Daros rally

Plně naplněné startovní pole, kluzký terén a zpočátku blátivá trať, to byla Daros rally. Naštěstí trať rychle osychala i jezdcům to přestávalo klouzat a tak mohli boje propuknout naplno. Smolařem závodu byl Petrs Musal, kterého vypadlý čep v poslední RZ odsunul z jisté bedny až na sedmou příčku. Celkovým vítězem se stal Dejw Mišalko, druhý skončil jeho týmový kolega Frantin Doležal a třetí Filda Musal. Ostatní zápolení dopadlo takto:

3. Honza Papež

Šampionát pokračuje dalším závodem, kterým je Mistr pneu rally a jede se 24.9. opět ve Dvoře Králové n.L.

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.