Rally Krkonoše

Organizace závodu se zhostil nejpočetnější tým ve startovním poli a to RC Kobra z Hostinného. Tratě byly oproti loňsku jiné, protože byly vynechány šotolinové a travnaté části. Proto si téměř všichni závodníci nastavili podvozky svých modelů proklatě nízko.
Na závodníky čekalo celkem osm RZet, které byly namotané na místním parkovišti a mezi halami místního stavebního podniku. Povrch byl z valné většiny tvořen zámkovou dlažbou, která po ránu pěkně klouzala. Dalším povrchem byl asfalt, na kterém byla vytvořena širokánská trať pro rychlou jízdu. Posledním povrchem bylo pár metrů šotoliny, kde se dalo jet krásně bokem.
Od počátku bylo jasné, že místním borcům asi velmi zavaří Petr Pavlát, který na tomto závodě pouze hostoval a nakonec skončil první. Na záda mu dýchal a na druhém místě skončil, dvoukolkář, Marek Střihavka. Na třetím místě je doplňoval (doktor) Honza Heřmánek, který rovněž pouze hostoval.
Atmosféra závodu byla velmi příjemná a všichni si to náramně užili. Snad jen že vše trvalo pouze do tří hodin odpoledne, příště by to chtělo ještě dvě tři RZty přidat. Další závod nás zavede již na osvědčenou trať do Benátek, takže ahoj za čtrnáct dnů!

Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku
Novo teamu

2991 přečtení | 12. 04. 2015

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713025
Listopad 1557
Dnes 58
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace