LSK Summer rally

Jak už se stalo tradicí, tak i nad třetím závodem visela hrozba deště. V pátek se dokonce zvažovalo i odložení závodu, ale nakonec bylo rozhodnuto o jeho konání v řádném termínu. V den konání závodu to na problém s deštěm zpočátku nevypadalo, ale během testovacích jízd se rozpršelo a předpověď nevypadala moc optimisticky. Bylo tedy rozhodnuto o odložení startu závodu na půl dvanáctou. Naštěstí před jedenáctou hodinou pršet přestalo a tak se v domluveném termínu začalo závodit. Zpočátku byla trať dosti blátivá a kluzká, ale naštěstí začala rychle osychat a to nám nakonec dovolilo odjet šest rychlostních zkoušek. Celkovým vítězem LSK Summer (Rainy ;o)) rally se stal Filda Musal, před Petrem Musalem, třetí dojel Adam Brentner. Umístění v dalších kategoriích dopadlo takto:

Kategorie týmů:
1. Bobik team RcCČ
2. DVB team
3. RC team DTS Žacléř

Kategorie 2WD:
1. Petr Bartoš
2. Roman Horský
3. Honza Papež

Kategorie ženy a dívky:
1. Míša Marhoulová
2. Makyk Musalová
3. Vendulka Martanová

Kategorie superjunior:
1. Šimon Martan
2. Péťa Novák
3. Ondra Šimůnek

Kategorie junior:
1. Fanda Bous
2. Matěj Šamonil
3. Petr Efler

Kategorie senior:
1. Filda Musal
2. Adam Brentner
3. Patrik Novák

Kategorie veterán:
1. Petr Musal
2. Vlastik Brentner
3. Petr Hellinger

Kategorie superveterán:
1. Vašek Toman
2. Roman Horský
3. Jirka Němec

Šampionát pokračuje dalším závodem, kterým bude Rally Torino, která se jede 2.6. v Benátkách.

Kompletní výsledky naleznete zde

Klubové info, foto a video od
DVB teamu
Tády
RC teamu DTS Žacléř
Pavla
RC Benátky teamu
Pepika

3913 přečtení | 13. 05. 2012

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713025
Listopad 1557
Dnes 58
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace