Umpit rally

Úvodní závod šampionátu je za námi. Páteční déšť naštěstí zkropil vyschlé tratě a díky tomu byla dráha na závod připravena k plné spokojenosti pořadatelů. Na start závodu se postavilo rekordních 34 jezdců. Šampionát přivítal i nové tváře a je potěšitelné, že se také rozrůstá nejmladší jezdecká základna.
Celkovým vítězem Umpit rally se stal Honza Heřmánek, druhý dojel Dejw Mišalko a třetí Marek Střihavka. V týmech prvenství vybojoval Bobik team RcCČ před druhým Tamiya Motorsportem a třetím Trioteamem. Kategorii superjunior vyhrál Lukáš Hrneček před nejmladším účastníkem soutěže Šimonem Martanem. Kategorii junior ovládl Dejw Mišalko, druhé místo patří Fildovi Musalovi a třetí Davidovi Hellingerovi. Nejrychlejším veteránem se stav Petr Musal před Vlastikem Brentnerem a třetím Petrem Bartošem. Prvenství v kategorii dvoukolek ukořistil Roman Horský, druhý dojel Honza Papež a třetí skončil Roman Mrňák. Nejrychlejší ženou závodu se stala Míša Marhoulová.
Všem jezdcům patří díky za nasazení, se kterým do závodu nastoupili a už se můžeme těšit na další závod šampionátu, který se pojede 23.4.2011 v Benátkách u Hradce Králové.

Výsledky naleznete ZDE

A zde foto od
DVB teamu
URT
333racing

4109 přečtení | 02. 04. 2011

LIVE VýsledkyNovinky

Kalendář závodů - změna - 14-04-2021

Všichni víme jaká je situace a tak asi nemá cenu řešit odložení každého ze závodů. Sledujte proto kalendář, každá změna v něm bude aktualizována. Když se závod konat bude, spustí se přihlášky.

Winter Challenge - 25-01-2021

Rychlý report z probíhajícího turnaje: dosavadní rekord pětiminutové jízdy je 23 odjetých kol v podání Adama B. Nejrychlejší kolo má zatím také Adam v čase 12,916s. Turnaj končí posledního února, zkuste to!

Kalendář 2021 - 11-12-2020

Kalendář na rok 2021 sestaven. Snad se nám podaří odjet všechny závody!

Registrovaný jezdec

Jméno: Heslo:

Registrace do šampionátu - Zapomenuté heslo

Celkem 781579
Duben 2456
Dnes 84
Online 2

Optimalizováno pro IE7+, Mozilla Firefox, Opera Browser, Google Chrome | (c) Adam Brentner | powered by phpRS | administrace