Mistr Pneu rally

To, že při závodech SAFARI CUPu prší, se již stalo tradicí. Nejinak tomu bylo i během předposledního závodu. Naštěstí začalo pršet až během brzkých ranních hodin a v devět pršet přestalo, tak trať moc blátivá nebyla. Přesto musel být start závodu o hodinu posunut. Na start se postavilo třicet osm jezdců, nichž nejrychlejší byl Frantin Doležal, druhý dojel Mára Střihavka a třetí Patrik Petr.

Kategorie týmů:
1. Bobik team RcCČ
2. DVB team
3. RC team DTS Žacléř

Kategorie 2WD:
1. Vláďa Krejčík
2. Roman Horský
3. Petr Bartoš

Kategorie ženy a dívky:
1. Vendulka Martanová

Kategorie superjunior:
1. Šimon Martan
2. Ondra Šimůnek
3. Dan Krčmář

Kategorie junior:
1. Fanda Bous
2. Matěj Šamonil
3. Petr Efler

Kategorie senior:
1. Marek Střihavka
2. Patrik Petr
3. Filda Musal

Kategorie veterán:
1. Petr Musal
2. Vlastik Brentner
3. Martin Šnytr

Kategorie superveterán:
1. Frantin Doležal
2. Vašek Toman
3. Roman Horský

Šampionát pokračuje desátým, posledním závodem, kterým bude Rally Perugia, která se jede 13.10.2012 v Benátkách. Následně po ukončení závodu proběhne v místním pohostinství celkové vyhlášení výsledků ročníku 2012.

Kompletní výsledky naleznete zde

Klubové info, foto a video od
DVB teamu
Pepíka
RC Clubu Čistá
Pavla
RC teamu Benátky

3530 přečtení | 23. 09. 2012

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713948
Listopad 2480
Dnes 2
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace