Leaguer speciál rally

V pořadí čtvrtý závod, dvoudenní Leaguer speciál rally se jel na lesních tratích táborového zařízení Ježkov. Toto zařízení poskytuje výborné zázemí pro pořádání dvoudenního závodu, kterého se zhostil pořádající Wormick team. Pro jezdce byly nachystány náročné tratě, občerstvení, servisní zázemí i prostory na přenocování. Závod započal v sobotních odpoledních hodinách pěti RZ, po nichž následovala přestávka a přípravy na noční RZ. Již během této přestávky se většina jezdců posilňovala „gumovými medvídky“ a tak díky tomu byl jak průběh nočních RZ, tak i následné společenské posezení velmi veselou záležitostí. Ráno závod pokračoval čtyřmi nedělními RZ, v poledne přišlo na řadu vyhlášení. Za skvěle strávený víkend patří dík jak pořadatelům, tak i všem zúčastněným.

1. Roman Horský

Šampionát pokračuje dalším závodem, kterým bude Rally Torino 25.6.2011 v Benátkách u Hradce Králové.