Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Pražská rally

Startovní pole bylo velice široké, protože čítalo 42 aktivních závodníků. Závodníci byli velmi kvalitně připraveni, protože za celý závod bylo uděleno pouze osm VP. Startovní pole už je po těch letech velmi vyrovnané a tak si všichni báječně zazávodili. Organizace závodu se zhostil tým Cirus.

Povrch tratí tvořil v převážné většině asfalt. Část tratí byla vedena po umělé trávě. Nejlépe si s tratí poradil Marek Střihavka, který letos prvně startuje za DVB tým. Druhý do cíle dorazil Honza Brich, který ovšem není do Safari cupu registrován. Třetím v pořadí byl Richard Nitsche, který svým výkonem přispěl k celkovému vítězství svého nového týmu DTS v soutěži týmů. Druhým týmem byl Bobik, třetím MARTINI racing, oba sdružení pod hlavičkou RCČ. Další výsledky dohledáte na odkazech níže.

Další závod se odehraje 17. 4. v Chotěvicích.

Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2698 přečtení | 29. 03. 2016

LIVE Výsledky



Novinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 746235
Červenec 1685
Dnes 27
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace