Chotěvice
Rally Krkonoše
RC Kobra team

Pražská rally

Letošní již devátý ročník Safari Cupu začal "tradičně" v Praze - Petrovicích. Místní Automodelářský klub zde připravil převážně asfaltovou soutěž. Začátek závodu byl trochu deštivý, ale během dne se se počasí vylepšilo a odpoledne už bylo vyloženě krásně. RZ-ty byly postaveny podobně jako loni hodně běhavě a tak se opět prosadilo hlavně dravé mládí. Jezdilo se na hřišti s umělou trávou, asfaltovém hřišti, ve skateparku a po přilehlých komunikacích. Jako zpestření pořadatel připravil i průjezd skleníkem, kde zatím ještě nic nerostlo, ale bylo tam děsný horko a prach.
Pořadí v cíli kromě individuálních výkonů i tentokrát ovlivnila technika, například celkem čtyřem závodníkům upadlo kolo. Dále tady byly problémy s elektronikou a řada prasklých plastových dílů a rozbitých kastlí. Nicméně je třeba poznamenat, že závod měl celkově velmi příjemnou a přátelskou atmosféru.
Celé startovní pole porazil Hanz Brich, který na tomto závodě opět pouze hostoval. Na druhém místě skončil Mára Střihavka, který jel s dvoukolou. Pro jeho Suzuki Swift to byl fenomenální výkon. Na třetím místě skončil jeho týmový kolega Richard Nitsche a tím oba ukázali, že letos bude tým Rebel Racing k nedostižení.

Kategorie týmů:
1. Rebel Racing
2. Team Lančia Martini
3. DVB team

Kategorie 2WD:
1. Marek Střihavka
2. Jirka Půlpán
3. Šimon Martan

Kategorie ženy a dívky:
1. Marťa Korhelová
2. Kája Havlíčková

Kategorie superjunior:
1. Daniel Krčmář
2. Filip Šimůnek
3. Vojtěch Janda

Kategorie junior:
1. Ondřej Šimůnek
2. Patrik Brentner
3. Honza Novotný

Kategorie elite:
1. Honza Brich
2. Marek Střihavka
3. Pavel Skoupý

Kategorie veterán:
1. Richard Nitsche
2. Michal Bělka
3. Pepík Vacek

Kategorie superveterán:
1. Petr Musal
2. Vlastík Brentner
3. Vašek Toman

Dalším závodem bude Rally Krkonoše, která se jede v Chotěvicích v neděli 12.4.2015.

Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Honzy
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku
Novo teamu

2938 přečtení | 29. 03. 2015

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 746239
Červenec 1689
Dnes 31
Online 3

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace