Safari rally

Podmínky při dvoudenním nočním závodě, kterým byla Safari rally, byly opravdu hodné názvu závodu. Teplé počasí, prašná trať a divoká zvěř podél tratě opravdu připomínaly tvrdé africké podmínky. Pořádající DVB team také nachystal na jezdce nové, někdy i záludné úseky tratě. Samotný závod začal v sobotních odpoledních hodinách a byly odjety čtyři rychlostní zkoušky. Poté následovala přestávka před nočními testy, kterou si někteří jezdci zkrátili fotbalovým turnajem. Vítězem tohoto turnaje se stal tým složený z jezdců kategorie Superjunior. Prckové vyhráli ohňostroj, který byl odpálen v průběhu nočních rychlostních zkoušek. Noční část závodů se skládala také ze čtyř rychlostních zkoušek, které trvaly až do brzkých ranních hodin. V neděli ráno závod pokračoval další čtyřmi testy.
V tomto závodě měl svou premiéru i nový program časomíry, který jak doufáme, bude pro jezdce i samotný průběh závodu přínosem.
A jak urputné zápolení o každou sekundu dopadlo? Celkovým vítězem se stav Frantin Doležal, druhý dojel Marek Střihavka a třetí skončil Dejw Mišalko.

Kategorie týmů:
1. Bobik team RcCČ
2. Profi RC Modely team
3. 3P racing

Kategorie 2WD:
1. Honza Papež
2. Roman Horský
3. Michal Šturma

Kategorie ženy a dívky:
1. Makyk Musalová
2. Vendulka Martanová
3. Dana Dorková

Kategorie superjunior:
1. Šimon Martan
2. Ondra Šimůnek
3. Kuba Půlpán

Kategorie junior:
1. Fanda Bous
2. Petr Efler
3. Lukáš Hellinger

Kategorie senior:
1. Marek Střihavka
2. Dejw Mišalko
3. Filda Musal

Kategorie veterán:
1. Petr Musal
2. Vlastik Brentner
3. Petr Hellinger

Kategorie superveterán:
1. Frantin Doležal
2. Vašek Toman
3. Roman Horský

Šampionát pokračuje šestým závodem, kterým je rally Sardegna a jede se 28.7.2012

Kompletní výsledky naleznete zde

Klubové info, foto a video od
DVB teamu
RC Club Čistá
Pavla
Rc Benátek teamu
Uroboros teamu
RC JaMi
Pepíka
Fandy

3622 přečtení | 26. 06. 2012

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713030
Listopad 1562
Dnes 63
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace