Daros rally

Na start sedmého závodu šampionátu se postavilo celkem čtyřiatřicet jezdců. Už od první rychlostní zkoušky se rozpoutal boj o první příčku mezi Fildou Musalem, Petrem Musalem a Markem Střihavkou. Ovšem technické problémy Fildy ve čtrvté RZ a Marka v RZ sedmé usnadnili Petrovi cestu za celkovým vítěztvím. Druhou příčku nakonec vybojoval Marek Střihavka a třetí skončil Filda Musal. Pro čtvrtou příčku si dojel Adam Brentner, pátý skončil Vlastík Brentner. Šestý skončil Pavel Martan, sedmý Marek Bous, osmý Vašek Toman, devátý Marek Havlíček a top ten uzavřel Lukyn Mrnka.

Kategorie týmů:
1. Bobik team RcCČ
2. Profi RC Modely Team
3. DVB team

Kategorie 2WD:
1. Honza Papež
2. Petr Bartoš
3. Roman Horský

Kategorie ženy a dívky:
1. Markéta Musalová
2. Vendulka Martanová
3. Dana Dorková

Kategorie superjunior:
1. Šimon Martan
2. Jakub Půlpán
3. Patrik Novotný

Kategorie junior:
1. Petr Efler
2. Fanda Bous
3. Markéta Musalová

Kategorie senior:
1. Marek Střihavkal
2. Filda Musal
3. Adam Brentner

Kategorie veterán:
1. Petr Musal
2. Vlastik Brentner
3. Petr Bartoš

Kategorie superveterán:
1. Vašek Toman
2. Roman Horský
3. Jirka Němec

Šampionát pokračuje dalším závodem, kterým bude Rally Napoli, která se jede 1.9. v Benátkách.

Kompletní výsledky naleznete zde

Klubové info, foto a video od
DVB teamu
Pavla

3472 přečtení | 26. 08. 2012

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713268
Listopad 1800
Dnes 50
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace