Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Pražská rally

Startovní pole bylo velice široké, protože čítalo 42 aktivních závodníků. Závodníci byli velmi kvalitně připraveni, protože za celý závod bylo uděleno pouze osm VP. Startovní pole už je po těch letech velmi vyrovnané a tak si všichni báječně zazávodili. Organizace závodu se zhostil tým Cirus.

Povrch tratí tvořil v převážné většině asfalt. Část tratí byla vedena po umělé trávě. Nejlépe si s tratí poradil Marek Střihavka, který letos prvně startuje za DVB tým. Druhý do cíle dorazil Honza Brich, který ovšem není do Safari cupu registrován. Třetím v pořadí byl Richard Nitsche, který svým výkonem přispěl k celkovému vítězství svého nového týmu DTS v soutěži týmů. Druhým týmem byl Bobik, třetím MARTINI racing, oba sdružení pod hlavičkou RCČ. Další výsledky dohledáte na odkazech níže.

Další závod se odehraje 17. 4. v Chotěvicích.

Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

3259 přečtení | 29. 03. 2016

LIVE VýsledkyNovinky

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrace 2023 - 04-01-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2023 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 939924
Září 7187
Dnes 180
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace