rally Perugia

Ranní mrazík, zpočátku blátivá trať, která díky pěknému počasí rychle vyschla, tím se vyznačoval letos poslední závod šampionátu. Protože v celkovém pořadí i v pořadí v jednotlivých kategorií nebylo ještě rozhodnuto, sváděli mezi sebou jezdci zajímavé souboje až do poslední rychlostní zkoušky. Celkovým vítězem závodu se nakonec stal Filda Musal, který se díky tomuto vítěství posunum na první příčku v celkovém bodování kategorie Junior. Druhým místem si celkovou první příčku v absolutním pořadí pojistil Frantin Doležal. Třetí místo urval skvělou jízdou Patrik Petr, kterému se konečně podařilo letos dosáhnout na bednu.

Kategorie týmů:
1. Bobik team RcCČ
2. RC Club Čistá
3. DVB team

Kategorie junior:
1. Filda Musal
2. Dejw Mišalko
3. Fanda Bous

Kategorie veterán:
1. Frantin Doležal
2. Petr Musal
3. Vlastik Brentner

Kategorie 2WD:
1. Michal Šturma
2. Petr Bartoš
3. Roman HorskýKompletní výsledky naleznete zde

Klubové info, foto, video od
wjetef
DVB teamu
RC Clubu Čistá
RC Benátky teamu

4148 přečtení | 16. 10. 2011

LIVE VýsledkyNovinky

Rally Perugia - nabídka jídla na sobotní závod - 08-10-2021

Jídlo: Frankfurtská polévka Zvěřinový guláš Šunkové klobásy Kuřecí špíz Tousty Pití: Kozel 11 Pivo nealko Kofola Káva Čaj A snad i nějaké sladké pití.

Vyhlášení ročníku 2021 - 23-09-2021

Pokud to počasí dovolí, tak po závodě v Benátkách, který se koná 9.10.2021, proběhne vyhlášení ročníku. Občerstvení zajistí kiosek v sousedství dráhy.

Memoriál Františka Doležala - 19-07-2021

11. září proběhne v Kosmonosích Memoriál Františka Doležala. Více o závodu se dozvíte na tomto odkaze. Přihlášky jsou již spuštěny, podrobné info o závodě bude zveřejněno později.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 818605
Prosinec 387
Dnes 7
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace