RALLY VENEZIA

Úvodní závod šampionátu rally VENEZIA je za námi. Ranní vymetená obloha byla předzvěstí příjemně stráveného dne a toho využilo hned 29 jezdců, kteří se postavili na start závodu. RC BENÁTKY team odvedl dobrou práci a opět dokázal, že i na malém prostoru se dají udělat kvalitní závody. Pěkné a prašné tratě slibovaly zajímavé souboje a tomu i tak bylo. I když hned v úvodní RZ Dejf Mishalko všem jasně ukázal, kdo tu dnes bude pánem, na ostatních místech se bojovalo o každou vteřinu. V absolutním pořadí si tedy nejlépe vedl již zmiňovaný Dejv Mišalko, druhý skončil jeho týmový kolega Frantin Doležal a třetí dojel Marek Střihavka. V kategorii juniorů se stal vítězem kdo jiný než Dejv Mišalko, následován Filipem Musalem a třetí příčka patří Patrikovi Novákovi. V kategorii dříve narozených, v kategorii „veterán“, byl nejrychlejší Frantin Doležal před druhým Robertem Škvorem a třetím Petrem Musalem. V bodování týmů si nejvíce bodů z Benátek odvezl RC Club Čistá, na druhém místě skončil Trioteam a na třetím Tamiya Rally Club.
Závěrem patří dík pořadatelům závodu za dobře odvedenou práci, jak při přípravě závodu, tak i za jeho hladký průběh.
Dalším závodem šampionátu je oblíbená rally plná africké zvěře – SAFARI rally, která se jede 15.5.2010 ve Dvoře Králové n.L.

Mirka

P.S. pro ty co ještě tápou v nových pravidlech, tak odkaz na ně je zde . Na příštím závodě budou při technické přejímce vybraným jedincům (Dominik a spol.) dány k vyplnění testy z pravidel. Pokud nedosáhnou alespoň 75% správných odpovědí, nebudou připuštěni. Do závodu. Samozřejmě. ;o)

1646 přečtení | 24. 04. 2010

LIVE Výsledky

Novinky

Registrace 2024 - 21-12-2023

Zveřejněn kalendář závodů pro rok 2024 a spuštěny registrace. Rozdělení do věkových kategorii bude upraveno podle počtu registrovaných jezdců.

Kalendář závodů 2024 - 15-12-2023

V záložce kalendář naleznete termíny závodů pro rok 2024

Kategorie - 23-03-2023

Věkové kategorie nově upraveny tak, aby počty jezdců v kategoriích byly odpovídající.