivých kategorií a týmů najdete v odkazech níže.

Další závod "Daros rally" se pojede ve Dvoře Králové nad Labem.


Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

3234 přečtení | 17. 04. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrace 2023 - 04-01-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2023 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 939936
Září 7199
Dnes 192
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace