Umpit rally

Úvodní závod šampionátu je za námi. Páteční déšť naštěstí zkropil vyschlé tratě a díky tomu byla dráha na závod připravena k plné spokojenosti pořadatelů. Na start závodu se postavilo rekordních 34 jezdců. Šampionát přivítal i nové tváře a je potěšitelné, že se také rozrůstá nejmladší jezdecká základna.
Celkovým vítězem Umpit rally se stal Honza Heřmánek, druhý dojel Dejw Mišalko a třetí Marek Střihavka. V týmech prvenství vybojoval Bobik team RcCČ před druhým Tamiya Motorsportem a třetím Trioteamem. Kategorii superjunior vyhrál Lukáš Hrneček před nejmladším účastníkem soutěže Šimonem Martanem. Kategorii junior ovládl Dejw Mišalko, druhé místo patří Fildovi Musalovi a třetí Davidovi Hellingerovi. Nejrychlejším veteránem se stav Petr Musal před Vlastikem Brentnerem a třetím Petrem Bartošem. Prvenství v kategorii dvoukolek ukořistil Roman Horský, druhý dojel Honza Papež a třetí skončil Roman Mrňák. Nejrychlejší ženou závodu se stala Míša Marhoulová.
Všem jezdcům patří díky za nasazení, se kterým do závodu nastoupili a už se můžeme těšit na další závod šampionátu, který se pojede 23.4.2011 v Benátkách u Hradce Králové.

Výsledky naleznete ZDE

A zde foto od
DVB teamu
URT
333racing

4343 přečtení | 02. 04. 2011

LIVE VýsledkyNovinky

Rally Perugia - nabídka jídla na sobotní závod - 08-10-2021

Jídlo: Frankfurtská polévka Zvěřinový guláš Šunkové klobásy Kuřecí špíz Tousty Pití: Kozel 11 Pivo nealko Kofola Káva Čaj A snad i nějaké sladké pití.

Vyhlášení ročníku 2021 - 23-09-2021

Pokud to počasí dovolí, tak po závodě v Benátkách, který se koná 9.10.2021, proběhne vyhlášení ročníku. Občerstvení zajistí kiosek v sousedství dráhy.

Memoriál Františka Doležala - 19-07-2021

11. září proběhne v Kosmonosích Memoriál Františka Doležala. Více o závodu se dozvíte na tomto odkaze. Přihlášky jsou již spuštěny, podrobné info o závodě bude zveřejněno později.

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 818608
Prosinec 390
Dnes 10
Online 1

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace