Daros rally

Tentokrát se jelo v osvědčené lokalitě (líhni Safaricupu) - ve Dvoře Králové n.L. Před začátkem závodu se kvůli předpovědi počasí zvažovalo přesunutí závodu na neděli. Nakonec se ale jelo dle plánu v sobotu. Od rána bylo krásně a velice teplo. Hned od první RZty bylo znát, že se vše změnilo. Doposavad jsme jezdili asfaltové tratě a teď jsme vyjeli na šotolinu. Kdo tam nechal asfaltové nastavení tak trpěl. Na tratích se týden před závodem odjelo MČR a upřímně řečeno bylo to docela znát. V zatáčkách byly vyjeté díry a celkově to "drncalo" víc než loni.
Od začátku se vedení jako obvykle ujal Marek Střihavka, a bylo jasné že má našlápnuto k dalšímu vítězství. Za ním dojížděl Petr Pavlát těsně sledovaný Dejwem Mišalkem.
Závod musel být po páté RZtě přerušen kvůli průtrži mračen. Strhla se taková čina, že ani nebylo možno vyhlásit výsledky závodu, které se budou dodatečně vyhlašovat na příštím závodě v Benátkách. Po dešti byla trať vhodná spíš pro parníky, než pro auta.

Kategorie týmů:
1. RC Club Čistá
2. RC team DTS Žacléř
3. DVB team

Kategorie 2WD:
1. Michal Bělka
2. Jan Papež

Kategorie ženy a dívky:
1. Marťa Korhelová
2. Vendulka Martanová
3. Kája Havlíčková

Kategorie superjunior:
1. Patrik Novotný
2. Ondra Šimůnek
3. Šimon Martan

Kategorie junior:
1. Fanda Bous
2. Matěj Šamonil
3. Petr Efler

Kategorie elite:
1. Marek Střihavka
2. Dejw Mishalko
3. Patrik Petr

Kategorie veterán:
1. Radek Toman
2. Petr Musal
3. Michal Bělka

Kategorie superveterán:
1. Petr Pavlát
2. Vašek (děda) Toman
3. Vlastík Brentner

Dalším závodem šampionátu je Rally Venezia, která se pojede v Benátkách dne 10.5.2014.

Kompletní výsledky naleznete zde

a zde jsou nebo budou klubová info, fota a videa od
DVB teamu
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky
Red Vůllu
Teamu Lančia Martini
RC Kobry
RC teamu DTS Žacléř
Uhláku

2943 přečtení | 29. 04. 2014

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713949
Listopad 2481
Dnes 3
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace