Rally Perugia

Poslední závod letošního ročníku SAFARI CUPU, rally Perugia, vyhrál Petr Pavlát, druhý skončil Marek Střihavka a třetí Vláďa Krejčík. V bodování juniorů byl nejrychlejší Filda Musal, druhý dojel Marek Bous a třetí Patrik Novák. Kategorii veteránů dominoval Petr Pavlát před Petrem Musalem, třetí příčku vybojoval Vlastik Brentner. Pořadí týmů bylo následující: 1. Trioteam, 2. Tamiya Rally Club a 3. DVB team.
Pořadatelé závodu, RC Benátky team pod vedením Ivoše Svobody, odvedli opět skvělou práci při organizaci závodu, který byl důstojnou tečkou za letošní sezónou.
Následně po ukončení závodu proběhlo slavnostní vyhlášení celého ročníku šampionátu, které se velmi povedlo. K detailům z ukončení a k podrobnějšímu shrnutí celé sezóny se vrátíme později.