Rally Napoli

Další, v pořadí již sedmý závod šampionátu rally Napoli dostál svého jména. Trať po ranní přeháňce neměla k poli moc daleko. Po první polovinu závodu dělalo bláto většině jezdců velké problémy. Naštěstí déšť po zbytek závodu již nijak výrazně nepozlobil a tak po vydatném občerstvení připravené paní domácí, začala trať slušně osychat. Proto byl původní záměr odjet jen osm rychlostních zkoušek přehodnocen a nakonec se odjelo všech deset. S těmi se v absolutním pořadí nejlépe popral Frantin Doležal, v závěsu za ním dojel Petr Pavlát a třetí skončil Dejf Mišalko. V juniorech Dejf zvítězil, druhý byl Filda Musal a třetí místo patří Markovi Bousovi. Vítězem kategorie „zkušených“ se stal Frantin, druhou příčku ukořistil Petr Pavlát a třetí Bob Earwig Škvor. V týmech nejvíce bodů posbírali kluci z RC teamu Čistá před Trioteamem a Tamiya Rally Clubem. Dalším, závodem šampionátu bude v neděli 12.9.2010 Hedgehog rally na Ježkově.