Daros rally

Tentokrát se jelo v osvědčené lokalitě (líhni Safaricupu) - ve Dvoře Králové n.L. Před začátkem závodu se kvůli předpovědi počasí zvažovalo přesunutí závodu na neděli. Nakonec se ale jelo dle plánu v sobotu. Od rána bylo krásně a velice teplo. Hned od první RZty bylo znát, že se vše změnilo. Doposavad jsme jezdili asfaltové tratě a teď jsme vyjeli na šotolinu. Kdo tam nechal asfaltové nastavení tak trpěl. Na tratích se týden před závodem odjelo MČR a upřímně řečeno bylo to docela znát. V zatáčkách byly vyjeté díry a celkově to "drncalo" víc než loni.
Od začátku se vedení jako obvykle ujal Marek Střihavka, a bylo jasné že má našlápnuto k dalšímu vítězství. Za ním dojížděl Petr Pavlát těsně sledovaný Dejwem Mišalkem.
Závod musel být po páté RZtě přerušen kvůli průtrži mračen. Strhla se taková čina, že ani nebylo možno vyhlásit výsledky závodu, které se budou dodatečně vyhlašovat na příštím závodě v Benátkách. Po dešti byla trať vhodná spíš pro parníky, než pro auta.

Kategorie týmů:
1. RC Club Čistá
2. RC team DTS Žacléř
3. DVB team

Kategorie 2WD:
1. Michal Bělka
2. Jan Papež

Kategorie ženy a dívky:
1. Marťa Korhelová
2. Vendulka Martanová
3. Kája Havlíčková

Kategorie superjunior:
1. Patrik Novotný
2. Ondra Šimůnek
3. Šimon Martan

Kategorie junior:
1. Fanda Bous
2. Matěj Šamonil
3. Petr Efler

Kategorie elite:
1. Marek Střihavka
2. Dejw Mishalko
3. Patrik Petr

Kategorie veterán:
1. Radek Toman
2. Petr Musal
3. Michal Bělka

Kategorie superveterán:
1. Petr Pavlát
2. Vašek (děda) Toman
3. Vlastík Brentner

Dalším závodem šampionátu je Rally Venezia, která se pojede v Benátkách dne 10.5.2014.

Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Red Vůllu
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku

3027 přečtení | 29. 04. 2014

LIVE VýsledkyNovinky

závod 20.6.2020 zrušen! - 19-06-2020

Stav trati a výhled počasí na sobotu nás nutí opět zrušit další závod. Letos se snad nesvezeme :(.

Úpravený kalendář závodů 2020 - 15-04-2020

Ahoj všem, vzhledem k vývoji situace s COVID 19 jsme upravili kalendář závodů pro zbytek tohoto roku. Celkové pořadí ročníku se letos počítat nebude, pouze se bude hodnotit každý z jednotlivých závodů. Jak jste navrhovali, závody můžeme něčím zpestřit, rozhodnutí bude na každém z pořadatelů, tak jim klidně můžete nějaké návrhy posílat. Slučovat sezónu 2020 a 2021 nebudeme. Všichni registrovaní jezdci budou automaticky převedeni do registrací roku 2021, registrovné platit nebudou, ceny z letošního roku použijeme pro rok příští. Podrobnosti přijdou každému registrovanému jezdci na mail. Držte se.

POZOR!!! Pražská rally zrušena - 10-03-2020

Kamarádi. Vzhledem k vývoji situace a vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni zrušit závod konaný 21.3.2020. V ohrožení je i závod 4.4.2020 Rally Krkonoše. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet a dle toho budeme reagovat. Tak se všichni opatrujte a díky za pochopení.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 750684
Srpen 2168
Dnes 133
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace