Rally Venezia

Sobotní ráno nevěstilo nic dobrého. Déšť a zatažená obloha napovídala, že nás mokro bude trápit stejně jako při prvním závodě. Naštěstí před startem první rychlostní zkoušky pršet přestalo a za chvíli začalo dokonce svítit sluníčko. První dvě rychlostní zkoušky se sice jely na mokru a daly jezdcům zabrat, ale pak už tratě rychle vysychaly a závodění se rozjelo na plné obrátky. V průběhu závodu nás navštívil štáb RCTV, aby nasbíral materiál pro svou reportáž. Už se na ni těšíme ;o). A jak vše dopadlo? V absolutním pořadí měl nejrychlejší čas Filda Musal, přes svým týmovým kolegou Petersem Musalem, třetí dojel Vláďa Krejčík.

Pořadí v dalších kategoriích dopadlo takto:
Kategorie týmů:
1. Bobik team RcCČ
2. DVB team
3. Uroboros rancing team

Kategorie superjunior:
1. Ondra Šimůnek
2. Patrik Brentner
3. Dan Krčmář

Kategorie junior:
1. Petr Efler
2. Matěj Šamonil
3. Fanda Bous

Kategorie senior:
1. Filda Musal
2. Vláďa Krejčík
3. Patrik Petr

Kategorie veterán:
1. Petrs Musal
2. Vlastik Brentner
3. Petr Bartoš

Kategorie superveterán:
1. Roman Horský
2. Jirka Němec
3. Vašek Toman

Kategorie 2WD:
1. Marek Střihavka
2. Petr Bartoš
3. Roman Horský

Opět se všichni uvidíme 12.5. 2012 ve Dvoře Králové n.L. při LSK Summer Rally

Kompletní výsledky naleznete zde

Klubové info, foto, video od
DVB teamu
RC teamu DTS Žacléř
Pepíka Vacka
RC Benátky teamu 1 RC Benátky teamu 2
RCTV.cz

4024 přečtení | 21. 04. 2012

LIVE VýsledkyNovinky

Martinova kantýna - 06-05-2019

V letošním roce už na závodech ve Dvoře bude pravidelně fungovat Martinova kantýna, takže pivo, káva, klobásy k dispozici.

Sezóna 2019 - jednotné pneu - 15-03-2019

Jak již bylo předem avizováno, bylo pro sezónu 2019 rozhodnuto o zavedení jednotných pneumatik. Bude se jednat o pneumatiku Kobra Blok ve všech jejích typech s možností úprav. Pneumatiky budou předepsány pouze pro šotolinové závody, u asfaltových závodů výběr pneumatik omezen nebude. Prvním závodem, kde bude použití těchto pneumatik předepsáno, bude 27.4.2019 Rally Venezia v Benátkách. Kluci z Kobry slíbili, že první gumy budou k zakoupení na Pražské rally. Samozřejmostí bude možnost zakoupení gum i na dalších závodech. Informace o prodeji gum budou kluci z Kobry vkládat do diskuze. Tak ji sledujte.

Změna fotografie vozu v profilu. - 31-01-2019

Pokud si budete nahrávat do profilu jinou fotku vašeho speciálu a po nahrání nové se vám bude stále zobrazovat původní, obnovte stránku klávesou F5 a mělo by to být v pořádku.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 713270
Listopad 1802
Dnes 52
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace