Mistr Pneu rally

Dnešní závod byl tak trochu jiný, než ostatní. Důvody ke změně byly dva: Po závodě bylo naplánováno vyhlášení celkových výsledků a většina pozic byla již rozdána. Proto řada závodících přistoupila k závodu volněji, než je obvyklé. I z toho důvodu nebudu dnes popisovat jednotlivé RZty.

Než se budeme věnovat těm nejlepším, tak jen krátce o těch, kterým se dnes nedařilo. Je totiž fakt, že i ten kdo dojel poslední, musel věnovat přípravě na závod nemalé úsilí. Technika zdánlivě funguje a pak se to během okamžiku vše změní. Největším smolařem dneška byl Honza Bednář, který ačkoliv měl po pauze tu správnou náladu a ambice na dobrý výsledek, tak nakonec po čtyřech VP skončil v poli poražených. Dalším smolařem byl Šimon Martan, který dvakrát urazil rameno. A nakonec, (nebo v první řadě?) Mára Střihavka, který dojížděl s trojkolou.

Ale teď k těm nejlepším, celkové vítězství a tím i vítězství v celém šampionátu pro sebe urval Dejw Mishalko. Druhé místo v závodě a i v celkovém hodnocení šampionátu dosáhl Richard Nitsche. Na třetím místě v závodě se umístil Patrik Petr.

Sezóna 2015 je za námi, snad jste si jí užili, příští rok začínáme tradičně v Praze. Do té doby můžete ještě potrénovat na zimním poháru v Hostinném
Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

2793 přečtení | 11. 10. 2015

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713943
Listopad 2475
Dnes 118
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace