Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Rally Perugia

O celkové vítězství se svedou tuhé boje. Mára Střihavka přezbrojil a ze svého Swiftu udělal čtyřkolku, je však stále druhý za Dejwem Mishalkem, který mu nedá ani metr zadarmo.

Některé kategorie jsou již uzavřené, pojďme si je před začátkem závodu projít:

Super junior - Dominuje Daník Krčmář, kterého už nikdo nedohoní, o druhé místo se popere Kája Havlíčková s Filipem Šimůnkem, je to hodně těsné a tak jde o každý bod.

Junior - Opět tady máme dominanci jednoho jezdce, kterým je Ondra Šimůnek. Za ním je vyrovnaný souboj o bednu mezi Páťou Brentnerem, Pavlem Bartoňem a Šimonem Martanem. Kdo z nich si odnese bramboru?

Elite - Tradičně nejnabitější kategorii vede Dejw Mishalko, který je těsně pronásledován Márou Střihavkou. Dokáže se loňský mistr prosadit? O třetí místo bude sváděn další neméně zajímavý souboj mezi Adamem Brentnerem a Michalem Šturmou i zde je rozdíl minimální.

Veterán - Také zde máme velmi vyrovnaný souboj o první místo a to mezi Richardem Nitschem a Michalem Bělkou. O třetí pozici na bedně těsně zápasí Radek Toman s Pavlem Krčmářem. Jaká bude týmová strategie, aby tým RC-KOBRA dosáhl pódiových umístění téměř ve všech věkových kategoriích?

Superveterán - Mezi důchodci jasně dominuje Vlastík Brentner (aby taky ne, když tuto kategorii vymyslel), který je následován Frantinem Doležalem a „dědou Vaškem Tomanem. Tito tři mají místa na bedně jistá, v jakém budou stát pořadí ani z daleka jisté není.

Ženy a dívky - Zde jasně dominuje Kája Havlíčková. Palec nahoru!

2WD - I zde je už pořadí jasné a proto někteří přezbrojili na čtyřkolky. První skončí Mára Střihavka, druhý Jirka Půlpán a na třetím místě dojede Šimon Martan.

Týmy - Tvrdý souboj čeká na doposud vedoucí Rebel Racing, který se popere o celkové vítězství s Teamem Lančia Martini, rozdíl je pouhopouhých šest bodů! Na třetím místě jsou neohrožení domácí DVB, které může ještě dostihnout RC-KOBRA, nebo RC team DTS Žacléř.

Na startu se se sešel rekordní počet dvoukolek. Tradiční čtyřkoláři vyndali řemínky a zadní poloosy. Udělal to Adam Brentner, Michal Šturma a Pavel Krčmář. Dalším netradičním dvoukolkářem je Pavel Bartoň, který testuje nový podvozek.

RZ1 – Jasného vítězství v RZtě dosáhl Mára Střihavka, jehož čtyřkolové Suzuki trať doslova prolétlo. Za ním končí Dejw Mishalko a Richard Nitsche. Nikdo nemá žádný závažný problém s autem.

RZ2 – Jede se opačně jednička, pořadí na špici je ale jak přes kopírák. Mára už má náskok 5s. Následuje servis a přeskupení. Všichni sváteční dvoukolkáři připravují, dovažují a jinak ladí své stroje.

RZ3 – Mára dojíždí tentokrát třetí, protože mu upadl tlumič. RZtu vyhrává Dejw Mishalko před Richardem Nitsche. Závod se účastí dvoukolek zatraktivnil, protože pole je najednou vyrovnanější. Adam Brentner přidal na předek závaží a zrychlil. Ondra Šimůnek nedojíždí, odešly mu převody v jeho XV-čku. RZ4 – Mára nevybírá servis, rozhodl se pro opravu na trati, nakonec se mu to nevyplácí, protože úpravou tlumiče ztratil 12s v cíli trefil časomíru a tak se průběžně propadá. Frantin v cíli kopá do auta, nejedeme mu tak, jak by si představoval. Druhý servis, všichni dvoukolkáři zatěžují předky aut. Ondra Šimůnek nestartuje, protože mu táta zatím nestihl opravit auto.

RZ5 – První dojíždí Richard Nitsche, druhý Dejw Mishalko a až na třetím místě Mára Střihavka. Šimon Martan si vybírá servis a přenastavuje tlumiče. Frantin nakopává auto, které letí cca 10m.

RZ6 – Trať už je hodně poničená, z nové hlíny se vytahaly kameny. RZtu vyhrává Richard, druhý dojíždí Michal Bělka a třetí Frantin Doležal.

RZ7 – Vyhrává Richard, druhý je Radek Toman, třetí opět Frantin Doležal.

RZ8 – Richard je opět nejrychlejší, druhý doráží Marek. V celkovém pořadí má Richard náskok 14s před Dejwem.

RZ9 – První dojíždí Marek Střihavka, druhý Richard Nitsche a třetí Dejw Mishalko. Michal Bělka má problémy s karoserií a proto ztrácí.

RZ10 – Poslední letošní RZta v Benátkách. Vyhrává jí Marek Střihavka, který ale celkově končí za Dejwem a tím se zdá, že obhajoba loňského titulu je již jen teoretická. Richard končí až třetí za Radkem Tomanem, ale celkové vítězství si udržel.


Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku (CiruS)
Novo teamu

4105 přečtení | 18. 09. 2015

LIVE VýsledkyNovinky

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.

Registrace 2023 - 04-01-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2023 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Vyhlášení ročníku 2022 - 01-10-2022

Jako každý rok, tak i letos proběhne po ukončení závodu v místní restauraci vyhlášení celkových výsledků za rok 2022. Kdo ještě nemá s Ivošem domluvenou večeři, tak nezapomeňte.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 939953
Září 7216
Dnes 209
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace