Rally Torino

Na pátý závod šampionátu, RALLY TORINO, přichystal RC Benátky team, ve složení Ivo, Patrik a Jirka, jednotlivé RZ na jedničku. Nové úseky tratě a nabité startovné pole přineslo řadu zajímavých soubojů. První místo v celkové kategorii si stylem, přijel, viděl, zvítězil, odvezl Martin Knespl. Druhé místo obsadil Marek Střihavka a třetí Dejv Mišalko. Ten dominoval kategorii juniorů, druhý skončil Filda Musal a třetí Patrik Novák. Ve veteránech si první tři příčky opět rozdělili Frantin Doležal, Petr Musal a Vlastik Brentner. V týmech tradičně exceloval RC Club Čistá následován Trioteamem, třetí skončil Tamiya Rally Club. Je třeba se i zmínit o výkonu něžného pohlaví, Denča s Míšou předvedly obdivuhodný výkon a brzy určitě budou velkou konkurencí některým „ostříleným hochům“. Závěrem je třeba poděkovat organizátorům za skvělé závody a paní domácí za skvělé vuřty. Dalším podnikem bude 24.7.2010 LSK Summer rally ve Dvoře Králové n.L.