rally Torino

Čtvrtý závod šampionátu rally Torino se konečně obešel bez deště. Tratě soutěže byly díky RC Benátky teamu připraveny na výbornou a všech 37 přihlášených jezdců od první RZ svádělo zajímavé souboje. Stává se už tradicí, že střed startovního pole je velmi vyrovnán a dochází zde k soubojům o setiny sekundy. Tomu odpovídají i rozdíly v celkových výsledcích mezi jednotlivými jezdci. Ale ani vpředu startovního pole nebyla nuda. O prvenství se přetahoval Marek Střihavka s Fidou Musalem. Z tohoto souboje nakonec vítězně vyšel Filda před Markem a třetím Petrem Musalem.

Kategorie týmů:
1. Bobik team RcCČ
2. Profi RC Modely team
3. DVB team

Kategorie 2WD:
1. Marek Stříhavka
2. Honza Papež
3. Petr Bartoš

Kategorie ženy a dívky:
1. Míša Marhoulová
2. Makyk Musalová

Kategorie superjunior:
1. Ondra Šimůnek
2. Páťa Brentner
3. Dan Krčmář

Kategorie junior:
1. Fanda Bous
2. Petr Efler
3. Vašek Framberk

Kategorie senior:
1. Filda Musal
2. Marek Střihavka
3. Lukyn Mrnka

Kategorie veterán:
1. Petr Musal
2. Vlastik Brentner
3. Petr Hellinger

Kategorie superveterán:
1. Vašek Toman
2. Roman Horský
3. Jirka Němec

Šampionát pokračuje dvoudenním nočním závodem, kterým bude legendární rally SAFARI, která se pojede ve Dvoře Králové n.L.

Kompletní výsledky naleznete zde

Klubové info, foto a video od
DVB teamu
Romana
Pepíka
Pavla
Tády

3452 přečtení | 03. 06. 2012

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713785
Listopad 2317
Dnes 98
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace