Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Rally Krkonoše

Organizace závodu se zhostil nejpočetnější tým ve startovním poli a to RC Kobra z Hostinného. Tratě byly oproti loňsku jiné, protože byly vynechány šotolinové a travnaté části. Proto si téměř všichni závodníci nastavili podvozky svých modelů proklatě nízko.
Na závodníky čekalo celkem osm RZet, které byly namotané na místním parkovišti a mezi halami místního stavebního podniku. Povrch byl z valné většiny tvořen zámkovou dlažbou, která po ránu pěkně klouzala. Dalším povrchem byl asfalt, na kterém byla vytvořena širokánská trať pro rychlou jízdu. Posledním povrchem bylo pár metrů šotoliny, kde se dalo jet krásně bokem.
Od počátku bylo jasné, že místním borcům asi velmi zavaří Petr Pavlát, který na tomto závodě pouze hostoval a nakonec skončil první. Na záda mu dýchal a na druhém místě skončil, dvoukolkář, Marek Střihavka. Na třetím místě je doplňoval (doktor) Honza Heřmánek, který rovněž pouze hostoval.
Atmosféra závodu byla velmi příjemná a všichni si to náramně užili. Snad jen že vše trvalo pouze do tří hodin odpoledne, příště by to chtělo ještě dvě tři RZty přidat. Další závod nás zavede již na osvědčenou trať do Benátek, takže ahoj za čtrnáct dnů!

Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku
Novo teamu

3086 přečtení | 12. 04. 2015

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 746242
Červenec 1692
Dnes 34
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace