Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Mistr Pneu rally

Dnešní závod byl tak trochu jiný, než ostatní. Důvody ke změně byly dva: Po závodě bylo naplánováno vyhlášení celkových výsledků a většina pozic byla již rozdána. Proto řada závodících přistoupila k závodu volněji, než je obvyklé. I z toho důvodu nebudu dnes popisovat jednotlivé RZty.

Než se budeme věnovat těm nejlepším, tak jen krátce o těch, kterým se dnes nedařilo. Je totiž fakt, že i ten kdo dojel poslední, musel věnovat přípravě na závod nemalé úsilí. Technika zdánlivě funguje a pak se to během okamžiku vše změní. Největším smolařem dneška byl Honza Bednář, který ačkoliv měl po pauze tu správnou náladu a ambice na dobrý výsledek, tak nakonec po čtyřech VP skončil v poli poražených. Dalším smolařem byl Šimon Martan, který dvakrát urazil rameno. A nakonec, (nebo v první řadě?) Mára Střihavka, který dojížděl s trojkolou.

Ale teď k těm nejlepším, celkové vítězství a tím i vítězství v celém šampionátu pro sebe urval Dejw Mishalko. Druhé místo v závodě a i v celkovém hodnocení šampionátu dosáhl Richard Nitsche. Na třetím místě v závodě se umístil Patrik Petr.

Sezóna 2015 je za námi, snad jste si jí užili, příští rok začínáme tradičně v Praze. Do té doby můžete ještě potrénovat na zimním poháru v Hostinném
Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2874 přečtení | 11. 10. 2015

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 746235
Červenec 1685
Dnes 27
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace