Hedgehog rally

Šampionát SAFARI CUP pokračoval tuto neděli na Ježkově u Dvora Králové n.L. Podnik s názvem Hedgehog rally se jel opět na technických lesních tratích, které připravil tým vedený Patrikem Petrem a RC team Benátky. Záludnosti zdejších tratí nejrychleji zvládl Marek Střihavka, druhý dojel Frantin Doležal a třetí Dejv Mišalko. V týmech první příčku obsadil RC Club Čistá, druhou Tamiya Rally Club a třetí DVB team. V juniorech nejlépe zajel Dejv Mišalko, za ním Filda Musal a třetí dojel Marek Bous. V kategorii „zkušených“ se z vítězství radoval Frantin Doležal, druhý skončil Petr Musal a třetí Robert Škvor. Poděkování patří organizátorům za skvěle připravený závod a všem zúčastněným za atmosféru, kterou vytvořili. Šampionát pokračuje 25.9.2010 ve Dvoře Králové n.L. podnikem s názvem Mistr Pneu Rally.