Rally Perugia

Poslední závod letošní sezóny je za námi a nezbývá než bilancovat, co se zdařilo a co ne. Než se k tomu však dostaneme, pojďme si připomenout jak proběhl.
Na start se postavil rekordní počet závodníků, téměř všichni co mají se Safari něco společného. Od startu bylo jasné, že Marka opět nikdo nedožene a tak se bojovalo hlavně o další pozice. Celkovým vítězem tohoto závodu se stal Marek Střihavka, druhý skončil Petr Pavlát a třetí Filda Musal
Nutno podotknout, že lepší závěr sezóny jsme si nemohli přát, slunce svítilo celý den, tratě byly skvěle připravené a na závodech panovala již tradičně skvělá atmosféra. Snad budeme mít takové štěstí i v příštím roce. Takže ahoj při devátém ročníku RC rally šampionátu SAFARI CUP.

Kategorie týmů:
1. Bobik team RcCČ
2. RC club Čistá
3. RC team DTS Žacléř

Kategorie 2WD:
1. Michal Bělka
2. Pepa Vacek
3. Honza Papež

Kategorie ženy a dívky:
1. Marťa Korhelová
2. Kája Havlíčková

Kategorie superjunior:
1. Ondra Šimůnek
2. Patrik Novotný
3. Šimon Martan

Kategorie junior:
1. Filip Musal
2. Fanda Bous
3. Matěj Šamonil

Kategorie elite:
1. Marek Střihavka
2. Patrik Petr
3. Adam Brentner

Kategorie veterán:
1. Petr Musal
2. Radek Toman
3. Pavel Krčmář

Kategorie superveterán:
1. Petr Pavlát
2. Frantin Doležal
3. Vlastík BrentnerKompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Red Vůllu
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku

2569 přečtení | 13. 10. 2014

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713779
Listopad 2311
Dnes 92
Online 3

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace