Mistr Pneu rally

Dnešní závod byl tak trochu jiný, než ostatní. Důvody ke změně byly dva: Po závodě bylo naplánováno vyhlášení celkových výsledků a většina pozic byla již rozdána. Proto řada závodících přistoupila k závodu volněji, než je obvyklé. I z toho důvodu nebudu dnes popisovat jednotlivé RZty.

Než se budeme věnovat těm nejlepším, tak jen krátce o těch, kterým se dnes nedařilo. Je totiž fakt, že i ten kdo dojel poslední, musel věnovat přípravě na závod nemalé úsilí. Technika zdánlivě funguje a pak se to během okamžiku vše změní. Největším smolařem dneška byl Honza Bednář, který ačkoliv měl po pauze tu správnou náladu a ambice na dobrý výsledek, tak nakonec po čtyřech VP skončil v poli poražených. Dalším smolařem byl Šimon Martan, který dvakrát urazil rameno. A nakonec, (nebo v první řadě?) Mára Střihavka, který dojížděl s trojkolou.

Ale teď k těm nejlepším, celkové vítězství a tím i vítězství v celém šampionátu pro sebe urval Dejw Mishalko. Druhé místo v závodě a i v celkovém hodnocení šampionátu dosáhl Richard Nitsche. Na třetím místě v závodě se umístil Patrik Petr.

Sezóna 2015 je za námi, snad jste si jí užili, příští rok začínáme tradičně v Praze. Do té doby můžete ještě potrénovat na zimním poháru v Hostinném
Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

3975 přečtení | 11. 10. 2015

LIVE VýsledkyNovinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 986943
Červen 4742
Dnes 164
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace