Umpit rally

Šestý ročník šampionátu Safari cup zahájila Umpit rally, která se jela na tratích DVB teamu ve Dvoře Králové nad Labem. Na start závodu se postavilo 37 jezdců. Mezi nimi byli jak závodníci z minulých ročníků, tak se mezi námi objevili i nové tváře. Navzdory nepříznivé předpovědi nám bylo počasí zprvu příznivě nakloněno, ale v odpoledních hodinách se začalo zhoršovat a vedením závodu bylo rozhodnuto o zkrácení závodu. V absolutním pořadí se s celkem šesti odjetými RZ nejrychleji popasoval Frantin Doležal, druhý dojel Dejw Mišalko a třetí Petr Pavlát.

3. Honza Papež

Šampionát pokračuje dalším závodem, kterým je Rally Venezia a jede se 21.4. v Benátkách u Hradce Králové.

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.